1. خانه
  2. کارت خوان Rfid
  3. کارت خوان مایفر

کارت خوان مایفر

توضیحات

هرکس با کارت‌خوان‌های مایفر آشنا باشد، می‌داند که برای کارکردن این سیستم، نیاز به استفاده از یک کارت‌خوان مناسب است. کارت‌خوان‌های مختلفی در بازار وجود دارد که یکی از آن‌ها مایفر است. کارت‌خوان مایفر ویژگی‌های بسیار مناسبی دارد و به همین دلیل طرفداران بسیار دارد و در بازار از فروش بسیار مناسبی برخوردار است. در ادامه به بررسی زوایای مختلف این کارتخوان برای شما می‌پردازیم تا با آن‌ها آشنا شوید و در این زمینه ابهامی نداشته باشید.

به چه چیزی کارت‌خوان مایفر گفته می‌شود؟

کارت‌خوان مایفر متعلق به شرکت WBE است و قابلیت خوانش و نوشتن برروی کارت‌های RFid را دارد. این کارت‌خوان قابلیت کارکردن به فرکانس HF یا 13.56 مگاهرتز را دارند و می‌توانند تا فاصله‌های دور کارت RFid شما را تشخیص دهند. این کارتخوان‌ها از استاندار ISO14443A\B برخوردار است و می‌توان از آن به عنوان درگاه USB به صورت پورت مجازی سریال استفاده کرد که کمک می‌کند تا با یک تیر چندنشان را به طور همزمان بزنید.

این کارتخوان برای ارتباط‌گرفتن با سیستم‌عامل‌های مختلف Linux، Macintosh OSX (v5)       ،Windows XP/Server 2003/Vista/7/8/8.1/10،Windows 2K ، WinCEاز مبدل سریال USB به نام  SP210x استفاده می‌کند که برروی درایور کامپیوتر موردنظر شما نصب می‌شود. بعد از نصب این مبدل، یک سریال مجازی برای ارتباط‌گرفتن با کامپیوتر خواهید داشت. برای مشاهده شماره پورت این سریال می‌توانید به قسمت Port مدیریت دستگاه یا Device Manger سیستم خودتان بروید.

ویژگی‌های کارت‌خوان مایفر چیست؟

ویژگی‌های متفاوت این تجهیز سبب می‌شود تا خرید و استفاده برای راه‌اندازی سیستم RFid بسیار مناسب باشد و از نظر اقتصادی نیز مثمر به ثمر به نظر برسد. در ادامه برخی از ویژگی‌های این کارتخوان را برای شما بیان می‌کنیم تا به آگاهی در مورد آن‌ها برسید.

توانایی خوانش سریع کارت‌های با ظرفیت  1K

توانایی خوانش برای کارتخوان بسیار مهم است. در واقع هرچه خوانش با سرعت بسیار بالاتری صورت بگیرد، آن کارتخوان بهتر است و پیشنهاد می‌شود تا از آن استفاده شود. کارتخوان مایفر نیز جزو همین دستگاه است که می‌تواند کارت‌هایی دارای ظرفیت 1K و حداکثر فرکانس 13.56 مگاهرتز را با سرعت بسیار بالایی بخواند و از این نظر دغدغه‌های شما را از بین ببرد.

طراحی و ساخت بسیار مناسب

دیگر پارامتر مهمی که باید برای انتخاب کارتخوان مایفر، به آن اهمیت ویژه‌ای داده شود، طراحی و کیفیت ساخت آن است. زیرا هرچه کیفیت ساخت بالاتر باشد، دوام و ماندگاری دستگاه بالاتر است و می‌توانید مدت بیشتر از آن استفاده کنید و نیازی به خرید دوباره کارتخوان نخواهید داشت.

نصب راحت و بسیار راحت

کارتخوان باید به راحتی نصب شود تا افراد ناآشنا نیز بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. خوشبختانه کارتخوان مایفر از این ویژگی بسیار مهم برخوردار است.

پرسش های متداول

فهرست