تگ گرد مایفر شفاف

این محصول را به اشتراک بگذارید

تگ گرد شفاف مایفر یکی دیگر از انواع مختلف تگ‌های این برند است که به جای ابعاد مستطیلی دارای ابعاد دایره‌ای است که از نظر میزان فضای مورد نیاز برای…

تگ گرد شفاف مایفر یکی دیگر از انواع مختلف تگ‌های این برند است که به جای ابعاد مستطیلی دارای ابعاد دایره‌ای است که از نظر میزان فضای مورد نیاز برای قرار گیری آن را متفاوت کرده است. کارتخوان‌های می‌توانند این تگ‌ها را تا فرکانس 125 کیلوهرتزی شناسایی کنند و در اصطلاح این لیبل‌ها جزو تگ‌های با فرکانس پایین محسوب می‌شوند.

شما می‌توانید از این نوع تگ‌ها جهت شناسایی پرسنل شرکت، افراد مختلف در مکان‌های متفاوت و حیوانات استفاده کنید و از این بابت با مشکل یا دردسر روبه‌رو نشوید.

تگ گرد مایفر شفاف چه ویژگی‌هایی دارد؟

 • استفاده از تکنولوژی Rfid
  این تگ گرد مایفر از تکنولوژی RFid استفاده می‌کند که در واقع یکی از ویژگی‌های مهم آن به شمار می‌آید.
 • فضای قرارگیری کم‌تر
  شما برای قرار دادن این نوع تگ بر روی کارت پی وی سی نیاز به فضای کمتری دارید، زیرا دارای ابعاد دایره‌ای است و طول کمتری دارد.
 • ارسال لحظه‌ای و به موقع سیگنال
  تگ گرد مایفر شفاف می‌تواند به موقع و تا هنگامی در محدوده فرکانس مجاز قرار دارد، به سمت دستگاه کارتخوان Rfid سیگنال ارسال کند و عملیات مورد درخواست شما را راحت‌تر کند.
 • شفاف بودن
  شفاف بودن این نوع تگ یکی از ویژگی‌ها مهم آن است. زیرا از کاهش جذابیت کارت به دلیل حضور این لیبل جلوگیری می‌کند که هم باعث می‌شود، کارت شما کاربردی باشد و هم از جذابیت فوق‌العاده‌ای برخوردار گردد.

تگ گرد مایفر شفاف چه کاربردی دارد؟

 • استفاده بر روی کارت اتوبوس
  شما می‌توانید از این نوع تگ بر روی کارت‌های اتوبوس استفاده کنید تا عملیات کسر هزینه بلیط به صورت اتوماتیک و با نزدیک کارت صورت بگیرد.
 • استفاده بر روی کارت ورود هتل‌ها
  در هتل‌ها می‌توان از این تگ‌ها برای شناسایی افراد صاحب اتاق استفاده کرد. بدین صورت که تگ شفاف و گرد را بر روی کارت اتاق بچسبانید و یک دستگاه کارتخوان مایفر در ورودی درب اتاق قرار دهید. این گونه هر کس که صاحب اتاق باشد، می‌تواند با نزدیک کردن کارت به دستگاه اتاق را باز کند. این کار از سرقت‌ها و بسیاری موارد دیگر جلوگیری می‌کند.
 • استفاده بر روی کارت‌ها حضور و غیاب
  می‌توان با چسباندن این نوع تگ‌ها، کار حضور و غیاب از طریق دستگاه کارتخوان Rfid را به میزان قابل توجهی راحت‌تر کرد. 

سایر محصولات مرتبط

فهرست