تگ روی فلز مایفر

این محصول را به اشتراک بگذارید

تگ فلز مایفر تگ فلز مایفر یک تگ هوشمند، به اندازه کوچک و با خاصیت مغناطیسی است که دارای حافظه 1k بوده و به‌راحتی به کالاهای فلزی می‌چسبد. این تگ…

تگ فلز مایفر

تگ فلز مایفر یک تگ هوشمند، به اندازه کوچک و با خاصیت مغناطیسی است که دارای حافظه 1k بوده و به‌راحتی به کالاهای فلزی می‌چسبد. این تگ از دسته تراشه‌های NXB بوده و محبوبیت بالایی بین کاربران دارد. تگ فلز برای کنترل موجودی انبارها و بازار استفاده می‌شود. در ادامه به ویژگی‌های منحصر به‌ فرد این دستگاه می‌پردازیم:

ویژگی‌های تگ فلز مایفر

ردیف ویژگی ها
1 تگ فلز فرکانس‌های نسبتاً بالا را پشتیبانی می‌کند.
2 امکان برقراری ارتباط از راه دور را دارد.
3 این تگ در یک حفاظ محکم قرارگرفته است که آن را از ضربات احتمالی مصون می‌دارد و درعین‌حال امکان چسبیدن آن را بر روی سطوح فلزی فراهم می‌کند.
4 این نوع تگ غیرفعال بوده.
5 فاصله‌های زیادی را پوشش نمی‌دهد؛ بنابراین، نیاز به باطری ندارد.
6 طول عمر آن نیز 10 سال برآورد شده است.

 

کاربردهای تگ فلز مایفر

تگ فلز مایفر در کارخانجات تولید فلز و همچنین عرضه‌کنندگان عمده فلز در بازار استفاده می‌شود. در واقع صاحبان این مشاغل می‌توانند تگ فلز را به محصولات خود بچسبانند و به کمک دستگاه RFID اطلاعات مربوط به آن کالا را دریافت کنند.

ایده‌آل ترین تگ فلز مربوط به تگMIFARE Classic است که بر روی سطح می‌چسبد. معمولاً دستگاه RFID در خروجی نصب شده و آمار خروجی فروشگاه ارائه می‌شود.

مشخصات تگ فلز مایفر

  • تگ فلز مایفر1 کیلوبایت حافظه دارد.
  • وزن بسیار سبک بوده 
  • مقاومت دمایی و رطوبتی بالا

 

راهنمای خرید تگ فلز مایفر

پس از بررسی ویژگی‎ها و مشخصات تگ فلز چنانچه قصد خرید این دستگاه را دارید، می‌‎توانید با جستجوی نام کامل این دستگاه در موتور جستجوی گوگل، به همراه کلید واژه خرید، به مراکز فروش آنلاین آن دست پیدا کنید. سایت «پیشگامان آسیا»، به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش تگ فلز این امکان را به شما می‌‎دهد تا در صورت احساس نیاز به کسب مشاوره آنلاین یا تلفنی قبل از خرید، اطلاعات کافی در مورد این دستگاه در اختیار شما قرار گیرد. 

همچنین با توجه به نوسانات بازار،  برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت به‌روز این دستگاه نیز می‌توانید از مشاوران فروش شرکت پیشگامان آسیا کمک بگیرید.

 

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

خوشبختانه تیم پشتیبانی شرکت پیشگامان آسیا امکان ارائه آموزش‎های تخصصی و مشاوره به کاربران برای استفاده بهینه از دستگاه تگ فلز را فراهم آورده است. همچنین آموزش‌های لازم جهت نصب و راه‌اندازی این دستگاه و پاسخ به پرسش‎های احتمالی از جمله خدمات واحد پشتیبانی این شرکت است.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست