1. خانه
 2. تگ RFid
 3. تگ HF 13.56 RFid
 4. تگ گرد مایفر 1K خردشونده

تگ گرد مایفر 1K خردشونده

این محصول را به اشتراک بگذارید

تگ گرد مایفر 1K خردشونده تگ گرد مایفر 1K خردشونده یکی از تگ‌های جالب و مدرن است که برای مدیریت دارایی و گرفتن آمار مربوط به کالاها استفاده می‌شود. این…

تگ گرد مایفر 1K خردشونده

تگ گرد مایفر 1K خردشونده یکی از تگ‌های جالب و مدرن است که برای مدیریت دارایی و گرفتن آمار مربوط به کالاها استفاده می‌شود. این مدل تگ از نوع تگ 13/56 HF است. معروف‌ترین مشخصه تگ گرد مایفر 1K خردشونده، شکننده بودن آن هنگام استفاده است که به خصوصیات مواد به‌کاررفته در آن برمی‌گردد. در ادامه به ویژگی‌های منحصر به‌ فرد این دستگاه می‌پردازیم:

ویژگی‌های تگ گرد مایفر 1K خردشونده

ردیف ویژگی ها
1 در سایزهای مختلفی تولید می‌شوند.
2 رنگ‌های متنوعی از آن در بازار موجود است.
3 فرکانس نسبتاً بالا بوده و تگ برای عملکرد خود نیازی به باطری ندارد و عملکرد آن تابع سیگنال‌های ارسالی از طرف دستگاه ریدر است.
4 این تگ از ماده ABS یا آکریلونیتریل بوتادین استایرن ساخته شده است و هنگام استفاده خرد می‌شود.
5 محدوده دمایی عملیاتی تگ گرد مایفر 1K بسیار وسیع بوده.
6 در برابر رطوبت و گرما مقاوم است.
7 این تگ می‌تواند برای گارانتی محصولات الکترونیکی و اصلی بودن کالا استفاده شود و هنگام کندن خرد می‌شود؛ بنابراین اطلاعات آن قابل دسترسی نیست.

 

کاربردهای تگ گرد مایفر 1K خردشونده

این تگ بر روی کالاهای مختلفی استفاده می‌شود و کاربران می‌توانند از آن در کارخانجات تولیدی و فروشگاه‌های بزرگ استفاده کنند. تگ گرد مایفر 1K موجب می‌شود که کاربر اطلاعات خود را بر روی حافظه تگ درج کنند و در زمان‌های مختلف آن را تخلیه و بارگذاری کنند.

مشخصات تگ گرد مایفر 1K خردشونده

 •  تگ گرد مایفر 1K با فرکانس 56/13 مگاهرتز کار می‌کند.
 • حافظه آن 1 کیلوبایت است.
 • در محدوده دمایی 10- تا 70 سانتی‌گراد عمل می‌کند.
 • این تگ چسبندگی بالایی دارد.
 • قابلیت کندن ندارد و بیشتر در مورد کالاهای امنیتی استفاده می‌شود.
 • طول عمر تگ گرد مایفر چندان مشخص نیست و بعد از استفاده شکسته می‌شود. اما اطلاعات آن حذف نمی‌شوند و تا زمان استفاده پایدار است.
 • وزن بسیار سبک بوده 
 • مقاوت دمایی و رطوبتی بالا

 

راهنمای خرید تگ گرد مایفر 1K خردشونده

پس از بررسی ویژگی‎ها و مشخصات تگ گرد مایفر 1K چنانچه قصد خرید این دستگاه را دارید، می‎توانید با جستجوی نام کامل این دستگاه در موتور جستجوی گوگل، به همراه کلیدواژه خرید، به مراکز فروش آنلاین آن دست پیداکنید. سایت «پیشگامان آسیا»، به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش تگ گرد مایفر 1K این امکان را به شما می‎دهد تا در صورت احساس نیاز به کسب مشاوره آنلاین یا تلفنی قبل از خرید، اطلاعات کافی در مورد این دستگاه در اختیار شما قرارگیرد. 

همچنین با توجه به نوسانات بازار،  برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت به‌روز این دستگاه نیز می‌توانید از مشاوران فروش شرکت پیشگامان آسیا کمک بگیرید.

 

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

خوشبختانه تیم پشتیبانی شرکت پیشگامان آسیا امکان ارائه آموزش‎های تخصصی و مشاوره به کاربران برای استفاده بهینه از دستگاه تگ گرد مایفر  را فراهم آورده است. همچنین آموزش‌های لازم جهت نصب و راه‌اندازی این دستگاه و پاسخ به پرسش‎های احتمالی از جمله خدمات واحد پشتیبانی این شرکت است.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست