1. خانه
 2. تگ و لیبل rfid
 3. تگ و لیبل hf 13.56
 4. لیبل مایفر سایز کارت

لیبل مایفر سایز کارت

این محصول را به اشتراک بگذارید

این دسته از تگ و یا لیبل MIfare ابعادی دقیقا هم اندازه با سایز کارت های pvc  رایج در سطح بازار است که با استفاه از فناوری RFID کاربرد بسیار…

این دسته از تگ و یا لیبل MIfare ابعادی دقیقا هم اندازه با سایز کارت های pvc  رایج در سطح بازار است که با استفاه از فناوری RFID کاربرد بسیار گسترده‌ایی یافته است .

از تگ و یا لیبل‌های RFID میتوان در موقعیت‌های زیادی استفاده کرد. به علت حالت استیکری این لیبل شما می‌توانید آن را به عنوان کارت‌های پرداخت استفاده کنید، زیرا این قابلیت را دارند که بر روی کارت‌های معمولی چسبانده شوند و مهمتر این که این لیبل‌ها با سایز کارت همخوانی داشته و این فرایند را راحت‌تر می‌کنند .

لیبل‌های Mifare به صورت خام در دسترس هستند و قابلیت آن را را دارند که با طرح و متن دلخواه شما چاپ شوند، برای مثال می تواند شامل تصویر یک بارکد باشد که اطلاعات منو یک کافه را در خود دارد .

علاوه بر قابلیت چاپ متن  و تصویر بر روی این لیبل‌ها، می‌توان به قابلیت شخصی‌سازی محتوای این لیبل‌ها اشاره کرد، به این صورت که همانند سطح رویی کارت که در ابتدا خام و ساده است، محتوای آن هم قابل تغییر با نظر کاربر و متناسب با کاربردی که از لیبلMifare  انتظار دارد، است.

تگ یا لیبل Mifare چه کاربردی دارد؟

در قسمت قبل در مورد تگ یا لیبل مایفر صحبت کردیم و درباره‌ی آن توضیح دادیم، اما در این بخش می‌خواهیم در مورد کاربردهای این تگ به طور کامل توضیح دهیم.

 • استفاده به عنوان لیبل کتاب در کتابخانه های عمومی و حتی شخصی
  شما می‌توانید از این تگ به عنوان لیبل یا برچسب بر روی کتاب‌ها استفاده کنید تا بتوانید به راحتی آن‌ها را از یکدیگر جدا نمایید و در این جهت هیچ مشکلی نداشته باشید.
 • استفاده با چاپ بارکد برای انتقال سریع تر اطلاعات و قابلیت چسابندن در مکان های مختلف
  این لیبل به شما کمک می‌کند تا بتوانید اطلاعات مهم را در مکان‌های مختلف به سادگی به افراد مختلف منتقل کنید و از این جهت مشکلی نداشته باشید.
 • استفاده به عنوان پرداخت های بانکی و الکترونیکی
  از این تگ می‌توان برای پرداخت‌های الکترونیکی و بانکی نیز به راحتی استفاده کرد و از این جهت با محدودیتی رو به رو نبود.
 • استفاده برای کنترل ورود و خروج در مکان های اداری یا شرکت ها
  آخرین استفاده‌ای که از این کارت می‌توانید انجام دهید، چک کردن و کنترل ورود و خروج داخل شرکت‌ها است.

سایر محصولات مرتبط

فهرست