1. خانه
  2. کارت PVC
  3. لوازم جانبی کارت
  4. بنذ گردن‌آویز
  5. بند گردن‌آویز گیره جاسوییچی

بند گردن‌آویز گیره جاسوییچی

این محصول را به اشتراک بگذارید

از بند گردن آویز جاسوئیچی جهت نگهداشتن کارت‌های پرسنلی و شناسایی در مجموعه‌های و همایش‌ها و جشن‌های مختلف استفاده می‌شود. گردن‌آویز جاسوییچی یکی از ابزارهای برندینگ به حساب می‌آید و…

از بند گردن آویز جاسوئیچی جهت نگهداشتن کارت‌های پرسنلی و شناسایی در مجموعه‌های و همایش‌ها و جشن‌های مختلف استفاده می‌شود. گردن‌آویز جاسوییچی یکی از ابزارهای برندینگ به حساب می‌آید و می‌تواند باعث ماندگارشدن نام برند یا مجموعه موردنظر در ذهن مخاطب موردنظر شود؛ زیرا به طور معمول این گیزه توسط افراد نگهداری می‌گردد؛ در بازار مصرفی این محصول تحت نام‌های آویز کارت پرسنلی، کارت شناسایی گردن‌آویز، آویز کارت با بند اختصاصی و بند‌آویز نمایشگاهی نیز می‌شناسند که باید آن‌ها را بدانید.

در ادامه معرفی مشخصات این محصول و کاربردهای آن را به طور کامل و دقیق برای شما انجام خواهیم داد تا نسبت به آن‌ها آگاهی پیدا کنید.

بند گردن‌آویز جاسوئیچی چه مشخصاتی دارد؟

بند گردن‌آویز جاسوئیچی به طور معمول از جنس پارچه تولید می‌شود و بااستفاده از گیره انتهایش به جاکارتی موردنظر متصل می‌شود. طول این بند 40 سانتی‌متر و عرض آن نیز 1.5 سانتی‌متر است. گیره این بند از فلز ساخته شده است و به راحتی دچار شکستگی یا آسیب نمی‌شود؛ همین موضوع سبب می‌شود تا بتوان از تا مدت‌های بسیار زیادی استفاده کرد و نیازی به خرید نمونه‌ای جدید نداشت.

چه رنگ‌هایی از بند گردن‌آویز جاسوئیچی موجود است؟

برندهای مختلف از رنگ‌های متفاوتی استفاده می‌کنند و. همین موضوع باعث حساسیت آن‌ها در هنگام انتخاب بند گردن‌آویز نیز می‌شود؛ زیرا به طور مستقیم، برروی برندینگ آن‌ها اثر دارد و باید مطابق رنگ‌بندی سازمان مربوطه باشد.

خوشبختانه این بند گردن‌آویز رنگ‌بندی مناسبی دارد و شما می‌توانید آن را در رنگ‌های سفید، آبی و مشکی تهیه کنید و از این بابت با محدودیت خاصی مواجه نباشید که مطلوب تمامی افراد به شمار می‌آید.

آیا امکان استفاده از بند گردن‌آویز جاسوئیچی به صورت عمودی و افقی وجود دارد؟

جاکارتی‌های هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی وجود دارند که انتخاب آن‌ها بستگی به نوع همایش، سلیقه برگزارکنندگان و سیاست‌های مجموعه موردنظر دارد؛ اما اگر قصد استفاده از جاکارتی افقی را داشته باشید؛ باید به تطابق بند نیز با جای گیره آن توجه کنید. خوشبختانه بند گردن‌آویز جاسوئیچی از این امکان برخوردار است و شما می‌توانید هم برای جاکارتی عمودی و هم افقی از آن‌ها استفاده کنید و در این جهت با مشکلی روبه‌رو نباشید.

کاربرد بند گردن‌آویز جاسوئیچی چیست؟

در قسمت‌های قبلی در مورد مشخصات بند گردن‌آویز جاسوئیچی صحبت کردیم و آن‌ها را به طور کامل و دقیق برای شما بیان کردیم؛ اما در این قسمت قصد داریم؛ کاربرد آن را بیان کنیم تا در این جهت نیز به آشنایی کامل برسید و بدانید که از این محصول در چه جاهایی استفاده می‌شود.

نمایش هویت سازمان یا برند مربوطه

سازمان‌های برای نشان‌دادن هویت خودشان باید از المان‌های مختلف بهره ببرند تا بتوانند کم کم نام خودشان را در دل مشتری حک کنند؛ یکی از مواردی که برای این کار استفاده می‌شود؛ بند گردن‌آویز جاسوئیچی است؛ شاید در ظاهر این موضوع کوچک و خنده‌دار بیاید؛ اما باید بدانید که نتایج خیره‌کننده‌ای را به همراه دارد؛ بنابراین توصیه می‌کنیم که نقش آن را دست کم نگیرید.

شناسایی کارکنان شرکت

بابزرگ‌شدن شرکت‌ها، کار شناسایی کارکنان آن‌ها مشکل می‌شود و نمی‌توان بدون استفاده از ابزارهای مناسب این کار را انجام داد؛ حال فرض کنید؛ در وسط همایش هستید و به دنبال همکار خودتان می‌گردید؛ در این هنگام چه کاری می‌توانید انجام دهید؟

در این هنگام تنها راهکار شما شناسایی از روز بند گردن‌آویز جاسوئیچی و کارت موجود در جاکارتی آن است؛ پس این ابزار برای شناسایی کارکنان بسیار کارآمد و مفید است.

مشخص‌کردن خبرنگاران

در کنفرانس‌های خبری باید بتوان خبرنگاران را از بقیه افراد جدا کرد؛ زیرا تنها خبرنگاران باید به این فضا بیایند و افراد دیگر حق ورود ندارند؛ بند گردن‌آویز جاسوئیچی ابزاری است که در جهت کمک‌کننده و شناسایی خبرنگاران را در هنگام چنین برنامه‌های راحت کند.

شناسایی افراد عضو تیم‌های ورزشی

بند گردن‌آویز جاسوئیچی شناسایی افراد در تیم‌های ورزشی را نیز آسان می‌کند و در این جهت به مدیرهای این نوع از تیم کمک شایانی می‌کند.

خرید بند گردن‌آویز جاسوئیچی

خرید بند گردن‌آویز جاسوئیچی مفید و کاربردی است و می‌تواند به شما در جهت‌های مختلف کمک کند؛ بنابراین توصیه می‌کنیم؛ آن را در برنامه خودتان داشته باشید؛ شما می‌توانید خرید بند گردن‌آویز جاسوئیچی را از فرزان کارت آسیا انجام دهید و از آن جهت کارهای مختلف و متفاوت خودتان استفاده کنید ومحدودیتی نداشته باشید.

 

 

 

 

 

 

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست