1. خانه
  2. کارت خوان Rfid
  3. هندهلد و دیتا کالکتور

هندهلد و دیتا کالکتور

توضیحات

اگر در یک شرکت یا سازمان بزرگ کار کرده باشید، می‌دانید که اهمیت انبار تا چه حد است و اگر انبار به درستی اداره نشود، می‌تواند چه مشکلات بزرگی برای مجموعه‌ی مربوطه به بار بیاورد. برای اداره‌ی درست انبار باید، بتوانید لیست تمامی کالاهای موجود در آن را به درستی تهیه کنید و در هنگام انجام آن با مشکلی روبه‌رو نشوید. برای انجام این کار نیاز به استفاده از تجهیزاتی است. یکی از این تجهیزات هندهلد و دیتاکالکتور است که به شما در این جهت کمک زیادی می‌کند.

هندهلد و دیتاکالکتور چیست؟

این دستگاه با نام‌های PDA و موبایل کامپیوتر نیز در بازار مصرفی شناخته می‌شود. هندهلد و دیتاکالکتور می‌تواند علاوه برخوانش بارکدها، اطلاعات موجود برروی آن‌ها را به خوبی جمع‌آوری کند و به کامپیوتر یا موبایل انتقال دهد تا بتوانید، این اطلاعات را به راحتی دسته‌بندی و ذخیره کنید و در این جهت بامحدودیتی رو‌به‌رو نشوید.

استفاده از این تجهیزات راحت است و حتی کسانی که هیچگونه اطلاعاتی در مورد سیستم‌های هوشمند ندارند، هم می‌توانند آن‌ها را به کار بگیرند. همچنین دوام و ماندگاری آن‌ها بسیار بالا است و می‌توانند در محیط‌های سخت انبارها کار کنند و دچار آسیب نشوند که بسیار مهم و قابل‌توجه است.

کاربردهای هندهلد و دیتاکالکتور شامل چه مواردی است؟

قابلیت‌های فراوان این دستگاه باعث می‌شود تا کاربردهای بسیاری داشته باشد و بتوان از آن‌ها در جهت برآورده‌کردن بسیاری از نیازها استفاده کرد. در ادامه برخی از مهم‌ترین کاربردها را بیان می‌کنیم و آن‌ها را شرح مختصری می‌دهیم تا با آن‌ها آشنا شوید.

جمع‌کردن داده‌ها با‌استفاده از اسکن‌کردن کالا یا محصول

جمع‌کردن داده‌های کالای مختلف محصولات موجود در انبار، کاری مهم و پراهمیت است. زیرا کمک می‌کند تا بتوانید تا بتوانید بدون مشکل و در کم‌ترین زمان ممکن اطلاعات محصولات موجود را جمع‌آوری کرد و در یک لیست مجزا قرار داد تا بتوان، در مواقع موردنیاز به آن‌ها دسترسی پیدا داشته باشید.

صرفه‌جویی در مصرف کاغذی محصولات

جمع‌‌آوری اطلاعات به صورت الکترونیکی سبب می‌شود تا نیاز به نوشتن نام آن‌ها برروی کاغذ نباشد و بتوان بدون نیاز به کاغذ آن‌ها را دسته‌بندی کرد. این موضوع کمک می‌کند تا میزان مصرف کاغذ سازمان‌ها و شرکت‌ها را به طور قابل‌توجهی کم کرد.

بالابردن دقت در مدیریت انبارهای کالای شرکت

استفاده هندهلد و دیتاکالکتور کمک می‌کند تا دقت در هنگام ثبت محصولات بالا رود و اطلاعات آن‌ها به درستی ثبت شود و از این نظر خیال همه راحت شود.

راحت‌تر کردن یافتن محصولات در انبار

برای یافتن محصولات موجود در انبار می‌توانید این تجهیز را به کار ببرید و با اسکن‌کردن بارکدش، این کار را انجام دهید.

پرسش های متداول

فهرست