1. خانه
  2. کارت PVC
  3. کارت PVC خام

کارت PVC خام

توضیحات

هرکس با صنعت چاپ آشنا باشد یا حداقل کارتی را برای خودش چاپ کرده باشد، می‌داند که بهترین نوع چاپ هنگامی صورت می‌گیرد که از کارت‌های خام سفید استفاده شود. زیرا این کارت‌ها استحکام و ماندگاری بسیار بالایی دارند، جوهر به خوبی برروی سطح آن‌ها می‌نشیند و به این زودی‌ها پاک نمی‌شود. کارت PVC خام نیز یکی از انواع کارت‌ها است، این مورد، علاوه بر مورد گفته‌شده مزایای بسیار دیگری مانند امکان هوشمند‌شدن را دارد.

به چه چیزی کارت پی‌وی‌سی خام گفته می‌شود؟

برای ساخت کارت پی‌وی‌سی خام از وینیل کلراید(polyviny chloride) استفاده می‌شود، این ماده، یکی از محصولات با‌ارزش و قوی پتروشیمی‌ها و نفت به شمار می‌رود، همین موضوع باعث می‌شود تا استحکام و ماندگاری خوبی داشته باشد و با کوچک‌ترین فشاری دچار آسیب نخواهد شد. ضد‌آب و رطوبت‌بودن، دیگر مزیت این نوع از کارت‌ها است که کمک می‌کند تا این کارت‌ها با برخورد آب یا حرارت مستقیم و غیرمستقیم دچار آسیب نشوند. کیفیت چاپ این کارت‌های نیز بالا است و می‌توانید انواع مختلف طرح‌ها و رنگ‌ها را بر‌روی آن چاپ کنید

کارت PVC  خام چه مشخصاتی دارد؟

ابعاد استاندارد کارت PVC خام در بازار مصرفی، 5.6 در 8.77 میلی‌متر است. ضخامت‌های موجود این کارت بسیار زیاد است و شما می‌توانید با انواع مختلف کلفتی آن را چاپ کنید. مدت ماندگاری چاپ بر‌روی کارت‌های خام PVC بین 4 تا 5 سال است و می‌توان از آن‌ها برای چاپ کارت ویزیت، کارت پرسنلی، چاپ کارت هوشمند RFID، چاپ کارت باشگاه مشتریان، چاپ کارت گارانتی، چاپ کارت تخفیف و بسیاری موارد دیگر به راحتی استفاده کرد.

انواع کارت‌های پی‌وی‌سی خام در بازار چیست؟

کارت‌های خام پی‌وی‌سی را می‌توان براساس جنسشان و ضخامتشان به دسته‌های مختلف تقسیم‌بندی کرد که در این قسمت برخی از مهم‌ترین موارد آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

کارت پی‌وی‌سی خام چینی

اگر به دنبال قیمت پایین‌تر هستید، کارت پی‌وی‌سی خان چینی گزینه‌ی مناسبی برای شما است. ارزان‌تربودن این کارت خام به معنی کیفیت بسیار پایین آن نیست، بلکه تفاوت طراحی و ساختش را به نمایش می‌گذارد.

کارت پی‌وی‌سی خام آمریکایی با برند HID

کارت پی‌وی‌سی خام آمریکایی با برند HID گزینه‌ی مناسبی برای مراکزی است که نیاز به چاپ کارت با‌کیفیت و با‌عمر بسیار زیاد دارند. زیرا هم نوع چاپ و هم نوع ماندگاری این جنس نسبت به نوع چینی بسیار بالاتر است، اما قیمت آن نسبت به چینی نیز به مراتب بالاتر است.

کارت پی‌وی‌سی خام جوهر افشان

تفاوت این نوع کارت‌ها با بقیه، در امکان مهمشان است. شما می‌توانید برای چاپ برروی این کارت‌ها، پرینتر جوهرافشان را به کار بگیرید. کیفیت چاپ و درخشندگی این پرینتر نسبت به بقیه بسیار بالاتر است و همین موضع باعث افزایش کیفیت چاپ کارت پی‌وی‌سی شما می‌گردد.

چاپ کارت PVC  خام

مراکز مختلفی اقدام به چاپ کارت PVC  خام می‌کنند، اما شما باید برای انجام این کار به سراغ مراکزی بروید که کیفیت برای آن‌ها در اولویت است. فرزان کارت یکی از این مجموعه‌ها به شمار می‌آید و همواره سعی کرده است تا چاپ را به بهترین حالت ممکن انجام دهد

پرسش های متداول

فهرست