1. خانه
  2. لوازم مصرفی پرینتر
  3. ریبون
  4. ریبون رنگی اورجینال fargo hdp5000

ریبون رنگی اورجینال fargo hdp5000

این محصول را به اشتراک بگذارید

ریبون رنگی اورجینال فارگو hdp5000 یکی از ابزارهای کاربردی چاپگر فارگو hdp5000محسوب می شود. در این پرینترها از ریبون YMCK, YMCFK, YMCKO و K به کار برده می شود. این…

ریبون رنگی اورجینال فارگو hdp5000 یکی از ابزارهای کاربردی چاپگر فارگو hdp5000محسوب می شود. در این پرینترها از ریبون YMCK, YMCFK, YMCKO و K به کار برده می شود. این ریبون از چند پنل رنگی بوده که با قرارگیری لیزر هد چاپ و به وسیله ترکیب های رنگی گوناگون، قابلیت چاپ روی کارت های پی وی سی و فیلم را دارد. این پرینترها به روش غیر مستقیم چاپ می گردد. در این روش ابتدا کار بر روی فیلم و پس از آن به کارت منتقل خواهد شد.

کاربرد ریبون فارگو

ریبون فارگو برای چاپ انواع کارت های پی وی سی به همراه بارکد و یا متن به صورت رنگی و تک رنگ بر روی انواع کارت های PVC به کار برده می شود. این ریبون ها جهت چاپ تمام رنگی بر روی کارت های پرسنلی، کارت های پی وی سی، چاپ کارت های شناسایی، کارت تردد و … مناسب می باشد.

انواع ریبون رنگی اورجینال فارگو hdp5000

  • ریبون رنگی فارگو اورجینال YMCK
  • ریبون YMC 750 پرینت
  • ریبون مشکی
  • ریبون YMCFK

ریبون رنگی پرینتر فارگو YMCK HDP5000

ریبون فارگو YMCK محصول کشور ژاپن بوده و پرینتر چاپ کارت فارگو اورجینال 5000 است. این ریبون از پنل های زرد (Y)، قرمز (M)، آبی (C) و مشکی (K) برای چاپ تمامی رنگ ها مناسب می باشد. پنل سیاه یا K برای چاپ بارکد و یا متن به کار برده می شود. این ریبون فارگو اورجینال برای چاپ تصویر باکیفیت بالا همراه با تمامی طیف های رنگی انواع بارکد و متن بر روی انواع کارت های PVC مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی ریبون رنگی اورجینال فارگو hdp5000

در صورتی که ریبون فارگو اورجینال در شرایط مطلوبی نگهداری گردد، تا یک سال می تواند عمری مفید داشته باشد.

همراه با هر یک از ریبون YMCK یک عدد رول تمیز کننده بوده که موجب می گردد پرزهای موجود در مسیر ورودی کارت ها گرفته شده و کارت ها با کیفیت بالاتری چاپ شوند.

ریبون فارگو از جمله مواد مصرفی کارت پرینتر فارگو است که بسیار حائز اهمیت بوده و همین امر موجب شده که تهیه ریبون اورجینال که با دستگاه سازگار است، بااهمیت باشد. از جمله پرینترهایی که به شکل فراوان جهت چاپ انواع کارت پی وی سی در ارگان ها و سازمان های گوناگون به کار برده می شود و به شرکت آمریکایی HID تعلق دارد، پرینترهای سری HDP بوده که پرینتر فارگو 5000 از جمله چاپگرهای پرکاربرد این سری محسوب می شود.

در پرینتر کارت های HDP5000 مواد مورد نیاز برای چاپ کارت ریبون اورجینال رنگی همراه با فیلم رنگی می باشد.

مواد مصرفی این پرینتر باید اورجینال بوده تا کیفیت مناسب چاپ حفظ شود و از آسیب دیدن دستگاه جلوگیری گردد.

دلیل استفاده از ریبون رنگی اصلی فارگو hdp5000

ریبون اورجینال فارگو، ریبون اصلی فارگو، ریبون ژاپنی فارگو و … همگی از جمله اسامی ریبون های اورجینال پرینترهای فارگو 5000 می باشد که در شرکت HID ساخته شده است. از ریبون ها کیفیتی بسیار بالا و عمری طولانی دارند.

مزایای استفاده از ریبون رنگی اصلی فارگو hdp5000

ریبون رنگی اورجینال فارگو hdp5000 کیفیت ساخت فوق العاده بالایی دارد.

استفاده از این ریبون عمر دستگاه را افزایش خواهد داد.

استفاده از این ریبون ها کار ساده و آسانی است.

ریبون های رنگی اورجینال فارگو باعث چاپی باکیفیت می شود.

این ریبون آلودگی و کثیفی کمتری را بر روی هد دستگاه به همراه دارد.

سرویس این ریبون ها در مقایسه با ریبون های کره ای کمتر است.

ریبون اورجینال استفاده کنیم یا کره ای؟

مشتری با توجه به نیازهای خود و بودجه در نظر گرفته برای خرید ریبون، یکی از دو نوع ریبون کره ای و یا اورجینال را انتخاب می کند. افرادی که نیاز به یک ریبونی با قدرت و کیفیت چاپ بسیار بالا دارند و می خواهند که مراحل چاپ به آسانی و بدون هیچ مشکلی صورت گیرد و هزینه برای آن ها مطرح نیست، استفاده از ریبون های اورجینال بهترین گزینه محسوب می شود.

چگونه ریبون اورجینال را تشخیص دهیم؟

در چاپگرهای کارت PVC بهتر است جهت تشخیص دقیق تر نوع ریبون ابتدا نوع ریبون را شناسایی کنیم. برای این کار تنها کافیست جعبه ریبون های اصلی را با کره ای جابجا نماییم. ریبون اصلی در تلق های پلاستیکی مقاومی قرار گرفته اند و بر روی آن برچسب مشخصی چسبانده شده و PRODUCT-NO آن 84051 است.

چیپست ریبون اصل این دستگاه چاپ کارت به شکل نارنجی رنگ و پرسی است در صورتی که چیپست ریبون های کره ای به شکل چسبی و سفید رنگ است.

فیلم یا ریبون کره در داخل کارتن های سفید رنگی قرار گرفته است.

قیمت ریبون رنگی اورجینال فارگو hdp5000

همان طور که از مطالعه مطالب بالا متوجه شدید، ریبون ها دارای انواع مختلف و با کاربردهای متفاوتی هستند که هر کدام دارای کیفیت، جنس و ماندگاری ویژه ای می باشند. ریبون های فارگو از نظر ظاهر و نوع ساخت با یکدیگر یکسان هستند ولی مواد به کار رفته در ساخت هر کدام با دیگری تفاوت دارد که همین موجب تغییر قیمت این ریبون ها می شود. از جمله موارد دیگری که بر روی قیمت ریبون ها تاثیر دارد، قابلیت چاپ و یا همان تعداد چاپ های آن می باشد.

در نتیجه می توان گفت که قیمت ریبون های رنگی اورجینال فارگو بر اثر عواملی همچون تعداد چاپ، کیفیت و ماندگاری چاپ، مواد به کار رفته در ساخت آن و … تعیین می گردد. امروزه با توجه به نوسانات قیمت های ارز نمی توان قیمت ثابتی را برای این ریبون ها در نظر گرفت و شما با تماس با شماره های موجود در سایت می توانید از قیمت روز این ریبون ها مطلع شوید.

خرید ریبون رنگی اورجینال فارگو hdp5000

به طور کلی شما در هنگام خرید هر محصولی باید اطلاعات کاملی از آن را در دسترس داشته باشید. بهتر است برای آشنایی بیشتر با ریبون های رنگی اورجینال فارگو مطالب بالا را با دقت بیشتری مطالعه کنید. برای خرید این ریبون ها به اولین نکته ای که باید توجه شود اصل بودن کالا و متریال های به کار رفته در ساخت  آن می باشد. همچنین توجه به ابعاد ریبون ها نیز حائز اهمیت است زیرا طول و عرض ریبون ها باید با دستگاه شما هماهنگ باشد. جهت کسب اطلاعات دقیق تر در مورد ریبون ها و انتخاب بهترین ریبون با مشاورین ما تماس بگیرید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست