ریبون رنگی fargo Dtc1000

این محصول را به اشتراک بگذارید

برند فارگو یکی از معتبرترین و پرآوازه ترین برند در زمینه صنعت چاپ است که بهترین کیفیت چاپ را ارائه می دهد. ریبون رنگی fargo Dtc1000 یکی از باکیفیت ترین…

برند فارگو یکی از معتبرترین و پرآوازه ترین برند در زمینه صنعت چاپ است که بهترین کیفیت چاپ را ارائه می دهد. ریبون رنگی fargo Dtc1000 یکی از باکیفیت ترین و محبوب ترین ریبون های رنگی ارائه شده در فارگو می باشد. این ریبون برای چاپگرها مور استفاده قرار می گیرد و به صورت مستقیم بر روی چاپگر می رود و به شیوه چاپ دیجیتال مستقیم عمل می کند. ریبون رنگی فارگو قابلیت چاپ 250 عدد کارت رنگی را دارد.

کارکرد ریبون رنگی fargo Dtc1000

ریبون رنگی فارگو از کنار هم گذاشتن چند نوار رنگی تولید شده که با ترکیب رنگ ها و قرار دادن زیر هد، به کمک حرارت بر روی کارت می چسبد. همچنین بر روی آن یک لایه شفاف محافظ قرار داده شده و باعث افزایش دوام چاپ می شود. ریبون رنگی فارگو Dtc1000 برای چاپ کارت شناسایی، کارت تخفیف، کارت شناسایی و سایر انواع کارت پی وی سی مورد استفاده قرار می گیرد. این ریبون قابلیت چاپ را به صورت یک رو و دورو دارد به همین دلیل دارای قابلیت بالایی است.

ریبون رنگی fargo Dtc1000 YMCKO

ریبون رنگی fargo Dtc1000 در رنگ های زرد (Y)، قرمز یا ارغوانی (M)، آبی یا فیروزه ای (c) و یک لایه شفاف محافظ (o) موجود است. این پنل رنگی علاوه بر رنگ های نام برده، از رنگ مشکی نیز برای چاپ استفاده می کند. دلیل استفاده از رنگ مشکی در ریبون YMCKO این است که این ریبون ها نمی توانند رنگ مشکی بسازند و از این رو استفاده از رنگ مشکی در این ریبون ها خلوص بیشتری را به چاپ خواهد داد.

خرید ریبون رنگی fargo Dtc1000

در صورتی که برای کیفیت کار و عمر پرینتر خود ارزش قائل هستید توصیه می شود که از ریبون های اورجینال و باکیفیت استفاده کنید. همچنین عرض ریبون ها باید با عرض دستگاه پرینتر شما متناسب باشد. برای خرید ریبون رنگی باید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید تا محصول خریداری شده از کیفیت بالایی برخوردار باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع ریبون ها و متناسب ترین ریبون برای دستگاه شما با شماره های موجود در سایت تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را در خرید بهترین و مناسب ترین ریبون راهنمایی کند.

نگهداری ریبون رنگی fargo Dtc1000

ریبون رنگی فارگو Dtc1000 به طور معمول نزدیک به یکسال عمر مفید دارد. در صورتی که این ریبون ها در مقابل نور مستقیم خورشید و یا حرارت قرار گیرد، عمر این دستگاه کاهش پیدا خواهد کرد. در نتیجه برای این که این ریبون ها عمر بیشتری داشته باشد باید در شرایط مطلوبی نگهداری شود.

نحوه تشخیص ریبون رنگی fargo Dtc1000 اصل از تقلبی

همان طور که می دانید ریبون ها به دو صورت کره ای و اورجینال تولید و به بازار عرضه می شود به همین دلیل تشخیص ریبون های اورجینال و کره ای کار راحتی نیست. برای تشخیص ریبون های اورجینال اولین راهکاری که وجود دارد، تمرکز بر روی جعبه ریبون رنگی است. همچنین ریبون های اورجینال قیمت پایین تری دارد و کیفیت بالاتری را به مشتری می دهد.

قیمت ریبون رنگی fargo Dtc1000

ریبون های رنگی از اجزای مختلفی تشکیل شده و کیفیت آن ها با یکدیگر تفاوت دارد به همین دلیل در هنگام خرید ریبون ها باید ابتدا به کیفیت ریبون ها توجه کرده و سپس قیمت آن را مورد توجه قرار داد. با توجه به این که در برخی از چاپ کارت ها کیفیت چاپ اهمیت بسیاری دارد، باید از ریبون های رنگی فوق العاده باکیفیت استفاده کرد. در نتیجه اولویت خرید ریبون های رنگی را باید ابتدا بر روی کیفیت و سپس بر روی قیمت قرار داد. با توجه به نوسانات قیمت ارز امکان اعلام دقیق قیمت ریبون های رنگی فارگو وجود ندارد و خریداران عزیز جهت اطلاع از قیمت دقیق و بروز انواع ریبون های رنگی فارگو با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایند.

راهنمای خرید ریبون رنگی fargo Dtc1000

در هنگام خرید ریبون رنگی فارگو باید به ابعاد آن توجه کرد تا این ریبون با ابعاد پرینتر شما تناسب داشته باشد. این ریبون رنگی از کنار هم قرار دادن پنل های مختلفی تشکیل شده و از این رو باید کیفیت تمامی پنل های رنگی با یکدیگر یکسان باشد. همچنین کیفیت ریبون ها بر روی ماندگاری چاپ و شارپ بودن آن تاثیر مستقیمی دارد. در نتیجه برای داشتن کارت هایی باکیفیت و پرینتری بادوام و همراه با عمری طولانی باید از ریبون های اورجینال استفاده کرد ولی در صورتی که کیفیت چاپ برای شما اهمیت زیادی ندارد می توانید از ریبون های کره ای استفاده کنید تا هزینه پایین تری را برای شما به دنبال خواهد داشت.

 

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست