ریبون مشکی fargo c50

این محصول را به اشتراک بگذارید

ریبون مشکی fargo c50 با دارا بودن مشخصاتی مانند: کیفیت در چاپ سیاه و سفید و ظرفیت چاپ مطلوب و نیز قیمت مناسب با ارائه دادن نتیجه با دوام وکیفیت…

ریبون مشکی fargo c50 با دارا بودن مشخصاتی مانند: کیفیت در چاپ سیاه و سفید و ظرفیت چاپ مطلوب و نیز قیمت مناسب با ارائه دادن نتیجه با دوام وکیفیت بالا یکی از ریبون‌های مشتری پسند در بازار شناخته شده است، و این ریبون از انواع مواد مصرفی برای چاپ انواع کارت پی‌وی‌سی و یا متن، طرح و آرم و لگوی تک رنگ بر روی یا هر دو سمت کارت به کار می‌رود، با توجه به دائمی بودن استفاده از چاپگرها جهت انجام چنین اموری کیفیت و کارایی ریبون بسیار حائز اهمیت است.

ریبون‌ها در انواع رنگ تولید و عرضه می‌شوند، نمونه‌های رنگی این محصولات به صورت طیف رنگی بوده که کارایی خاص خودش را دارد. ریبون مشکی fargo c50 از انواع تک رنگ ریبون‌ها است،که از موارد مصرفی چاپگر fargoc50 است که در این چاپگر از دو نوع ریبونymcko  و k استفاده می‌گردد.

کاربرد ریبون مشکی fargoc50

رنگ مشکی یکی از پرکاربردترین رنگ‌های زمینه یا پس زمینه در طراحی و چاپ کارت پرسنلی، اعتباری، هدیه و… می‌باشد. از طرفی وجود یک طیف رنگی تعبیه شده در ساختار ریبون قیمت این محصول را بسیار مناسب کرده است. ریبون مشکی fargo c50 دارای مجموعه‌ای شامل ۱۰۰۰ پنل رنگی مشکی می‌باشد که با قرار گرفتن در سطح لیبل چاپگر سبب انتقال جوهر و رنگدانه به زمینه مورد نظر می‌شود.

با هر رول ریبون مشکی fargo c50 می‌توان هزار نسخه تک رو یا ۵۰۰ نسخه دو رو از کارت را چاپ نمود، ریبون‌ها با توجه به کارایی و سطح کیفی خود کدبندی شده و طبقه بندی می‌شوند.

با استفاده از ریبون مشکی fargo c50 می‌توان متن‌ روی کارت‌هایی مانند دانشجویی، پرسنلی، اداری را به چاپ رساند.

ریبون مشکی fargo c50 علاوه‌بر قابلیت چاپ دیجیتال، کارایی بالایی در چاپ یووی نیز دارد. چاپ یو‌وی از زیرشاخه‌های چاپ دیجیتال بوده که در فناوری آن از اشعه فرابنفش استفاده شده است. لامپ‌های یووی تعبیه شده در ساختار پرینتر، با تاثیر اشعه فرابنفش عمل خشک شدن جوهر را تسریع می‌کنند. بنابراین عملیات چاپ دقیق و امن صورت می‌گیرد.

این عملیات برای ایجاد امنیت در صدور کارت‌ها انجام شده و توسط ریبون‌هایی با عنوان جوهر امنیتی صورت می‌گیرد. ریبون مشکی fargo c50 از نمونه‌های برتر جوهر‌های امنیتی است.

ویژگی ریبون مشکی fargo c50

ریبون مشکی fargo c50 از انواع ریبون‌های رزین بوده که در مقابل آب و عوامل فیزیکی مقاومت خوبی نشان می‌دهد. این محصول یکی از کاربن‌های مخصوص و محبوب برای ثبت و نوشتن لگوی مشکی محسوب می‌شود.

در کنار ریبون تک رنگ مشکی فارگو، ریبون های نقره‌ای و طلایی وجود دارند، که با نام‌های Silver و Gold شناخته می شوند. ترکیب رنگ نقره‌ای یا طلایی در کنار لوگوی سیاه جلوه‌ای مدرن و شیک در چاپ کارت pvc و هدیه ایجاد می‌نماید.

چاپگر فارگو یکی از پرینترهای اختصاصی ریبون‌های فارگو می‌باشد، که در میان پرینترهای چاپ مستقیم جایگاه خاصی دارد. چاپگر فارگو با ایجاد دمای بالا در تماس مستقیم با ریبون قرار گرفته و اطلاعات مذکور را به سطح کارت منتقل می‌کند. برای چاپ کارت‌های اداری و معتبرکیفیت و وضوح تصویر بسیار مهم و کلیدی است. برای دستیابی به این کیفیت، از جوهردان‌های با کیفیت و اورجینال استفاده می‌گردد. ریبون‌های غیراصل یا تاریخ گذشته کارایی خود را از دست داده و یا تصویری با کیفیت پایین ارائه می‌دهند.

 مزایا ریبون مشکی fargo c50

ریبون‌های فارگو دارای تنوع بسیار بالایی بوده که بر حسب نیاز و موارد استفاده قابل انتخاب هستند که مزیت ویژه ریبون مشکی فارگو قیمت مناسب‌تر آن نسبت به نمونه‌های رنگی ریبون فارگو بوده که از قیمت بالاتری برخوردار هستند. ریبون‌های رنگی فارگو به سه دسته کلی تقسیم شده که هر یک دارای خصوصیات منحصر به فردی می‌باشد. یکی از پنل‌های رنگی به کار رفته در ساختار ریبون‌های فارگو نوار مشکی بوده، که امکان چاپ مشکی را نیز فراهم می‌کند. در مقابل ریبون مشکی fargo c50 به طور اختصاصی به چاپ مشکی می‌پردازد.

یکی دیگر از مزیت‌های این محصولات ظرفیت چاپ آن‌ها بوده که ظرفیت چاپ ریبون‌های رنگی در مقایسه با ریبون‌های تک رنگ کمتر می‌باشد.

از نمونه‌های تک رنگ ریبون فارگو می‌توان به رنگ‌های مشکی سفید قرمز طلایی و غیره اشاره نمود در این بین دو طیف مشکی و سفید از کارایی بیشتری برخوردار می باشند با هر رول ریبون مشکی fargo c50 می‌توان هزار نسخه تک رو یا ۵۰۰ نسخه دو رو از کارت را چاپ نمود.

که این مقدار نسبت به چاپ نمونه‌های رنگی بسیار چشمگیر است. بنابراین خرید این ریبون با ظرفیت بالای تولید یک خرید اقتصادی محسوب می‌گردد.

همچنین به همراه این ریبون غلطک تمیز کننده ای وجود دارد که از سمت ورودی دستگاه وارد می‌شود و مو و آلودگی ها را از سطح کارت پاک میکند.

شرایط نگهداری و عمر مفید ریبون مشکی fargo c50

این محصول با اجتماع نوارهای رنگی متعدد از قدرت انتقال و نفوذ بالایی برخوردار بوده که کیفیت چاپ را تحت تاثیر قرار می‌دهد. چاپ مشکی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و ماندگاری متن را چندین سال تضمین می‌کند. ماندگاری و دوام ریبون‌ها به طور کلی معادل یک سال بوده که این مهم در شرایط مطلوب امکان پذیر است.

مناسب ترین شرایط برای نگهداری از این ریبون دما و رطوبت استاندارد می‌باشد. یکی از عوامل مخرب در کاهش عمر مفید ریبون‌ها تابش مستقیم نور خورشید است که پنل های ساختاری ریبون را دچار اختلال می‌کند. بنابراین برای افزایش کارایی و کیفیت ریبون مشکی fargo c50 و انواع گوناگون ریبون‌ها باید شرایط مناسبی برای نگهداری از این محصولات به وجود آورد.

قیمت و خرید ریبون مشکی fargo c50

محصولات فارگو و ریبون های تولید شده توسط این کمپانی دارای ساختاری متفاوت هستند، که این موضوع سبب اختلاف قیمت کدهای متفاوت گشته است. پرینتر و ریبون‌های فارگو از محصولات وارداتی بوده که قیمت آن‌ها با تغییرات دلار قابل تغییر است. این محصولات به عنوان نمونه‌های اورجینال از کیفیت بسیار بالایی بهره مند هستند. بنابراین قیمت تعیین شده برای خرید این محصولات با توجه به کارایی آن‌ها منطقی و معقول است.

لوگوی چاپ شده توسط نمونه‌های نامرغوب ریبون با گذشت زمان دچار رنگ پریدگی و فرسایش می‌گردد که این اتفاق سبب نارضایتی مصرف‌کنندگان از نمونه‌های بی کیفیت شده است.این ریبون با تثبیت رنگ بالا رضایت لازم را به شما هدیه می‌بخشد. این محصول یکی از انواع پرفروش حال حاضر در صنعت چاپ می‌باشد.

نتیجه گیری

ریبون مشکی fargo c50 با توانایی بالای چاپ به‌عنوان کاربنی با کیفیت محسوب شده که هیچ گونه اسیبی برای دستگاه چاپ و پرینتر شما بوجود نمی‌آورد. با استفاده از این محصول می‌توان چاپ کارت‌های دیجیتال و پی‌وی‌سی را به بهترین نحو ممکن انجام داد و از ویژگی‌های برتر آن با قیمت مناسب استفاده نمود، بنابراین هر زمان که قصد داشتید در زمینه چاپ کارت صرفه‌جویی کنید یا باهزینه کم، بازده زیاد دریافت کنید این ریبون می‌تواند یک انتخاب ایده‌آل باشد.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست