1. خانه
  2. لوازم مصرفی پرینتر
  3. ریبون
  4. ریبون مشکی چینی hiti cs200e

ریبون مشکی چینی hiti cs200e

این محصول را به اشتراک بگذارید

ریبون مشکی هایتی نواری مشکی است که جهت چاپ کارت در پرینترهای هایتی مورد استفاده قرار می گیرد. این ریبون با پرینترهای CS220e, CS200e, CS200 سازگاری دارد. می توان با…

ریبون مشکی هایتی نواری مشکی است که جهت چاپ کارت در پرینترهای هایتی مورد استفاده قرار می گیرد. این ریبون با پرینترهای CS220e, CS200e, CS200 سازگاری دارد. می توان با استفاده از هر رول ریبون هزار عدد کارت چاپ نمود. ریبون مشکی چینی hiti cs200 یکی از محصولات پرطرفدار است و فروش بسیاری دارد.

کاربرد ریبون مشکی چینی hiti cs200

ریبون مشکی هایتی برای چاپ شماره سریال، متن و بارکد مورد استفاده قرار می گیرد. بارکدهایی که با استفاده از این ریبون چاپ می شود، به وسیله هر دو اسکنر بارکد خوان نوری و مادون قرمز قابل خواندن است. برای چاپ کارت های مشکی، ریبون های مشکی به دلیل خلوص بالا کیفیت بیشتری نیز در مقایسه با ریبون های رنگی دارند. استفاده از رنگ مشکی بر روی کارت های با بک گراند رنگی نه تنها مقرون به صرفه بوده، بلکه جلوه خوبی نیز به کار می دهد.

در این مدل چاپگرهای هایتی چاپ به شکل دیجیتال مستقیم انجام می شود. ضمنا هد دستگاه با کارت به شکل مستقیم در تماس بوده و تمیزی کارت به صورت مستقیم بر روی کیفیت چاپ و عمر مفید هد دستگاه تاثیر دارد. وظیفه تمیز کردن کارت برعهده غلتک دستگاه می باشد. یک قلم تمیز کننده و یک کارت نیز به همراه ریبون مشکی هایتی ارائه می گردد. جهت افزایش عمر دستگاه چاپگر و بهبود کیفیت چاپ، پس از هر مرتبه تعویض ریبون می بایست پرینتر خود را نیز تعویض کنید. در این پرینترها کارت های سیاه و سفید با سرعت پنج ثانیه چاپ می گردد و کیفیت بالاتری دارد.

شرایط نگهداری ریبون مشکی چینی hiti cs200

ریبون مشکی چینی hiti cs200 عمر مفیدی یک ساله دارند و در صورتی که این ریبون ها در شرایط مساعدی نگهداری نگردد و بیش از یک سال از عمر آن طی شده باشد، از کیفیت آن کم می شود. کیفیت پایین ریبون تاثیر منفی بر روی کیفیت چاپ دارد و امکان دارد هزینه چاپ بالایی را متحمل شوید. علاوه بر آن ممکن است کیفیت پایین ریبون به هد چاپگر آسیب وارد کرده و باعث افزایش هزینه تعمیر و نگهداری شود. ریبون های مشکی هایتی باید در دمای مناسبی قرار گرفته و دور از نور خورشید نگهداری گردد.

قیمت ریبون مشکی چینی hiti cs200

در صورتی که برای کیفیت چاپ خود ارزش قائل هستید، اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید کیفیت و اصل بودن ریبون است. ریبون ها به ظاهر شبیه به هم هستند ولی ساختار و مواد تشکیل دهنده آن با یکدیگر تفاوت دارد. همین امر سبب متغیر بودن قیمت ریبون مشکی هایتی با یکدیگر شده است. در نتیجه قیمت ریبون هایتی به کیفیت محصول دارد و در این میان باید ابتدا کیفیت و سپس هزینه آن را مورد توجه قرار دهید. جهت اطلاع از قیمت آنلاین و بروز ریبون مشکی هایتی تنها کافیست با کارشناسان فروش ما تماس گرفته تا شما را از قیمت دقیق قیمت این ریبون ها مطلع کنند.

مشخصات ریبون مشکی چینی hiti cs200

این ریبون تنها از یک تک رنگی مشکی تشکیل شده است و برای چاپ کارت های پی وی سی به کار برده می شود.

ریبون مشکی هایتی قابلیت چاپ 1000 عدد کارت پی وی سی را به صورت یکرو دارد.

در صورتی که شرایط نگهداری این ریبون ها مساعد بوده و به دور از حرارت، گرد و غبار، نور آفتاب و … قرار گیرد، به مدت یک سال عمری مفید دارد.

استفاده از این ریبون هزینه چاپ را کاهش داده و فروش بسیار بالایی دارد.

خرید ریبون مشکی چینی hiti cs200

ریبون مشکی چینی hiti cs200 به دو صورت اورجینال و کره ای به بازار عرضه می شود. کیفیت این دو ریبون با یکدیگر تفاوت داشته و در صورتی که افراد نیاز به چاپی باکیفیت بالا دارند، باید از ریبون اورجینال استفاده کنند. ریبون های اورجینال علاوه بر کیفیت چاپ بالا، بر روی هد دستگاه نیز آلودگی کمتری را وارد خواهد کرد. در نتیجه برای داشتن کیفیت چاپ بالاتری و دستگاهی بادوام تر باید محصولات اورجینال را از فروشگاه های معتبر تهیه کنید. جهت سفارش این محصول تنها کافیست گوشی تلفن را برداشته و با ما تماس بگیرید.

راهنمای خرید ریبون مشکی چینی hiti cs200

ریبون hiti cs200 مخصوص پرینترهای CS220e, CS200e, CS200 طراحی شده است. در اصل می توان گفت که ریبون مشکی چینی hiti cs200 تنها برای چاپگرهای هایتی مناسب بوده و بر روی کارت های پی وی سی رنگ مشکی را چاپ می کند. این ریبون علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد. ریبون مشکی هایتی که با نام K نیز شناخته می شود، برای چاپ بارکد، متن و چاپ شماره سریال مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این ریبون برای کارت های پی وی سی و چاپ مشکی خلوص بیشتر و کیفیت بالاتری را به چاپ شما می دهد در نتیجه در صورتی که تنها قصد تک رنگ مشکی را بر روی کارت دارید توصیه می شود که ریبون مشکی hiti cs200 را خریداری کنید.

در صورتی که به دنبال کیفیت چاپ بالا و ماندگار هستید، خرید ریبون مشکی چینی hiti cs200 بهترین گزینه برای شما محسوب می شود. مکانیزم چاپ با استفاده از این ریبون بدین صورت است که طرح اصلی کارت پی وی سی ابتدا با تکنولوژی های گوناگون بر روی کارت چاپ زده شده و پس از آن اطلاعات متغیر توسط ریبون مشکی هایتی و پرینتر هایتی شخصی سازی می شود.

 

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست