1. خانه
 2. آنتن RFid
 3. انتن ریدر rfid 6011 بدون پورت lan

انتن ریدر rfid 6011 بدون پورت lan

این محصول را به اشتراک بگذارید

سیستم های RFID به منظور آسان تر کردن سطح دسترسی، طراحی و گسترش یافتند. از این سیستم در زمینه‌های مختلفی ازهوشمند‌سازی کارت ها تا کمک به تسریع در کنترل ورود…

سیستم های RFID به منظور آسان تر کردن سطح دسترسی، طراحی و گسترش یافتند. از این سیستم در زمینه‌های مختلفی ازهوشمند‌سازی کارت ها تا کمک به تسریع در کنترل ورود و خروج کالا از انبار و بسیاری کاربرد‌های دیگر استفاده می‌شود.

آنتن‌های دارای فناوری RFID یکی از زیر مجموعه‌های این فناوری است که بیشتر برای شناسایی از راه دور استفاده می شود. این آنتن‌ها بیشتر برای کنترل تردد و یا ورودی و خروجی از پارکینگ‌ها و یا انبار‌ها استفاده می‌شود.

آنتن‌های ریدر RFID 6011 از جمله این آنتن‌های هوشمند است که برای برقراری ارتباط با تگ و لیبل و یا حتی کارت‌های RFID نیاز به تماس فیزیکی نداشته و خواندن اطلاعات را از راه دور انجام می‌دهد، به همین دلیل گسترده‌ترین استفاده آن‌ها در مبادی ورودی پارکینگ‌ها برای کنترل تردد است. این آنتن علاوه بر توانایی در خواندن اطلاعات می تواند با انجام تنظیمات توسط اپراتور به ویرایش اطلاعات و نوشتن اطلاعات جدید هم بپردازد .

ویژگی های آنتن ریدر RFID 6011 بدون پورت  LAN چیست؟

 • کارایی بالا
  این آنتن از جمله آنتن2های نسل جدید RFID است که برای کارایی بالاتر طراحی و تولید می شود. استفاده از آنتن‌ها بهترین روش موجود برای شناسایی از راه دور است و استفاده از آن‌ها انجام کارها را تا حد بسیار زیادی بهبود بخشیده است، زیرا قابلیت خواندن و ویرایش اطلاعان را از فاصله دور را ممکن کرده‌اند.
 • افزایش امنیت
  ایجاد امنیت بالا یکی از ویژگی‌های این آنتن است. با استفاده از آنتن ریدر RFID 6011 بدون پورت، ناوگان حمل و نقل  می‌تواند کنترل تردد را به بهترین شکل انجام دهد، زیرا درصد خطا در این آنتن‌ها بسیار پایین است و می‌توانند تمامی دستگاه‌هایی که حامل شناسه RFID هستند را شناسایی کنند.
 • کیفیت قطعات بالا
  طراحی و تولید بدنه و سخت افزار این آنتن ها بسیار بالا است و می‌توانند شرایط سخت آب و هوایی را تحمل کنند. همین موضوع این آنتن‌ها را برای استفاده در محیط‌های باز و یا حتی شرایط لجستیکی و در حال حرکت مناسب کرده است.
 • سرعت بالای خوانش اطلاعات
  سرعت بالای خواندن و ویرایش اطلاعات آن هم به طور هم زمان در این آنتن، یکی دیگر از ویژگی‌های کارآمد این آنتن برد بلند به حساب می‌آید.

نحوه تهیه آنتن ریدر RFID 6011 بدون پورت  LAN

تهیه و توزیع تجهیزات با فناوری RFID نیاز به مهارت و دانش کافی دارد، به همین دلیل می‌بایست برای تهیه این تجهیزات و دریافت مشاوره به سایت‌ها و یا فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید تا از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان داشته باشید. فرزان کارت از جمله سایت‌های فروش این تجهیزات است که می توانید با دریافت مشاوره اقدام به خرید محصول مورد نیاز خود بپردازید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست