تگ موبایل

این محصول را به اشتراک بگذارید

تگ موبایل تگ موبایل یکی از راهکارهای هوشمند برای ردیابی و پیگیری موبایل است که توان برقراری ارتباط با دستگاه خواننده را دارد. از این طریق اطلاعات خود را نشان…

تگ موبایل

تگ موبایل یکی از راهکارهای هوشمند برای ردیابی و پیگیری موبایل است که توان برقراری ارتباط با دستگاه خواننده را دارد. از این طریق اطلاعات خود را نشان می‌دهد. همچنین این تگ از نوع تگ13/56 HF است. این تگ به‌راحتی به موبایل می‌چسبد و از آن برای ردیابی و پیگیری اموال موجود در فروشگاه استفاده می‌شود. در ادامه به ویژگی‌های منحصر به‌ فرد این دستگاه می‌پردازیم:

ویژگی‌های تگ موبایل

ردیف ویژگی ها
1 تگ موبایل یکی از تگ‌های فعال است.
2 قابلیت خواندن آن از راه دور را دارد.
3 این تگ از نوع فرکانس نسبتاً بالا بوده و برای خواندن آن نیازی به تماس آن با دستگاه نیست.
4 این تگ‌ها در طرح‌های مختلفی تولید می‌شوند و طراحی آنها به صورتی است که قابلیت چسبیدن به سطوح مختلف را دارد.
5 تگ موبایل محدوده دمایی وسیعی دارد و باید شرایط آن نسبت به موبایل انتخاب شود. این تگ قابلیت عملکرد در دمای 20- تا 50 سانتی‌گراد را دارد.

 

کاربردهای تگ موبایل

تراشه به‌کاررفته در تگ موبایل این امکان را به کاربران می‌دهد که از آن در کارخانجات و فروشندگان موبایل استفاده کنند. درواقع صاحب این مشاغل می‌توانند از راه دور آمار موجودی خود را دریافت کرده. همچنین نسبت به آن‌ها استراتژی خود را مشخص کنند.

البته برنامه‌ریزی این نوع تگ طوری صورت گرفته است که هنگام افزایش فاصله شخص دارند موبایل از آن به وی اعلام هشدار می‌کند. همچنین شخص می‌تواند به کمک اطلاعات ذخیره‌شده بر روی آن به اصلی بودن موبایل پی برده و از سرقت آن جلوگیری کند.

مشخصات تگ موبایل

  • این نوع تگ قابلیت ذخیره‌سازی داده به اندازه 1K را دارد و کاربران می‌توانند اطلاعات آن را بارگذاری و تخلیه کنند.
  • این نوع تگ توانایی نگهداری اطلاعات به مدت 10 سال را دارد.
  • این مدل تگ از نوع فعال است و برای برقراری ارتباط به باطری نیاز دارد.
  •  باطری استفاده شده در این تگ قابل‌جایگزینی است و این موضوع باعث می‌شود که کاربران با تعویض باطری، مدت‌زمان بیشتری از آن استفاده کنند.
  • این نوع تگ در فرکانس 56/13 مگاهرتز کار می‌کند.
  • این نوع تگ ارتباط امن و بسیار قوی ایجاد می‌کند.
  • طراحی این نوع تگ طوری صورت گرفته است که امکان برقراری ارتباط از تمام جهات را دارد و نیازی نیست که موبایل در جهت مستقیم دستگاه RFID قرار گیرد.
  • وزن بسیار سبک بوده 
  • مقاوت دمایی و رطوبتی بالا

 

راهنمای خرید تگ موبایل

پس از بررسی ویژگی‎ها و مشخصات این مدل تگ، چنانچه قصد خرید این دستگاه را دارید، می‎توانید با جستجوی نام کامل این دستگاه در موتور جستجوی گوگل، به همراه کلیدواژه خرید، به مراکز فروش آنلاین آن دست پیداکنید. سایت «پیشگامان آسیا»، به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش این نوع تگ این امکان را به شما می‎دهد. تا در صورت احساس نیاز به کسب مشاوره آنلاین یا تلفنی قبل از خرید، اطلاعات کافی در مورد این دستگاه در اختیار شما قرارگیرد. همچنین با توجه به نوسانات بازار،  برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت به‌روز این دستگاه نیز می‌توانید از مشاوران فروش شرکت پیشگامان آسیا کمک بگیرید.

 

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

خوشبختانه تیم پشتیبانی شرکت پیشگامان آسیا امکان ارائه آموزش‎های تخصصی و مشاوره به کاربران برای استفاده بهینه از دستگاه این نوع تگ را فراهم آورده است. همچنین آموزش‌های لازم جهت نصب و راه‌اندازی این دستگاه و پاسخ به پرسش‎های احتمالی از جمله خدمات واحد پشتیبانی این شرکت است.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست