1. خانه
  2. تگ و لیبل rfid
  3. تگ و لیبل hf 13.56

تگ و لیبل hf 13.56

توضیحات

اگر از چند نفر متخصص در مورد تجهیزات مناسب برای شناسایی اشیای و چیزهای مختلف را به شما معرفی کنند، به طور قطع نام تگ و لیبل 13.56 HF نام مشترکی در لیست آن‌ها خواهد بود، زیرا هم دارای توانایی پوشش فرکانسی مناسبی است و هم از تنوع نوع‌های زیادی برخوردار است که می‌تواند به طور مطلوب و مناسب محدودیت‌های شما را در این زمینه از بین ببرد. بنابراین توصیه می‌کنیم، آن را دست‌کم نگیرید.

تگ و لیبل 13.56 HF چیست؟

تگ و لیبل 13.56 HF محصولی است که به شما امکان می‌دهد تا بتوانید، چیزهای مختلف را به راحتی شناسایی کنید. استفاده از این تگ کمک می‌کند تا امکان دزیده‌شدن یا گم‌شدن محصولات شرکت یا سازمانتان، به حداقل ممکن خودش برسد و از این نظر خیالتان به طور کامل جمع شود و از این منظر دغدغه‌ای نداشته باشید.

انواع تگ و لیبل 13.56 HF شامل چه مواردی است؟

این نوع از تگ، بسته به نوع استفاده و طراحییش، می‌تواند دسته‌بندی شود. در ادامه به معرفی و بررسی برخی از انواع آن به طور کامل و دقیق برایتان می‌پردازیم.

تگ قیمت مایفر

تعداد محصولات موجود در فروشگاه‌های مختلف، زیاد است که همین موضوع قیمت‌گذاری بااستفاده از لیبل‌ها و تگ‌ها برروی آن‌ها را لازم و ضروری می‌کند. برای انجام این کار می‌توان از انواع مختلف تگ‌ها استفاده کرد، اما ما پیشنهاد می‌کنیم که تگ قیمت مایفر را به کار بگیرید.

زیرا این تگ هم به شما امکان می‌دهد تا قیمت آن محصول را مشخص کنید و هم می‌تواند در هنگام خروج، چک کنید که آیا بهای محصول موردنظر پرداخت شده است یا بدون انجام این کار، فرد قصد خارج‌کردن آن را داشته است. این موضوع می‌تواند احتمال دزدیده‌شدن اجناس را نیز به حداقل ممکن خودش می‌رساند و از این نظر نگرانی باقی نمی‌گذارد.

تگ گرد مایفر 1K

مدیریت دارایی‌های انبارهای شرکت‌ها، سازمان‌ها، فروشگاه‌ها و بسیاری مکان‌های دیگر، باید بتوان برای آن‌ها دسته‌بندی درستی انجام داد. یکی از راهکارها برای انجام این کار، استفاده از تگ است. یکی از این موارد، تگ گرد مایفر است که فرکانس پوششی آن 13.56 MHZ است. این فرکانس پوششی جزو محدوده‌های بالا قرار می‌گیرد و به شما امکان می‌دهد تا بتوانید از فاصله دور نیز کالای موردنظر خودتان را پیدا کنید.

همچنین این تگ دارای حافظه نیز است و به شما امکان می‌دهد تا بتوانید اطلاعات مربوط به محصول را نیز به راحتی و بدون‌دردسر ذخیره‌سازی کنید.

تگ جاسوییچی

در داخل تگ جاسوییچی، یک سنسور و ارسال‌کننده پالس قرار دارد. هنگامی که این تگ در محیط تحت پوشش ریدر قرار می‌گیرد، می‌تواند توسط آن شناسایی شود و اطلاعات موردنظر را به سمت آن ارسال کند.

پرسش های متداول

برای خرید تگ و لیبل 13.56 باید چه کاری انجام دهم؟

برای خرید تگ و لیبل 13.56 می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا راهنمایی لازم در این زمینه را به شما ارائه دهیم.

قیمت تگ و لیبل 13.56 به چه صورتی تعیین می‌شود؟

قیمت انواع مختلف تگ و لیبل ۱۳.۵۶ HF براساس شکل و کاربرپذیری آن‌ها تعیین می‌شود و بر این اساس قابل تغییر است.

تفاوت تگ و لیبل 13.56 با 125 کیلوهرتز چیست؟

این تگ‌ها، در فرکانس قابل‌پذیرش، شکل، کاربرد و متراژ استفاده تفاوت دارند که باید در هنگام انتخاب به آن‌ها دقت لازم را کنید.

فهرست