1. خانه
  2. تگ RFid
  3. لیبل اسفنجی uhf سایز 73*23 مخصوص فلز

لیبل اسفنجی uhf سایز 73*23 مخصوص فلز

این محصول را به اشتراک بگذارید

تگ‌های UHF اسفنجی مخصوص فلز   تگ‌های UHF اسفنجی مخصوص فلز تگ‌هایی از نوع rfid هستند که با سیستم فرکانس خیلی بالا یا UHF کار می‌کنند. سیستم UHF برد بالایی…

تگ‌های UHF اسفنجی مخصوص فلز

 

تگ‌های UHF اسفنجی مخصوص فلز تگ‌هایی از نوع rfid هستند که با سیستم فرکانس خیلی بالا یا UHF کار می‌کنند. سیستم UHF برد بالایی برای شناسایی فرکانس‌های رادیویی ایجاد می‌کنند که در ادامه قصد معرفی تگ‌ها را داریم.

تگ‌های UHF اسفنجی مخصوص فلز

یکی دیگر از انواع تگ‌های UHF مخصوص فلز، تگ‌های اسفنجی هستند. از این نوع تگ‌ها برای شماره گذاری پلاک خودرو بر روی فلز آن و مدیریت ماشین‌ها استفاده می‌شود. این نوع تگ‌ها، با استفاده از تراشه rfid توانایی دریافت و ارسال فرکانس‌های فوق‌العاده بالا را دارد. فرکانس‌هایی با طول موج 860 تا 960 مگاهرتز. این نوع تگ‌ها نیز مانند نوع قبلی، غیر فعال هستند و به یک دستگاه فرستنده برای فعال سازی نیاز دارند.

توانایی کار با فرکانس بالا دارد
قابلیت خواندن و نوشتن از فواصل دور دارد
نوع غیر فعال
به دستگاه فرستنده نیاز دارند
قابلیت نگهداری و ذخیره سازی اطلاعات دارد

 

نحوه کارکرد تگ‌های اسفنجی UHF مخصوص فلز

 دستگاه فرستنده، فرکانس‌هایی که از طرف تگ UHF اسفنجی مخصوص فلز دریافت می‌کند را تحلیل و آنالیز می‌کند و اطلاعات آن را مشخص می‌کند. امواج دریافت شده توسط تراشه، باید با اطلاعاتی که روی آن ذکر شده است، یکسان شود و با طول موج فوق العاده بالا دوباره به سمت دستگاه فرستنده منعکس و ارسال شود.

این نوع از تگ‌های UHF اسفنجی مخصوص فلز، در کنترل تردد خودروها در مکان‌ها و شرایط مختلف بیشتر استفاده را دارند اما در حوزه‌های گوناگونی از این نوع تگ‌ها استفاده می‌شود گاها برخی به صورت کنترل تردد و کنترل دسترسی و یا برخی از حوزه استفاده به صورت عملیاتی هستند.

 

مشخصات فنی تگ‌های اسفنجی UHF مخصوص فلز

ماده استفاده شده در ساخت ABS
مزایای ماده استفاده شده مقاومت در برابر رطوبت زیاد، خوردگی، حرارت و ضربه
برد دریافت اطلاعات 12 متر
محدوده کار فرکانس 860 تا 960 مگا هرتز
امکان درج اطلاعات از وسیله فرستنده حداکثر از فاصله 2 متر
قابلیت درج و ماندگاری اطلاعات تا 10 سال
قابلیت مقاومت در برابر تغییرات دما منفی 25 تا 80 درجه سانتی گراد
قابلیت تحمل رطوبت تا 80 درصد
قابلیت نصب بر روی انواع اتومبیل‌ها

 

قیمت تگ  UHFاسفنجی مخصوص فلز

به دلیل وجود تحریم‌های اقتصادی در کشور ایران، نمی‌توان تاثیر قیمت ارز بروی روی این گونه محصولات را ندیده گرفت. قیمت تگ‌های rfid نیز مانند خیلی از محصولات دیگر دارای نوسان است. تیم فروش فرزان کارت آسیا می‌تواند شما را از قیمت‌ روز انواع کارت‌ها و لیبل‌های rfid مطلع سازد و در خرید آسان و بی دغدغه شما را راهنمایی کند.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست