1. خانه
  2. تگ RFid
  3. تگ کاغذی UHF Alien

تگ کاغذی UHF Alien

این محصول را به اشتراک بگذارید

تگ کاغذی UHF Alien  تگ کاغذی چیست؟ تگ کاغذی UHF Alien یا همان تگ rfid کاغذی UHF از تکنولوژی rfid یا همان ارتباطات رادیو فرکانسی استفاده می‌شود. به کمک این…

تگ کاغذی UHF Alien

 تگ کاغذی چیست؟

تگ کاغذی UHF Alien یا همان تگ rfid کاغذی UHF از تکنولوژی rfid یا همان ارتباطات رادیو فرکانسی استفاده می‌شود. به کمک این تکنولوژی، اطلاعات را می‌توان از راه نزدیک و دور به کمک دستگاه‌های خواننده دریافت کرد. تگ‌های کاغذی نقش بسیار مهمی در کنترل انبار و کنترل دارایی‌های انبار دارند.

تگ کاغذی UHF Alien:

این تگ ساخت شرکت Alien بوده و با فرکانس بسیار بالا (UHF) کار می‌کند. کار این دستگاه این است که آمار گرفتن و پیگیری وضعیت موجود کالا را راحت و آسان‌تر می‌کند. به این صورت که بر روی سطوح صاف و منحنی می‌چسبد و برای مدیریت دارایی‌های شرکت و گرفتن لیست موجودی انبارها استفاده می‌شود. وقتی این تگ‌های کاغذی را به کالای مورد نظر چسبانده و بعد از طریق این تگ‌ها، انبارداران را در ردیابی کالاها و محصولات خود یاری می‌رساند.

برای ساخت این نوع تگ از تراشه‌های Alien H3 و IMPINJ M4 استفاده شده و همچنین این تگ‌ها تحت لیسانس استاندارد ISO18000-6C (EPC GEN2) تولید می‌شوند. استفاده از دو تراشه مذکور و تکنولوژی UHF به تگ‌ها این امکان را می‌دهد که با دستگاه‌های rfid از فاصله دور هم ارتباط برقرار کند.  مسئولین انبار می‌توانند با نصب این نوع تگ در قسمت خروجی انبار، با کمک قابلیت استفاده از فاصله دور تگ کاغذی UHF Alien، از محصولات لیست گرفته و آمار لحظه ای به دست آورند.

مشخصات فنی تگ کاغذی UHF Alien:

 

برخی از مشخصات فنی این نوع تگ را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

 

قابلیت نگهداری اطلاعات 10 سال
قابلیت رمز گذاری دارد
قابلیت تخلیه دارد
قابلیت بار گذاری مجدد دارد
جنس کاغذ یا پلی اتیلن ترفتالات
قابلیت انعطاف پذیری دارد
محدوده مقاومت در برابر دما بین 20- تا 80 درجه سانتی گراد
مقاومت در برابر فشار و ضربه زیاد

 

قیمت تگ کاغذی UHF Alien:

تگ‌های کاغذی به دلیل در دسترس بودن مواد اولیه آن‌ها و همینطور راحتی در استفاده، قیمت زیادی ندارند. اگر چه در این نوع تگ‌ها از امواج رادیو فرکانسی و تکنولوژی جدید و مدرن استفاده شده است، اما قیمت این نوع تگ نسبت به سایر محصولات مشابه با همین تکنولوژی پایین‌تر و ارزان‌تر است. البته قیمت این نوع محصولات به تغییرات ارز و دلار وابستگی دارد و نوسانات نرخ ارز روی قیمت محصولات به شدت تاثیرگذار است. کارشناسان فروش فرزان کارت آسیا می‌توانند اطلاعات کاملی از محصولات و ویژگی آن‌ها و همچنین قیمت روز آن‌ها در اختیار شما قرار دهند.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست