1. خانه
 2. تگ و لیبل rfid
 3. تگ و لیبل uhf
 4. تگ شیشه uhf 9654 سایز 100*50

تگ شیشه uhf 9654 سایز 100*50

این محصول را به اشتراک بگذارید

معرفی تگ شیشه uhf 9654 سایز 100*50 را با آشنایی مقدماتی در رابطه با فناوری به کار رفته درآن که فناوری RFID است، آغاز می کنیم. RFID به مجموعه‌ایی از…

معرفی تگ شیشه uhf 9654 سایز 100*50 را با آشنایی مقدماتی در رابطه با فناوری به کار رفته درآن که فناوری RFID است، آغاز می کنیم. RFID به مجموعه‌ایی از فناوری‌ها گفته می‌شود که برای شناسایی افراد و اجسام استفاده می‌شود و برای این منظور از امواج رادیویی در فرکانس‌های مختلف استفاده می‌کند.

تگ‌ها از زیر مجموعه‌های این فناوری هستند که با نصب بر روی یک جسم و وارد کردن اطلاعات مربوط به آن، کاربر می‌تواند تنها به وسیله یک کدخوان یا ریدر به آن اطلاعات دسترسی داشته باشد. این تگ‌ها با ویژگی‌های مختلف و در اشکال مختلف طراحی و ساخته می‌شوند تا تمامی نیاز‌ها را پوشش دهند.

تگ شیشه uhf 9654 سایز 100*50، از جمله تگ‌های پیشرفته و کارآمد در این زمینه است که قابلیت‌های بالایی دارد. این قابلیت‌ها باعث شده است که  این نوع از تگ از دیگر انواع تگ‌های RFID متمایز شود. در ادامه همراه ما باشید تا با ویژگی‌ها و کاربرد‌های این تگ بیشتر آشنا شوید.

ویژگی‌های تگ شیشه uhf 9654 سایز 100*50

 • برد بلند
  تگ شیشه uhf 9654 سایز 100*50، همانطور که از نامش پیداست در محدوده فرکانس UHF فعالیت می‌کند. فرکانس UHF به این تگ این قابلیت را داده است تا از فاصله به نسبت زیاد در مقایسه با دیگر انواع تگ‌ها قابل شناسایی توسط کدخوان باشد.
  فرکانس‌های دیگری که در زمینه ساخت تگ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، فرکانس HFوLF هستند که برد چندین برابر کوتاه‌تر از این تگ را دارا هستند، این تگ می‌تواند در شرایط نگه‌داری مناسب تا فاصله حدودا 8 متری توسط کدخوان شناسایی شود.
 • سرعت بالا
  در کنار برد بلند شناسایی، این تگ می‌تواند با سرعت بالایی اطلاعات وارد شده را به کدخوان منتقل کند. این ویژگی نیز به دلیل بهره بردن این تگ از فرکانس UHF است. وجود همزمان این دو ویژگی این تگ را در مقابل دیگر تگ‌ها بسیار متمایز کرده است، چرا که با برد بلند و سرعت بالا در برقراری ارتباط، می‌تواند به طور چشمگیر در زمان کاربر صرفه جویی کند.
 • ویژگی‌های ظاهری
  این تگ از جنس شیشه ساخته شده است، اما با این وجود مقاومت فیزیکی خوبی دارد. ابعاد این تگ 50*100 میلی متر می‌باشد که آن را برای استفاده‌های گوناگون مناسب ساخته است.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست