1. خانه
  2. تگ RFid
  3. تگ کاغذی UHF Alien بلند

تگ کاغذی UHF Alien بلند

این محصول را به اشتراک بگذارید

تگ کاغذی UHF Alien بلند تگ کاغذی UHF Alien بلند یک نوع تگ rfid با فرکانس فوق العاده بالا UHF می‌باشد. ساخت شرکت Alien است و می‌توان آن را روی…

تگ کاغذی UHF Alien بلند

تگ کاغذی UHF Alien بلند یک نوع تگ rfid با فرکانس فوق العاده بالا UHF می‌باشد. ساخت شرکت Alien است و می‌توان آن را روی محصولات و کالاهای مختلفی نصب کرد. از این تگ برای مدیریت دارایی‌های انبار استفاده می‌شود. در واقع تگ کاغذی UHF Alien بلند، روند پیگیری را آسان می‌کند.

این نوع تگ، در اندازه‌ها و ابعاد متنوع تولید می‌شود؛ که وظیفه اصلی آن کمک به مدیریت دارایی و تهیه لیست وضعیت موجودی کالاها و محصولات مختلف در انبار است. تکنولوژی rfid به کمک فرکانس‌های خیلی بالا و قوی UHF این قابلیت را به تگ کاغذی UHF Alien بلند می‌دهد که از فاصله‌های خیلی دور هم با دستگاه‌های خواننده rfid بتواند ارتباط برقرار کند و شناسایی شود. می‌توان این نوع تگ را روی درب خروجی کارخانه چسباند و در موقع خروج کالا از کارخانه، لیست اطلاعات آن کالا را به دست آورد.

مشخصات فنی تگ کاغذی UHF Alien بلند

جنس تگ کاغذ یا  پلی‌اتیلن ترفتالات (PET)
تکنولوژی به کار گرفته شده Rfid با فرکانس‌های بالا UHF
استاندارد مطابق ISO18000-6C (EPC GEN2)
تراشه به کار گرفته شده IMPINJ M4 و ALIEN H3
قابلیت نگهداری اطلاعات تا 10 سال
قابلیت رمز گذاری دارد
قابلیت تخلیه دارد
قابلیت بار گذاری مجدد دارد
قابلیت انعطاف پذیری  دارد
محدوده مقاومت دمایی 20- تا 85 درجه سانتی گراد
میزان مقاومت در برابر رطوبت تا 85 درصد

 

تگ‌های کاغذی UHF Alien بلند در بسته‌های 500 تایی، 1000 تایی، 3000 تایی و 5000 تایی تولید و برای عرضه تقسیم بندی می‌شوند.

 قیمت تگ کاغذی UHF Alien بلند

تگ‌های کاغذی به دلیل در دسترس بودن مواد اولیه آن‌ها که کاغذ است و همین طور راحتی در استفاده، قیمت زیادی ندارند. اگر چه در این نوع تگ‌ها از امواج رادیو فرکانسی و تکنولوژی جدید و مدرن استفاده شده است، اما قیمت تگ کاغذی UHF Alien نسبت به سایر محصولات مشابه با همین تکنولوژی پایین‌تر و ارزان‌تر است. در صورتی که شرکت Alien یکی از معتبرترین شرکت‌ها در زمینه ساخت انواع تگ و لیبل rfid است و به بسیاری از کشورهای جهان محصولات خود را صادر می‌کند. البته قیمت این نوع محصولات به تغییرات ارز و دلار وابستگی دارد و نوسانات نرخ ارز روی قیمت محصولات به شدت تاثیرگذار است. کارشناسان فروش و مشاوران  پیشگامان آسیا می‌توانند اطلاعات کاملی از محصولات و ویژگی آن‌ها و همچنین قیمت روز آن‌ها در اختیار شما قرار دهند و شما را در خرید محصول مورد نظر یاری رسانند.

سایر محصولات مرتبط

فهرست