1. خانه
  2. تگ و لیبل rfid
  3. تگ و لیبل lf125khz

تگ و لیبل lf125khz

توضیحات

تگ‌ها و لیبل‌ها به طور معمول برای شناسایی و مشخ‌کردن اشیای مختلف به کار می‌رود تا از گم‌شدن یا دزدیده‌شدنش جلوگیری شود. به طور مثال اگر شما تگی را به وسیله‌ای بزنید و در درب خروج فروشگاه، خودتان یک شناساگر یا کارتخوان قرار دهید، در صورت عبور وسیله با تگ از جلوی درب، شناساگر بوق می‌زند و متوجه می‌شوید که کسی قصد خروج کالایی بدون پرداخت مبلغ هزینه‌ی آن را داشته است.

این تجهیز برای فروشگاه‌های شلوغ که امکان چک‌کردن و مشاهده‌ی همه‌ی افراد را ندارند، مفید و کاربردی به نظر می‌رسد. در ادامه عملکرد این نوع از تگ‌ و لیبل‌ها و انواع آن‌ها را به طور مختصر و مفید را بررسی خواهیم کرد.

عملکرد تگ و لیبل 125 KHZ LF به چه صورتی است؟

تگ و لیبل 125 KHZ LF تنها توسط شناساگرهایی قابل تشخیص است که در این محدوده‌ی فرکانس کار کنند. این فرکانس پایین است و نمی‌توان از آن انتظار داشت تا بتواند بعد از خروج کالا و در مسافت طولانی تشخیصش دهد. بنابراین نیاز است که در نزدیک‌ترین مکان به خروج فروشگاه یا هرجایی دیگری قرار بگیرد.

این نوع از لیبل‌ها به طور معمول حافظه‌ی 10 رقمی دارند. این موضوع به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید برای هرکدام از محصولات یک کد مجزا تعریف کنید و از طریق همین کد، آن‌ها را به خوبی شناسایی کنید و در این زمینه با مشکلی رو‌به‌رو نشوید. تگ‌ها نیز از نظر خوانش و نوشتن اطلاعات دودسته دارند، برخی از آن‌ها به شما امکان نوشتن را نیز می‌دهند، اما برخی دیگر تنها امکان خوانش را فراهم می‌کنند و دارای قابلیت نوشتن به هیچ‌عنوان نیستند که باید به آن دقت زیادی کنید.

انواع تگ و لیبل 125 KHZ LF شامل چه مواردی است؟

تگ‌ها و لیبل‌ها براساس طرح و کاربردشان، دسته‌های مختلفی دارند که در این قسمت پرکاربردترین موارد آن‌ها را بیان می‌کنیم.

تگ دامی

تعداد زیاد دام‌ها در دامداری‌ها کار شناسایی و سرشماری دستی آن‌ها را بسیار سخت می‌کند. از طرفی دیگر، همین تعداد زیاد باعث می‌شود تا دزدیدن آن‌ها بسیار راحت‌تر شود که باید برای جلوگیری از آن فکر اساسی شود. یکی از راهکارها، استفاده از تگ دامی است. بااستفاده از آن می‌توانید، مشخصات هر دام را وارد حافظه تگ کنید و از طریق اسکن آن تگ، عمل شناسایی را به طور کامل و دقیق به انجام برسانید.

تگ براق

این تگ‌ها، جنس براقی دارند و به خوبی از راه دور مشخص و نمایان هستند.

پرسش های متداول

آیا امکان استفاده از تگ و لیبل 125 کیلوهرتز در حوزه‌های مختلف وجود دارد؟

استفاده از تگ و لیبل 125 کیلوهرتز در تمامی جاهایی که امکان ارسال دریافت فرکانس و استفاده از سیستم RFid وجود داشته باشد، امکان دارد.

جنس تگ و لیبل 125 کیلوهرتزی به طور معمول از چیست؟

جنس این تگ‌ها و لیبل‌ها به طور معمول از پی‌وی‌سی است که انعطاف‌پذیری بالای دارند و می‌توانید از آن‌ها مدت‌های طولانی استفاده کنید.

قیمت تگ و لیبل 125 KHZ برچه اساسی تعیین می‌شود؟

تگ و لیبل‌های مختلف 125 کیلوهرتز در رنگ‌ها، سایزهای و کاربردهای مختلف آماده‌سازی می‌شود. این موارد تعیین‌کنند قیمت آن‌ها است و باعث بالا و پایین‌شدن آن‌ها می‌شود.

فهرست