تگ جاسوییچی r/w

این محصول را به اشتراک بگذارید

فناوری rfid پرکاربرد‌ترین فناوری موجود در زمینه ارسال و دریافت داده‌ها از طریق امواج رادیویی است. این فناوری به سبب پوشش گسترده و کاربرد‌ در زمینه‌های مختلف به شدت مورد…

فناوری rfid پرکاربرد‌ترین فناوری موجود در زمینه ارسال و دریافت داده‌ها از طریق امواج رادیویی است. این فناوری به سبب پوشش گسترده و کاربرد‌ در زمینه‌های مختلف به شدت مورد استقبال قرار گرفته و در حال پیشرفت است.

تگ جاسوییچی rw طراحی و ساخته شده است تا به راحتی قابل حمل باشد و ابزاری مناسب برای ذخیره اطلاعات می‌باشد. چرا که از لحاظ فیزیکی نیز مقاومت بالایی دارد و می‌تواند در شرایط سخت آب و هوایی هم مورد استفاده قرار بگیرد.

این تگ به کمک یک مدار الکتریکی با کدخوان ارتباط برقرار می‌کند و اطلاعات را از طریق کد خوان به کامپیوتر کاربر منتقل می‌کند. سرعت انتقال داده در این تگ‌ها بالا بوده که در زمان کاربر صرفه جویی چشمگیری را به‌ وجود می‌آورد و البته باعث کاربرد بسیار گسترده در زمینه‌های مختلف می‌شود. در ادامه با ما همراه باشید تا ویژگی‌های و کاربرد این تگ را بهتر بشناسید.

ویژگی‌های تگ جاسوییچی rw

 • توانایی خواندن و نوشتن
  از ویژگی‌های متمایز کننده این تگ، توانایی نوشتن در کنار خواندن اطلاعات بر روی تگ می‌باشد. وجود همزمان قابلیت نوشتن بر روی تگ و خواندن اطلاعات این تگ را برای استفاده‌های متمایز مناسب ساخته و به نحوی کاربر را از هزینه‌های اضافی بی نیاز می‌کند.
 • طراحی ظاهری بسیار جذاب
  تگ جاسوییچی rw علاوه بر طراحی در سایز مناسب، برای ایجاد امنیت اطلاعات ذخیره شده از جنس ABS ساخته شده است که بسیار در برابر شرایط محیطی سخت مقاوم بوده و حتی این تگ را ضد آب نموده است.
  تگ جاسوییچی rw در رنگ بندی‌های زرد، قرمز و آبی ارائه می‌شود تا برای کاربری‌های مختلف قابل استفاده باشد.

کاربرد‌های تگ جاسوییچی rw

این تگ به سبب وزن و اندازه مناسب در کنار کارایی بالا در زمینه‌های مختلفی قابلیت استفاده دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 • سیستم‌های حضور و غیاب شرکت‌ها
  از این تگ RW می‌توان در سیستم حضور و غیاب شرکت‌های مختلف استفاده کرد و با محدودیتی مواجه نشد.
 • گیت‌های فروشگاهی
  تگ RW در گیت‌های فروشگاهی کاربرد بسیار گسترده‌ای دارد و در شناسایی بسیار کمک ‌کننده است.

سایر محصولات مرتبط

فهرست