توکن مایفر

این محصول را به اشتراک بگذارید

امروزه با بالا رفتن اهمیت شناسایی و پیگیری افراد در سازمان و ارگان‌های شخصی و یا دولتی، کمبود یک ابزار حرفه‌ایی و مطمئن در این زمینه احساس می‌شد. توکن مایفر…

امروزه با بالا رفتن اهمیت شناسایی و پیگیری افراد در سازمان و ارگان‌های شخصی و یا دولتی، کمبود یک ابزار حرفه‌ایی و مطمئن در این زمینه احساس می‌شد. توکن مایفر راه‌ کاری مناسب جهت پر کردن این خلا است که نگرانی‌ها و مشکلات را در زمینه شناسایی افراد برطرف کرده است.

این توکن به خوبی رمزگذاری شده است تا امنیت همه جانبه و قابل اعتماد را برای کاربران خود فراهم کند. طراحی و ساخت توکن مایفر به گونه‌ای است که سهولت را در استفاده از آن به دنبال داشته باشد، این توکن ازرابط کاربری USB برای برقراری ارتباط با سیستم عامل‌های مختلف استفاده می‌کند که یک رابط کاربری رایج و در دسترس برای کاربران است.

برای آشنایی بیشتر با این توکن در ادامه همراه ما باشید.

ویژگی‌های توکن مایفر

 • قابلیت جابجایی آسان
  توکن مایفر همانند یک فلش USB طراحی و ساخته شده است، با توجه به ابعاد کوچک این توکن جابجایی آن برای افراد کاری آسان خواهد بود.
 • همگام بودن با تکنولوژی‌های روز
  توانایی برقراری ارتباط ساده با انواع سیستم‌ها عامل از دیگر ویژگی‌های این توکن است که به محبوبیت آن افزوده است. توکن مایفر توانایی برقراری ارتباط با ویندوز XP، ویندوز VISTA، ویندوز 7،8،10 را دارد.
 • دارای قابلیت PLUG & PLAY
  ویژگی متمایز کننده در این توکن سرعت در برقراری ارتباط با سیستم‌های عامل و از بین بردن زمان انتظار و صرفه جویی در زمان کاربر است. با دارا بودن قابلیت PLUG & PLAY کاربر می‌تواند به محض متصل کردن این توکن به سیستم خود و پس از گذشت چند ثانیه از آن استفاده کند.
 • رابط کاربری آسان
  برای استفاده از این توکن کاربر نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزار اضافی بر روی سیستم خود ندارد و با اتصال آن ارتباط برقرای خواهد شد. همانطور که اشاره شد، این توکن به وسیله USB و به آسانی به دستگاه شما متصل حواهد شد.

کاربرد‌ توکن مایفر

توکن مایفر را می‌توان جهت شناسایی افراد در سازمان‌های خصوصی و دولتی و برای اختصاص دادن دسترسی‌های خاص به افراد استفاده کرد. کاربرد دیگر این توکن در ایجاد بانک‌های اطلاعاتی مختلف و طبقه بندی آن‌هاست. برای تهیه این توکن کافیست به وبسایت فرزان کارت که فروشگاهی با سابقه و مطمئن در این زمینه است، مراجعه کنید

سایر محصولات مرتبط

فهرست