بند گردن‌آویز سوسماری

این محصول را به اشتراک بگذارید

اگر به دنبال ابزاری هستید که بتوانید بااستفاده از آن به سادگی برندسازی و نمایش هویت خودتان در سازمان‌ها انجام دهید؛ باید اقدام به خرید بند گردن‌آویز سوسماری کنید؛ زیرا…

اگر به دنبال ابزاری هستید که بتوانید بااستفاده از آن به سادگی برندسازی و نمایش هویت خودتان در سازمان‌ها انجام دهید؛ باید اقدام به خرید بند گردن‌آویز سوسماری کنید؛ زیرا این بند به راحتی امکان انجام این کار را به شما می‌دهد و از این جهت کارتان را راحت و آسوده می‌کند.

از این ابزار در همایش‌های مختلف استفاده می‌شود؛ زیرا ماندگاری بالایی دارد و سال‌های زیادی در بین افراد باقی می‌ماند و یاد برند مربوطه را زنده نگه می‌دارد. این بند را تحت نام‌های آویز کارت پرسنلی، کارت شناسایی گردن‌آویز، آویز کارت با بند اختصاصی و بند آویز نمایشگاهی نیز می‌شناسند و در بازار نیز می‌توانید با این نام‌ها نیز این محصول را پیدا کنید.

در ادامه به معرفی مشخصات متفاوت این محصول و کاربردش برای شما می‌پردازیم تا به طور کامل آن‌ها را بشناسید.

بند گردن‌آویز سوسماری چه مشخصاتی دارد؟

به طور معمول بند گردن‌آویز سوسماری را از جنس پارچه تولید می‌کنند و در انتهای نیز یک گیره فلزی بااستحکام بسیاری بالا قرار می‌دهند تا افراد مختلف بتوانند جاکارتی‌های خودشان را به این بند آویزان کنند. طول این محصول 40 سانتی‌متر و عرض آن نیز 1.5 سانتی‌متر است.

چه رنگ‌هایی از بند گردن‌آویز سوسماری موجود است؟

رنگ‌بندی برای برندهای مختلف مهم است؛ زیرا آن‌ها خرید این گردن‌آویزها در همایش‌ها را براساس رنگ سازمانی خودشان انجام می‌دهند؛ آن‌ها دوست دارند، بند دارای رنگ سازمانشان باشد تا خود به خود یکی از عناصر مجموعه آن‌ها را در دل افراد جابیندازد. خوشبختانه بند گردن‌آویز سوسماری از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار است و این امکان را به خوبی برای این افراد فراهم می‌کند.

آیا امکان استفاده از بند گردن‌آویز سوسماری به صورت عمودی و افقی وجود دارد؟

در بازار مصرفی جاکارتی‌ها به صورت افقی و عمودی موجود هستند و همین موضوع باعث ایجاد اهمیت برای امکان استفاده از بند برای هردو جای کارت می‌شود. خوشبختانه بند گردن‌آویز سوسماری از این امکان برخوردار است و به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید هم از جاکارتی افقی و هم از عمودی استفاده کنید؛ این موضوع باعث می‌شود تا سازمان‌های متفاوت در هنگام استفاده از بند محدودیت نداشته باشند و بتوانند به خوبی نیازهای خودشان در این زمینه را برطرف کنند که مطلوب آن‌ها به شمار می‌رود.

کاربرد بند گردن‌آویز سوسماری چیست؟

در قسمت‌های قبل مشخصات بند گردن‌آویز سوسماری را به طور کامل و دقیق برای شما بیان کردیم؛ اما در این قسمت قصد داریم، در مورد کاربرد آن‌ها صحبت کنیم و این موضوع را به طور کامل و دقیق برای شما باز کنیم؛ پس همراه ما باشید.

هویت سازمان را با آن نمایش می‌دهند

اگر به دنبال ابزاری می‌گردید که بتوانید بااستفاده از هویت سازمان خودتان را به نمایش بگذارید؛ باید به سراغ بند گردن‌آویز سوسماری بیایید؛ زیرا این محصول ویژگی‌های لازم برای این موضوع را دارد و به طور گسترده برای این هدف و کاربرد در حوزه‌های مختلف به کار گرفته می‌شود و استفاده می‌گردد.

شناسایی کارکنان پرواز را بااستفاده از آن به انجام می‌رسانند

باید برای شناسایی کارکنان در طول پرواز از ابزاری مناسب استفاده کرد؛ این تجهیز باید راحت شناسایی شود و برند پرواز مربوطه را به نمایش بگذارد. بند گردن‌آویز سوسماری چنین محصولی است و در این جهت به کار می‌رود؛ زیرا هم کم‌هزینه است و هم قابلیت‌های زیادی در عین سادگی دارد که آن را خاص کرده‌اند.

خبرنگاران را بااستفاده از این بند می‌شناسند

در کنفرانس‌های تنها باید خبرنگاران حضور پیدا کنند و دیگر افراد حق حضور ندارند؛ این موضوع از لحاظ بحث‌های امنیتی مهم است؛ زیرا ممکن مهاجمی در لباس خبرنگار وارد سالن شود؛ اما برای شناسایی خبرنگاران نیاز به استفاده از ابزاری است که بند گردن‌آویز سوسماری همان تجهیز موردنظر است و می‌تواند به طور مطلوب نیازهای موجود را برطرف کند.

خرید بند گردن‌آویز سوسماری را از کجا می‌توان انجام داد؟

بند گردن‌آویز سوسماری ابزاری است که در عین سادگی کاربردهای فراوانی دارد و می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد؛ بنابراین توصیه می‌کنیم که خرید بند گردن‌آویز سوسماری را در برنامه خودتان قرار دهید و از آن غافل نشوید؛ جهت انجام این کار نیز می‌توانید به فروشگاه فرزان‌کارت آسیا مراجعه کنید؛ کیفیت محصولات این مجموعه تضمین‌شده است و دغدغه‌های شما در مورد ماندگاری را به طور کلی از بین می‌برد که موردی بسیار مهم و قابل‌توجه به شمار می‌آید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست