1. خانه
  2. کارت PVC
  3. کارت ترکیبی

کارت ترکیبی

توضیحات

اگر از چند نفر متخصص بخواهید تا کارت پی‌وی‌سی برای چاپ کارت چند منظوره معرفی کنند، به طور قطع نام کارت ترکیبی، اسم مشترک در لیست آن‌ها خواهد بود و می‌توانید آن را به خوبی مشاهده کنید. زیرا دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های موردنیاز برای آن و استفاده‌های موردهدف است.

کارت ترکیبی چیست؟

کارت هیبریدی در واقع ترکیبی از کارت تماسی در کنار غیرتماسی است. در کنار هم قرار‌گرفتن این دو نوع از کارت پی‌وی‌سی باعث شده است تا این کارت‌ها بتوانند قابلیت‌های مهم آن‌ها را داشته باشند و کمک کنند تا بتوانید با یک تیر دونشان را موردهدف قرار دهید.

بیشترین کاربرد این نوع از کارت‌ها در حوزه‌های حساس مانند موسسات مالی و اعتباری و بانک‌های مختلف است، زیرا وجود دو تکنولوژی سبب می‌شود تا امنیت در کنار قابلیت‌های مناسب قابل عرضه و ارائه باشد که بسیار مهم و قابل‌توجه به شمار می‌آید.

انواع کارت ترکیبی شامل چه مواردی است؟

کارت‌های ترکیبی براساس تکنولوژی‌های مختلف خودشان به دسته‌های متفاوتی تقسیم‌بندی می‌شوند که در ادامه مهم‌ترین موارد مربوط به آن را بیان می‌کنیم.

کارت ترکیبی مایفر با HiCo

کارت ترکیبی مایفر با HiCo در واقع همان محصول تولید‌شده توسط برند مایفر است که برروی آن یک تراشه‌ی مغناطیسی HiCo قرار گرفته است. وجود این تراشه قابلیت‌های فراوانی را به این کارت می‌بخشد که سبب می‌شود تا بتوان از آن در حوزه‌های مختلفی استفاده کرد. به طور مثال در کارت‌های مایفر، امکان تعیین حافظه وجود ندارد، اما وقتی که تراشه‌ی مغناطیسی به این کارت اضافه شود، می‌توان تعیین حافظه را به خوبی انجام داد. زیرا تراشه‌ی مغناطیسی دارای حافظه‌های مختلف 1K، 4K وجود دارد.

کارت ترکیبی مایفر با UHF

نوعی از کارت مایفر است که تراشه‌ی مغناطیسی UHF به آن اضافه شده است. UHF به طور معمول فرکانس بالایی دارد و می‌تواند به عنوان کارت پارکینگ یا کارت اماکن حساس استفاده شود و از دور درب‌ها را باز کند. جهت چاپ کارت ترکیبی مایفر با UHF روش‌های چاپ لیزری، چاپ پاشش رنگ، چاپ حرارتی و رنگ‌ریزی به کار گرفته می‌شود.

کارت ترکیبی مایفر با RO

اگر کارت مایفر  1k و Ro را در کنار همدیگر قرار دهید، می‌توانید کارت ترکیبی مایفر با RO را در اختیار داشته باشید و چاپ آن را به خوبی انجام دهید. این کارت بافرکانس‌های 13.56 مگاهرتز و 125 کیلوهرتز موجود است و در ابعاد 54 در 85 میلی‌متر چاپ می‌شود.

کارت ترکیبی UHF با Hico

در این نوع از کارت‌ها، فناوری HiCo  در کنار آنتن فرکانس بالای UHF به کار رفته است تا بتوان از هردو قابلیت به صورت همزمان استفاده کرد.

کارت‌ ترکیبی RO با UHF

اگر کارتی دارای فناوری RO در کنار آنتن فرکانس بالای UHF باشد، می‌توان به آن کارت‌ ترکیبی RO با UHF گفت.

کارت ترکیبی پنج‌ کاره مایفر با Hico با RO با UHF هوشمند

در هنگام آماده‌سازی این نوع از کارت پی‌وی‌سی چهار تکنولوژی مایفر، HiCo، RO و کارت‌های هوشمند در کنار یکدیگر به کار گرفته می‌شوند.

عوامل اثرگذار در قیمت کارت پی‌وی‌سی ترکیبی چیست؟

عوامل زیادی برروی قیمت کارت پی‌وی‌‌سی ترکیبی اثرگذار است که می‌توان به نوع کاربرد و تعداد تکنولوژی‌های به کار رفته در آن اشاره کرد

پرسش های متداول

فهرست