خدمات چاپ

توضیحات

بسیاری از افراد، شرکت‌ها و سازمان‌ها، توانایی چاپ کارت‌های خودشان را ندارند و برای آن‌ها از نظر اقتصادی به صرفه نیست که برای اینکار تجهیزات جدا بخرند تا بتوانند چاپ کارت پی‌وی‌سی و دیگر کارهای مربوطش را انجام دهند. این افراد به طور معمول نیازمند استفاده از خدمات چاپ و کدینگ هستند تا هم بتوانند نیاز مجموعه‌ی خودشان را برآورده کنند و هم احتیاجی به خرید تجهیزات جدا برای انجام این کار نداشته باشند که برای آن مطلوب به نظر می‌آید.

خدمات چاپ و کدینگ چیست؟

خدمات چاپ و کدینگ شامل تمامی کارهایی مربوط به حوزه‌ی آماده‌سازی کارت‌های مختلف پی‌وی‌سی و رمزگذاری برای آن‌ها می‌شود. کارت‌های مختلفی که جهت چاپ می‌روند، باید ویژگی‌های متفاوتی داشته باشند، اما همه‌ی آن‌ها باید از رنگ‌بندی مناسبی برخوردار باشند که ویژگی مشترک در میان آن‌ها به شمار می‌آید.

این خدمات در مجموعه‌ی فرزان کارت آسیا به خوبی انجام می‌شود و می‌توانید نمونه‌های کارت‌های موردنظر خودتان را از قسمت طراحی کارت انتخاب کنید و برای چاپ آن‌ها با استفاده از شماره تلفن‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا در این راهنماییتان کنیم و از ابهام شما را خارج کنیم.

خدمات چاپ و کدینگ شامل چه مواردی است؟

همانطور که در ابتدا گفتیم، خدمات چاپ و کدینگ، دارای زیرمجموعه‌هایی است که شامل شخصی‌سازی کارت، کدینگ و کدگذاری کارت چاپ‌شده یا آماده‌شده از قبل و نرم‌افزار چاپ کارت می‌شود.

شخصی‌سازی کارت

خیلی از افراد و شرکت‌ها دوست دارند تا بتوانند کارت پی‌وی‌سی برای خودشان یا مجموعه‌ی مرتبطشان تهیه کنند که کاملا منحصر به فرد باشد و با بقیه جاها و مجموعه‌های متفاوت باشد. این منحصر به فرد بودن می‌تواند به آن‌ها مشتریان آن‌ها حس خاص‌بودن را برساند و باعث بهبود محبوبیت و مشهوریت برند آن‌ها در میان افراد مختلف شود و از این نظر سود بسیاری برای آن‌ها به ارمغان بیاورد.

این افراد برای انجام این کار می‌توانند از امکان شخصی‌سازی کارت استفاده کنند و با انتخاب طرحی خاص یا سفارش آن، چاپ کارت پی‌وی‌سی خودشان را به طور کاملا منحصر به فرد و خاص انجام دهند و در این جهت محدودتی نداشته باشند.

کدینگ و کدگذاری کارت

در خیلی از مجموعه‌ها، کارت‌ها برای عبور از گیت‌های مشخصی تهیه شده است، یا اطلاعات موجود در آن کارت امنیتی و بسیار حساس است. این موضوع باعث می‌شود تا این افراد نیاز به انجام کدگذاری داشته باشند که می‌توانند این کار به فرزان کارت آسیا بسپارند.

نرم‌افزار چاپ کارت

اگر در مجموعه‌ی خودتان نیاز به نرم‌افزار چاپ کارت دارید، می‌توانید آن را از طریف فرزان تهیه کنید.

چه عواملی بر قیمت خدمات چاپ و کدینگ اثرگذار است؟

عوامل متعددی مانند، تعداد کارت موردنیاز برای چاپ یا کدگذاری و طرح موردنظرتان برای آن‌ها، می‌تواند در قیمت خدمات چاپ و کدینگ اثرگذار باشد.

پرسش های متداول

فهرست