1. خانه
  2. چاپ کارت PVC
  3. کاربرد کارت

کاربرد کارت

توضیحات

مجموعه‌های مختلف برای اهداف متفاوت خودشان اقدام به چاپ کارت پی‌وی‌سی می‌کنند. به همین دلیل می‌توان در بازار مصرفی کارت‌های متفاوتی را مشاهده کرد و برای چاپ سفارش داد. در هنگام سفارش این کارت‌ها باید دقت کنید که طرح مناسبی داشته باشند، از المان‌های لازم برخوردار باشند و مناسب مجموعه‌ی موردنظرتان باشد و بتواند هدف‌های مدنظرتان را به خوبی برآورده کند.

کارت پی‌وی‌سی چیست؟

کارت پی‌وی‌سی، با‌استفاده از یکی از محصولات پتروشیمی ساخته می‌شود. دوام و ماندگاری این جنس بسیار بالا است و در صورت فشار یا خراش دچار آسیب نمی‌شود. همچنین پی‌وی‌سی قابل بازیافت و شما می‌توانید کارت‌های مختلف ساخته‌شده با‌استفاده از آن را دوباره استفاده و چاپ کنید.

کاربرد کارت پی‌وی‌سی چیست؟

برای هر هدفی می‌توانید کارت‌های موردنظر خودتان را چاپ کنید. در این قسمت برخی از پرکاربردترین آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا به طور کامل با آن‌ها آشنا شوید و در مورد آن‌ها اطلاعات خوبی داشته باشید.

چاپ کارت پرسنلی

شرکت‌های مختلف، برای شناسایی کارکنان خودشان، باید کارت پرسنلی را چاپ کنند. این کار را به خوبی فرزان برای شما انجام می‌دهد و می‌توانید طرح‌های متفاوتی را برروی آن چاپ کنید.

چاپ کارت دانشجویی

تعداد زیاد دانشجویان باعث می‌شود تا کار شناختن آن‌ها برای استفاده از خدمات، کار سختی است و نمی‌توان آن را به خوبی انجام داد. برای رفع این مشکل، مدیران دانشگاه‌ها اقدام به چاپ کارت دانشجویی می‌کنند. کارت دانشجویی باید اطلاعات مختلف را بتواند در خودش ذخیره کند تا در هنگام کشیدن کارت، متصدی هر بخش بتواند، اطلاعات فرد را مشاهده کند و تشخیص دهد، آیا می‌تواند از این خدمات استفاده کند یا اینکه اجازه چنین کاری ندارد.

چاپ کارت تخفیف

شرکت‌های مختلف دارای باشگاه مشتریان هستند و اطلاعات مشتریان را در آن ذخیره می‌کنند تا بتوانند به آن‌ها خدماتی را ارائه دهند. یکی از این خدمات، ارائه‌ی کارت تخفیف به آن‌ها است. کارت تخفیف باید طرح جذابی داشته باشد تا بتواند در ذهن مخاطب به طور کامل بماند و برند شرکت یا سازمان را در ذهن افراد ثبت کند.

چاپ کارت اعتباری

در عصر حاضر، افراد مختلف از کارت‌های بانکی استفاده می‌کنند تا بتوانند خریدهای خودشان و پرداخت‌های مختلف را انجام بدهند. کارت‌های بانکی جزو کارت‌های اعتباری به حساب می‌آید که باید هم دوام و ماندگاری خوبی داشته باشد و هم بتواند اطلاعات مالی را در خودش ذخیره کند.

چاپ کارت عضویت

کتابخانه‌های متفاوت برای شناسایی اعضای مجموعه‌ی خودشان، اقدام به چاپ کارت اعتباری می‌کنند.

چاپ کارت تردد

چاپ کارت تردد برای مجوزدادن به افراد برای عبور و مرور به مکان‌های خاص مناسب است و می‌تواند کمک کند تا از حضور افراد غیرمجاز در این مکان‌ها جلوگیری شود.

پرسش های متداول

فهرست