مقالات آموزشی

چگونه می‌توان یک کارت ویزیت جذاب طراحی کرد؟

چاپ کارت ویزیت پی وی سی برای هرکسی که نیاز به اشتراک گذاری اطلاعات تماس در یک فضای کوچک دارد به عنوان مثال، فریلنسرها، پیمان‌کاران مستقل، متخصصان اداری، مشاغل کوچک…
How to design an attractive business card
زمان مطالعه : 2 دقیقه

چاپ کارت ویزیت پی وی سی برای هرکسی که نیاز به اشتراک گذاری اطلاعات تماس در یک فضای کوچک دارد به عنوان مثال، فریلنسرها، پیمان‌کاران مستقل، متخصصان اداری، مشاغل کوچک و سازمان‌های غیرانتفاعی ایده‌آل است.

مهم است که کارت‌های ویزیت حرفه‌ای به نظر برسند؛ زیرا نشان دهنده حرفه‌ای بودن شما، کسب و کار ویا سازمان شما هستند. به همین دلیل باید در هنگام طراحی آن به نکات مختلفی دقت کنید. در ادامه این مقاله گام‌های لازم  و دستورالعمل‌های گام به گام را برای طراحی چاپ کارت ویزیت پی وی سی حرفه‌ای با شما به اشتراک می‌گذاریم:

نکاتی برای طراحی کارت ویزیت پی وی سی

در ادامه نکاتی را با شما به اشتراک می‌گذاریم تا بتوانید کارت ویزیت پی وی سی خودتان را به راحتی طراحی کنید. البته توجه داشته باشید، می‌توانید به جای این کار از طرح‌های آماده و سفارشی فرزان کارت استفاده کنید. همچنین برای چاپ این طرح‌ها نیز می‌توانید به فرزان کارت آسیا مراجعه کنید:

مرحله 1. شماره محصول خودتان را پیدا کنید

ساده ترین مکان برای پیدا کردن شماره محصول درست در جلوی بسته است. با مشاهده بسته می‌توانید شماره محصول را پیدا کنید. در غیر این‌صورت باید به بایگانی‌های خودتان سر بزنید.

مرحله 2. شروع به طراحی کنید

شما باید در این مرحله از پینترست یا جاهای دیگر کمک بگیرید تا بتوانید طرح اولیه مناسب کارت خودتان را آماده کنید. برای آماده کردن آن می‌توانید از فوتوشاپ یا ابزارهای آماده دیگر استفاده کنید. این مرحله بسیار مهم است و باید به آن توجه ویژه داشته باشید.

مرحله 3. اطلاعات خودتان را روی طرح وارد کنید

پس از اینکه طرح را آماده کردید، باید اطلاعات خودتان در آن وارد کنید تا آماده چاپ شود. این کار را با نهایت دقت انجام دهید چون بسیار مهم است.

مرحله چهارم. انتخاب پرینتر و چاپ کارت ویزیت

در آخر باید پرینتر موردنیاز خودتان را انتخاب کنید و مواد اولیه چاپ را نیز آماده کنید و در انتها اقدام به چاپ کارت ویزیت پی وی سی نمایید.

کارت ویزیت خودتان را چاپ کنید

شما می‌توانید با انجام مراحل زیر به راحتی کارت ویزیت خودتان را چاپ کنید و از آن برای معرفی سازمان یا کسب و کار خودتان استفاده کنید. همچنین می‌توانید این کار را به فرزان کارت بسپارید تا چاپ کارت ویزیت را با قمیت مناسب و کیفیت بالا انجام دهد.

در بحث‌‌ پیرامون این مطلب شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست