1. خانه
 2. تگ و لیبل rfid
 3. تگ و لیبل uhf
 4. تگ شیشه ای خردشونده uhf سایز 100*50

تگ شیشه ای خردشونده uhf سایز 100*50

این محصول را به اشتراک بگذارید

این تگ با هدف بالا بردن دقت و امنیت در کنار بالا بردن کارایی طراحی و ساخته شده است. این تگ با استفاده از فناوری RFID طراحی شده است و…

این تگ با هدف بالا بردن دقت و امنیت در کنار بالا بردن کارایی طراحی و ساخته شده است. این تگ با استفاده از فناوری RFID طراحی شده است و برای شناخت بهتر راجع به این تگ نیاز است تا اطلاعات مقدماتی در مورد فناوری RFID داشته باشید.
فناوری شناسایی به وسیله امواج رادیویی به وسیله یک کد خوان و تگ‌هایی که بر روی لیبل‌ها یا کارت‌ها چسبانده می‌شوند، همان RFID است که محبویبت زیادی در زمینه‌های مختلف دارد. یکی از بزرگترین مزیت‌های این فناوری عدم نیاز به تماس فیزیکی برای انتقال و تبادل اطلاعات است.

تگ شیشه خردشونده uhf سایز 100*50، یکی از انواع تگ‌های با قابلیت پشتبانی از فناوری RFIDاست. این تگ با هدف افزایش امنیت در برچسب گذاری کالا‌ها و در سایز 100*50، طراحی و تولید شده است.

در ادامه همراه ما باشید تا با ویژگی‌ها و کاربرد‌های این لیبل بیشتر آشنا شوید.

ویژگی‌های تگ شیشه خردشونده uhf سایز 100*50

 • شکننده بودن
  شکننده بودن این تگ در واقع قابلیتی است که این تگ را متمایز از سایر تگ‌ها کرده است. در بعضی موارد این نوع از تگ‌ را با نام تگ گچی می‌شناسند، این نام به دلیل شکننده بودن این تگ بر روی آن قرار گرفته است.
 • استفاده از محدوده فرکانس UHF
  در این لبیل برای برقراری ارتباط از فرکانس  UHFکه برد بسیار بلند‌تری نسبت به فرکانس‌های HF و LF دارد، استفاده شده است. این طول موج به این لیبل این قابلیت را داده است که از فاصله حدودی 8 متر، قابل شناسایی باشد. بازه شناسایی می‌تواند بنا به استفاده از کدخوان‌های متفاوت تغییر پیدا کند.
 • قابلیت چاپ
  تگ شیشه خردشونده uhf سایز 100*50، به کاربر این توانایی را می‌دهد که با چاپ بارکد، تاریخ واردات و یا تاریخ تولید بر روی این لیبل، روند شناسایی آن را بهبود بخشد. به علاوه در بعضی از انواع این لیبل می‌توان شکل  ظاهری لیبل را بنا به نیاز و محل استفاده از آن تغییر داد.

کاربرد‌ تگ شیشه خردشونده uhf سایز 100*50

 • استفاده در انبار‌ها
  یکی از کاربرد‌های این تگ، استفاده در انبار‌های شخصی یا دولتی در بالا بردن دقت و امنیت است، چرا که با چسباندن این تگ بر روی بسته بندی محصول امکان دست کاری آن وجود نخواهد داشت.
 • استفاده برای گارانتی محصولات
  عمده‌ترین استفاده از این تگ برای گارانتی کردن محصولات با ارزش مادی بالاست. با کمک این تگ، کاربر در صورت آسیب دیدن و شکسته بودن تگ از دست کاری شدن محصول مطلع خواهد شد و باعث از بین رفتن گارانتی اعمال شده می‌شود.

 

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست