تگ دیسکی ro

این محصول را به اشتراک بگذارید

فناوری RFID با کاربرد های گسترده ای که در زمینه هوشمند سازی کارت های  PVC دارد، بسیار مورد قبول واقع شده و باعث سهولت در انجام بسیاری از کارها شده…

فناوری RFID با کاربرد های گسترده ای که در زمینه هوشمند سازی کارت های  PVC دارد، بسیار مورد قبول واقع شده و باعث سهولت در انجام بسیاری از کارها شده است . استفاده از RFID  محدود به کارت‌های هوشمند  نشده و برای کاربرد‌های بیشتری همچون استفاده در تگ‌های هوشمند هم مورد کاربرد قرار می‌گیرد.

این تگ‌ها کاربرد گسترده‌ای در هتل‌ها، استخر‌ها، آسانسورها دارند و می‌توان از آن‌ها برای مدت طولانی استفاده کرد. تگ دیسکی  ro دارای یک تراشه الکترونیکی است که کلید هوشمند سازی آن‌ها است. این تراشه با نزدیک شدن به دستگاه کارتخوان با ایجاد یک میدان مغناطیسی اطلاعات را مبادله می‌کند. بر‌خلاف کارت‌های هوشمند تراشه این تگ‌ها درون آن محفوظ شده و می توان از آن برای مدت طولانی استفاده کرد. این تگ‌ها از نوع کوتاه برد هستند و می بایست برای استفاده، آنها را به دستگاه کارتخوان نزدیک کرد.

تگ دیسکی  ro  چه ویژگی هایی دارد ؟

  • استحکام بالا
    این تگ ها به نحوی طراحی و ساخته شده اند که از استقامت بالایی برخوردار بوده و می‌توان از آن‌ها برای کاربرد‌هایی که تنش بالا و ریسک آسیب پذیری دارند، استفاده کرد. این امر موجب پایین آمدن هزینه‌ها و البته کمک به حفظ محیط زیست خواهد شد، چرا که در نهایت مواد اولیه کمتری برای ساخت دوباره این تگ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تگ دیسکی ro  چه کاربردی دارد؟

  • جلوگیری از گم شدن وسایل در هتل یا استخر
    با توجه به ابعاد کوچک این تگ‌ها، می‌توان آن‌ها را به راحتی جابجا کرد و حتی در نمونه‌هایی از این تگ‌ها قابلیت اتصال به دسته کلید‌های شما را دارند تا از گم شدن آن‌ها نیز جلوگیری شود.
  • جلوگیری از دزدی در مراکز بزرگ
    در مراکز بزرگ و شلوغ برای جلوگیری از دزدی وسایل کوچک یا قیمتی می‌توان از این نوع تگ استفاده کرد، زیرا هم کوچک است و هم بسیار کاربردی می‌باشد.

نحوه تهیه تگ های دیسکی ro

برای تهیه محصولاتی همچون کارت های هوشمند و یا لیبل و تگ های RFID بهتر است که به فروشگاه و یا سایت های معتبر مراجعه کنید تا از سلامت و کیفیت محصول خریداری شده اطمینان داشته باشید .

فرزان کارت از سایت های فروشگاهی مورد اعتماد برای خرید محصولات دارای فناوری  RFID است که می‌توانید محصولات مورد نیاز خود را از آن تهیه نمایید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست