تگ شفاف ro

این محصول را به اشتراک بگذارید

این تگ یکی از تگ‌هایی است که دارای تکنولوژی RFid است و از این نوع تکنولوژی استفاده می‌کند. این نوع تگ به شما امکان می‌دهد تا بتوانید به راحتی و…

این تگ یکی از تگ‌هایی است که دارای تکنولوژی RFid است و از این نوع تکنولوژی استفاده می‌کند. این نوع تگ به شما امکان می‌دهد تا بتوانید به راحتی و بدون دردسر انواع کارت‌های مختلف هوشمند و پی وی سی و بسیاری موارد دیگر را شناسایی کنید و از این نظر با محدودیت خاصی روبه‌رو نباشید.

به طور کلی تگ‌ها مانند برچسب‌هایی هستند که چیپست‌هایی درون آن‌ها وجود دارد که باعث می‌شود تا کارت‌های حاوی این تگ‌ها را بتوان تا محدوده‌ی خاصی توسط کارتخوان‌های RFid شناسایی کرد. این محدوده بستگی به فرکانس کارت و یکسری موارد دیگر دارد که بر اساس کارت‌ها متغیر است.

تکنولوژی که در این کارت‌ها استفاده شده است، در واقع برای شناسایی تگ‌ها از امواج رادیویی استفاده می‌کند و به همین دلیل است که محدوده شناسایی تگ‌ شفاف Ro به فرکانس‌ آن‌ها بستگی دارد و هرچه این فرکانس بالاتر باشد، این محدوده نیز افزایش می‌یابد.

ویژگی‌های تگ شفاف Ro چیست؟

در قسمت قبل در مورد این نوع از تگ Ro به طور مختصر صحبت کردیم، اما در این قسمت قصد داریم، در مورد ویژگی‌های مختلف این نوع لیبل Rfid صحبت کنیم و این ویژگی‌ها را برای شما شرح دهیم تا به طور کامل با آن‌ها آشنا شوید.

 • ابعاد بسیار مناسب
  ابعاد این تگ بسیار مناسب است و می‌تواند بر روی انواع کارت‌ها چسبانده شود و مشکلی به وجود نیاورد. در واقع ابعاد این لیبل 38*38 میلی‌متر است که ابعاد بسیار خوبی به شمار می‌آید.
 • حافظه 10 رقمی
  لیبل‌های شفاف Ro دارای حافظه ده رقمی هستند که می‌توانند به صورت خواندنی صرف مورد استفاده قرار بگیرند. صرفا خواندنی بودن حافظه تگ به این معنی است که نمی‌توان اطلاعات بر روی آن را تغییر داد و تنها می‌توان آن‌ها را خواند.
 • فرکانس 125 کیلوهرتزی
  این تگ دارای فرکانس 125 کیلوهرتزی است و تا این محدوده از فرکانس توسط کارتخوان‌های  RFid شناسایی می‌شود که محدوده قابل قبول و خوبی به نظر می‌رسد.

کاربردهای تگ شفاف Ro چیست؟

در قسمت قبل در مورد ویژگی‌های مهم این تگ صحبت کردیم. اما در این قسمت قصد داریم، چند مورد از مهم‌ترین کاربردهای این تگ را به شما بگوییم.

 • استفاده بر روی کارت‌های حضور و غیاب
  شما می‌توانید این تگ را بر روی کارت‌های حضور و غیاب پرسنل خودتان خودتان بچسبانید تا هنگام عبور از جلوی کارتخوان Rfid خوانده شود و حضور و غیاب پرسنل را ثبت کند.
 • استفاده برای کنترل تردد افراد در مکان‌های حساس
  برای شناسایی کارت افراد در مکان‌های حساس می‌توانید از این تگ استفاده کنید.
 • استفاده بر روی کارت اتوبوس
  از این تگ‌ها می‌توان برای شناسایی کارت اتوبوس توسط کارتخوان آن مورد استفاده قرار بگیرد و فرآیند این کار را بسیار راحت کند.

در هنگام خرید تگ‌ها دقت کنید که از مراکز معتبر آن‌ها خریداری نمایید تا طول عمر بسیار بالاتری داشته باشند و شما مجبور به تعویض آن‌ها نشوید. یکی از مراکز معتبر برای خرید این نوع کارت‌ها، سایت فرزان کارت است که دارای تگ‌ها شفاف بسیار خوبی می‌باشد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست