1. خانه
  2. چاپ کارت PVC

چاپ کارت PVC

توضیحات

برای آماده‌سازی کارت‌های مختلف مانند پرسنل، شناسایی، شخصی و بسیاری کارت‌های دیگر، راه‌های بسیاری وجود دارد که استفاده از چاپ کارت پی‌وی‌سی یا PVC یکی از این راه‌ها و می‌توان آن را به کار گرفت. در ادامه به بررسی مزیت‌های چاپ این نوع از کارت، انواع روش‌های چاپ آن این نوع از کارت‌ها بپردازیم تا با آن‌ها آشنا شوید.

مزیت‌های چاپ کارت PVC چیست؟

استفاده از این نوع کارت و چاپ کارت ویزیت، شخصی، شناسایی یا دیگر کارت‌ها به صورت پی‌وی‌سی مزایایی بسیاری دارد که باید با آن‌ها آشنا شوید.

سازگاری و تطابق کامل با محیط‌زیست

کارت‌ها بعد از مدتی دیگر به کار نمی‌آیند و از چرخه‌‌ی استفاده خارج خواهند شد. همین موضوع باعث افزایش تعداد کارت‌های بدون استفاده می‌شود و اگر فکری به حال آن‌ها نشود، می‌تواند برای محیط‌زیست آسیب‌زننده و مشکل‌زا باشد. اما اگر از کارت پی‌وی‌سی برای این کار استفاده کنید، نیازی به نگرانی نیست، زیرا آن‌ها با محیط‌زیست سازگاری بالایی دارند و به راحتی قابل بازیافت و باز‌استفاده خواهند بود که بسیار مطلوب است.

قابلیت ذخیره حافظه دارند

اگر نیاز به ذخیره حافظه برروی کارت خودتان دارید، نیازی نیست که نگران باشید، زیرا می‌توانید با چاپ کارت PVC از این امکان استفاده کنید و انواع مختلف اطلاعات را برروی کارت‌های خودتان ذخیره کنید.

دوام و ماندگاری بالایی دارند

دوام و ماندگاری کارت چاپ‌شده از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا این کارت در جیب یا جاهای مختلفی قرار می‌گیرد و نباید با کوچک‌ترین فشاری دچار آسیب یا مشکل شود. خوشبختانه اگر گزینه‌ی چاپ کارت PVC را انتخاب کردید، می‌توانید نسبت به این دوام و ماندگاری خیالتان راحت باشد که بسیار مهم و قابل‌توجه به شمار می‌آید.

انواع روش چاپ کارت PVC شامل چه مواردی است؟

دو روش کلی برای چاپ کارت PVC وجود دارد که باید نسبت به آن‌ها آگاه باشید و باتوجه به شرایط خودتان یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و کارت‌های مختلف شناسایی، ویزیت، شخصی و دیگر کارت‌ها را انجام دهید و مشکلی نداشته باشید.

چاپ افست

اگر می‌خواهید کارت‌های خودتان را در تیراژ بالا چاپ کنید، نیاز به چاپ افست پیدا خواهید کرد. در این نوع از چاپ کارت پی‌وی‌سی از روش غیرمستقیم استفاده می‌شود و کیفیت چاپ آن بسیار بالا است.

چاپ دیجیتال

سرعت چاپ دیجیتال کارت پی‌وی‌سی بسیار بالا است و از طریق کارت پرینت این کار صورت می‌گیرد. کیفیت این روش نیز خوب است، اما اصولا از روش قبلی پایین‌تر است.

برای سفارش چاپ کارت PVC چه کارهایی باید انجام داد؟

برای سفارش چاپ کارت PVC باید ابتدا طرح موردنظر خودتان را انتخاب کنید، سپس آن را به ما تحویل دهید تا این کار را با‌توجه به تعداد و سرعت مدنظرتان، برایتان انجام دهیم و در این زمینه مشکلتان را از بین ببریم.

پرسش های متداول

آیا کارت پی‌وی‌سی قابل استفاده برای چاپ انواع کارت‌ها است؟

.می‌توان از کارت پی‌وی‌سی برای چاپ انواع مختلف کارت‌ها مانند کارت بهداشت، کارت دانشجویی، کارت بیمه و دیگر کارت‌ها استفاده کرد و در این زمینه محدودیتی ندارند.

آیا می‌توان برای چاپ کارت pvc به فرزان کارت آسیا مراجعه کرد؟

.فرزان کارت آسیا چاپ کارت پی‌وی‌سی در رنگ‌ها، طرح‌های مختلف و حجم‌های متفاوت انجام می‌دهد. برای انجام این کار تنها کافی است با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

آیا امکان خرید طرح چاپ کارت پی‌وی‌سی از فرزان کارت وجود دارد؟

.اگر به قسمت طراحی کارت سایت فرزان کارت آسیا، بروید، تعداد زیادی طرح را مشاهده می‌کنید که امکان خرید لایه‌باز آن‌ها را خواهید داشت، یا می‌توانید آن‌ها را انتخای کنید و برای چاپ به ما بسپارید.

چاپ کارت pvc در فرزان با چه کیفیت‌هایی صورت می‌گیرد؟

.کارت‌های خام موجود در فرزان‌ کارت‌ آسیا دارای انواع و کیفیت‌های متفاوتی هستند و می‌توانید کیفیت مطلوب خودتان را انتخاب کنید و کارت‌ها را بااستفاده از همین کیفیت چاپ کنید.

فهرست