1. خانه
 2. آنتن RFid
 3. آنتن برد بلند active rfid

آنتن برد بلند active rfid

این محصول را به اشتراک بگذارید

به طور کلی فناوری rfid در دو نوع تجهیز استفاده می‌شود که کارت‌ها، لیبل‌ها و تگ‌ها، دسته‌ای هستند که برای جابجایی اطلاعات استفاده می‌شوند و کارتخوان‌ها، ریدر‌ها و آنتن‌ها دسته‌ایی…

به طور کلی فناوری rfid در دو نوع تجهیز استفاده می‌شود که کارت‌ها، لیبل‌ها و تگ‌ها، دسته‌ای هستند که برای جابجایی اطلاعات استفاده می‌شوند و کارتخوان‌ها، ریدر‌ها و آنتن‌ها دسته‌ایی هستند که اطلاعات را دریافت و یا ارسال می‌کنند.

انواغ مختلف آنتن‌ها برای دریافت و ارسال اطلاعات مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما در محدوده کارایی و یا توانایی ارسال و دریافت با یکدیگر متفاوت هستند. آنتن برد بلند active rfid از جمله آنتن‌های برد بلند بوده و می‌تواند اطلاعات را از فاصله دور دریافت و یا ارسال کند. از این آنتن بیشتر برای پیاده‌سازی سیستم‌های کنترلی استفاده می شود، به عنوان مثال کنترل ورود و خروج برای دستگاه‌هایی که دارای برچسب UHF یا همان برچسب‌های RFID هستند. این آنتن از سرعت بالایی در خواندن اطلاعات بهره می‌برد که می‌توان از آن به عنوان یک مزیت بزرگ نام برد.

ویژگی های آنتن برد بلند  active rfid چیست؟

آنتن برد بلند  active rfid جزء دستگاه‌هایی است که  دارای فناوری rfid است که با قابلیت‌های بالای خود تبدیل به یک انتخاب مناسب برای افراد مختلف می‌شود. این آنتن علاوه بر توانایی در خواندن اطلاعات، می‌تواند در وارد کردن اطلاعات نیز به کار گرفته شود.

 • امکان خوانش در فرکانس‌های بالا
  همانطور که اشاره کردیم این آنتن توانایی خواندن و وارد کردن اطلاعات را با برد بلند دارد. این قابلیت حتی برای برچسب‌هایی با فرکانس پایین هم کارایی دارد. به طور کلی این آنتن در دامنه 875-865 مگاهرتز توانایی خواندن و وارد کردن اطلاعات را دارد.
 • سرعت بالای خوانش اطلاعات
  این آنتن با بهره بردن از یک سری الگوریتم های مخصوص میتواند خواندن و یا وارد کردن اطلاعات را در بازه زمانی کوتاهی انجام دهد. این موضوع می تواند به کاربر در محیط های با تعداد مراجعه کننده بالا کمک کند و سرعت در انجام کار را بطور چشمگیر بالا ببرد.
 • بهره‌گیری از استاندار IP65
  طراحی این آنتن به دلیل استفاده در محیط های باز به گونه انجام شده شات که در شرایط سخت آب و هوایی هم بتواند به فعالیت خود ادامه دهد. این آنتن برد بلند  از استاندارد IP65 بهره می‌برد که نشان‌دهنده مقاومت بالای آن در برابر آب و گرد و غبار است. علاوه براین طراحی و جنس بدنه آن به گونه‌ای است که در برابر حرارت نیز استحکام خوبی دارد. کیفیت بالا در ساخت و بهره بردن از استاندارد ها در کنار قابلیت های بسیار خوب این آنتن، آن را به یکی از بهترین گزینه ها در بین آنتن‌ها تبدیل کرده است.

موارد استفاده آنتن برد بلند active rfid

از این آنتن هم می‌توان به صورت ثابت استفاده کرد و هم می توان در موقعیت های لجستیکی از آن استفاده کرد و به لطف بهره وری از مقاومت بالا وکارایی مناسب، می توان از آن با خیال آسوده استفاده کرد.

 • استفاده در درب خروج و ورود مکان‌های حساس
  آنتن برد بلند active rfid بیشتر در انبارها، کارخانه‌ها، پارکینگ‌ها و یا بر روی خودرو‌های حامل استفاده می‌شود و در مدیریت ورود و خروج خودروها به شما کمک می‌کند. کاربرد آن به طور خلاصه‌تر می‌تواند در انبار گردانی‌ها، برای کنترل دسترسی در پارکینگ‌ها و برای ماشین‌هایی که دارای تگ rfid هستند و یا دامداری ها برای کنترل ورودی و خروجی دام ها است.

 

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست