توکن HF 13.56

این محصول را به اشتراک بگذارید

توکن HF 13.56 توکن HF 13.56 یکی از تجهیزات هوشمند است که برای تأیید هویت کاربران استفاده می‌شوند. توکن HF 13.56 کارایی همانند کارت‌های هوشمند دارند. با این تفاوت که…

توکن HF 13.56

توکن HF 13.56 یکی از تجهیزات هوشمند است که برای تأیید هویت کاربران استفاده می‌شوند. توکن HF 13.56 کارایی همانند کارت‌های هوشمند دارند. با این تفاوت که از طریق USB به دستگاه وصل می‌شوند و تأیید هویت به کمک این دستگاه انجام می‌شود. در ادامه به ویژگی‌های منحصر به‌ فرد این دستگاه می‌پردازیم:

ویژگی‌های توکن HF 13.56

 

ردیف ویژگی ها
1 توکن‌های HF 13.56 به‌عنوان نسل جدید تجهیزات امنیتی شناخته می‌شوند.
2 این توکن‌ها بسیار ایمن بوده و امکان هک کردن یا تغییر دادن اطلاعات وجود ندارد و اطلاعات درج‌ شده در آن فقط توسط کاربر تغییر می‌کنند.
3 توکن HF 13.56 به دستگاه وصل شده و امکان وارد کردن رمز را به مشتری می‌دهد. بنابراین دارنده توکن می‌تواند اطلاعات خود را وارد کند یا احراز هویت را توسط دستگاه انجام می‌دهد.
4 امکان بارگذاری اطلاعات را دارند.
5 این مدل توکن در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف و متنوعی ساخته می‌شوند.
6 برخی از این توکن‌ها دارای صفحه‌ کلید بوده و کاربر باید رمز را وارد کند، اما برخی دیگر فاقد صفحه‌کلید بوده و اطلاعات بر روی آن ذخیره شده است.

 

کاربردهای توکن HF 13.56

ابن نوع توکن برای اثبات هویت فرد به‌صورت دیجیتالی به کار برده می‌شود، به همین دلیل قابلیت نگهداری اطلاعات مختلفی را دارند. امضاء دیجیتالی، رمزهای شخصی، اثر انگشت و اطلاعات هویتی، برخی مشخصات حیاتی و اطلاعاتی ازاین‌دست را می‌توان در حافظه این مدل توکن قرار داد و احراز هویت را به کمک آن انجام داد.

این نوع توکن در بانک‌ها، مؤسسات مالی، سازمان‌های امنیتی و برخی شرکت‌های دیجیتالی استفاده می‌شوند و اطلاعات هویتی توسط امنیت موسسه بر روی آن درج می‌شود.

مشخصات توکن HF 13.56

  • توکن‌های HF 13.56 بسیار ایمن هستند.
  • در محدوده دمایی بین 20- تا 70 سانتی‌گراد قابل‌استفاده هستند.
  •  روکش این توکن از جنس پلاستیک یا PVC بوده و استحکام بالایی دارد. بنابراین مقاومت مناسبی در شرایط مرطوب یا آلوده دارد.
  • در مورد این مدل توکن توصیه می‌شود که از نوع یک‌بارمصرف آن استفاده شود و بدین شکل امنیت آن را در سطح بالایی نگه دارند.
  • وزن بسیار سبک بوده 
  • مقاومت دمایی و رطوبتی بالا

 

راهنمای خرید توکن HF 13.56

پس از بررسی ویژگی‎ها و مشخصات توکن چنانچه قصد خرید این دستگاه را دارید، می‎توانید با جستجوی نام کامل این دستگاه در موتور جستجوی گوگل، به همراه کلیدواژه خرید، به مراکز فروش آنلاین آن دست پیداکنید. سایت «پیشگامان آسیا»، به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش توکن، این امکان را به شما می‎دهد تا در صورت احساس نیاز به کسب مشاوره آنلاین یا تلفنی قبل از خرید، اطلاعات کافی در مورد این دستگاه در اختیار شما قرارگیرد. 

همچنین با توجه به نوسانات بازار،  برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت به‌روز این دستگاه نیز می‌توانید از مشاوران فروش شرکت پیشگامان آسیا کمک بگیرید.

 

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

خوشبختانه تیم پشتیبانی شرکت پیشگامان آسیا امکان ارائه آموزش‎های تخصصی و مشاوره به کاربران برای استفاده بهینه از دستگاه توکن را فراهم آورده است. همچنین آموزش‌های لازم جهت نصب و راه‌اندازی این دستگاه و پاسخ به پرسش‎های احتمالی از جمله خدمات واحد پشتیبانی این شرکت است.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست