تگ قیمت مایفر

این محصول را به اشتراک بگذارید

تگ قیمت مایفر تگ قیمت مایفر یکی از تگ‌های پیشرفته با هوشمندی بالا است که در فروشگاه‌ها و کارخانجات مورداستفاده قرار می‌گیرد. همچنین این تگ از نوع تگ 13/56 HF…

تگ قیمت مایفر

تگ قیمت مایفر یکی از تگ‌های پیشرفته با هوشمندی بالا است که در فروشگاه‌ها و کارخانجات مورداستفاده قرار می‌گیرد. همچنین این تگ از نوع تگ 13/56 HF است. در ادامه به ویژگی‌های منحصر به‌ فرد این دستگاه می‌پردازیم:

ویژگی‌های تگ قیمت مایفر

ردیف ویژگی ها
1 تگ قیمت در رده تگ‌های با فرکانس نسبتاً بالا (HF) بوده.
2 امکان برقراری ارتباط آن با دستگاه گیرنده از فاصله کمتر از 1 متر وجود دارد.
3 این تگ دارای حافظه بوده و کاربران امکان بارگذاری اطلاعات بر روی آن را دارند. این قابلیت باعث می‌شود که اطلاعات کالا بر روی آن ذخیره شده و اطلاعات آن از جمله قیمت دریافت شود.
4 تگ قیمت در طرح‌های مختلف و رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند و امکان استفاده از آن بر روی کالاهای مختلف وجود دارد.
5 استفاده از تگ قیمت بسیار ساده بوده و به‌راحتی به سطح مورد نظر می‌چسبد.

 

کاربردهای تگ قیمت مایفر

از تگ قیمت در کارگاه‌ها و فروشگاه‌های بزرگ استفاده می‌شود و صاحبان این مشاغل برای گرفتن آمار موجودی خود و همچنین میزان کالای ورودی و خروجی از آن بهره می‌برند. استفاده از تگ قیمت مایفر این امکان را به بازرسان و خریداران می‌دهد که کالاهای اصلی را همره با خصوصیات آن شناسایی کنند.

این اطلاعات به دو صورت بارگذاری می‌شوند. در واقع صاحبان این تگ‌ها می‌توانند آن‌ها را از پیش رمزگذاری شده بخرند با آن‌ها را در محل نصب و به کمک دستگاه RFID  انجام دهند.

مشخصات تگ قیمت مایفر

  • دارای حافظه 1K بوده و حجم کامل آن در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.
  •  فرکانس مورد استفاده در تگ قیمت نسبتاً بلند بوده و با فرکانس 56/13 مگاهرتزی کار می‌کند.
  • اطلاعات بارگذاری بر روی تگ قیمت مایفر درصد اطمینان بالایی دارد و امکان هک کردن آن وجود ندارد.
  • تگ قیمت نیازی به باطری ندارد و به‌راحتی توسط دستگاه RFID خوانده می‌شود.
  • امکان استفاده از ریدر متحرک را دارند.
  • وزن بسیار سبک بوده 
  • مقاوت دمایی و رطوبتی بالا

 

راهنمای خرید تگ قیمت مایفر

پس از بررسی ویژگی‎ها و مشخصات تگ قیمت چنانچه قصد خرید این دستگاه را دارید، می‎توانید با جستجوی نام کامل این دستگاه در موتور جستجوی گوگل، به همراه کلیدواژه خرید، به مراکز فروش آنلاین آن دست پیداکنید. سایت «پیشگامان آسیا»، به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش تگ قیمت این امکان را به شما می‎دهد تا در صورت احساس نیاز به کسب مشاوره آنلاین یا تلفنی قبل از خرید، اطلاعات کافی در مورد این دستگاه در اختیار شما قرارگیرد. همچنین با توجه به نوسانات بازار،  برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت به‌روز این دستگاه نیز می‌توانید از مشاوران فروش شرکت پیشگامان آسیا کمک بگیرید.

 

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

خوشبختانه تیم پشتیبانی شرکت پیشگامان آسیا امکان ارائه آموزش‎های تخصصی و مشاوره به کاربران برای استفاده بهینه از دستگاه تگ قیمت را فراهم آورده است. همچنین آموزش‌های لازم جهت نصب و راه‌اندازی این دستگاه و پاسخ به پرسش‎های احتمالی از جمله خدمات واحد پشتیبانی این شرکت است.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست