1. خانه
 2. تگ RFid
 3. تگ برد بلند UHF
 4. تگ UHF مخصوص شیشه

تگ UHF مخصوص شیشه

این محصول را به اشتراک بگذارید

تگ UHF مخصوص شیشه: تگ UHF مخصوص شیشه نوعی تگ rfid با برد بلند است که با تکنولوژی فرکانس‌های قوی UHF کار می‌کند. این نوع تگ‌ها در سیستم ردیابی، در…

تگ UHF مخصوص شیشه:

تگ UHF مخصوص شیشه نوعی تگ rfid با برد بلند است که با تکنولوژی فرکانس‌های قوی UHF کار می‌کند. این نوع تگ‌ها در سیستم ردیابی، در شناسایی و همچنین در آنتن‌های برد بلند و غیره کاربرد دارند. تگ‌های شیشه‌ای در دو نوع Passive و Active وجود دارند که تگ شیشه UHF با برد بلند، از نوع Passive آن است. این تگ این قابلیت را دارند که توسط دستگاه‌های خواننده با برد زیاد از فاصله‌های زیاد خوانده شود. این تگ‌ها دارای امنیت زیادی هستند و نمی‌توان آن‌ها را هک کرد. این نوع تگ‌ها دارای سیستم ضد تهاجمی هستند که از اطلاعات ذخیره شده بر روی کارت این تگ‌ها به شدت محافظت می‌کند و مانع به خطر افتادن اطلاعات می‌شود.

 

درباره تگ UHF مخصوص شیشه

 1. محدوده فرکانسی این تگ‌ها 902 تا 908 مگا هرتز است.
 2. این نوع تگ بسیار سبک است و به خوبی می‌توانند به شیشه بچسبند.
 3. از فاصله 5 متری می‌توانند توسط دستگاه‌های rfid خوانده و شناسایی شوند.
 4. این نوع تگ باتری کوچکی دارند که این امکان را به آن‌ها می‌دهد تا ارسال سیگنال به فواصل بیشتری نسبت به بقیه تگ‌ها داشته باشد.
 5. باتری تگ UHF مخصوص شیشه بسیار کوچک است و مقدار فضای کمی را اشغال می‌کند.
 6. عمر باتری این تگ گاهی اوقات به بیشتر از 5 سال می‌رسد؛ همچنین این باتری قابل تعویض است و بعد تمام شدن طول عمر مفید باتری، می‌توان آن را عوض کرد.
 7. این نوع تگ‌ها قابل شستشو هستند.
 8. امکان بازنویسی و قفل کردن دارند.
 9. قابلیت بارگذاری و استفاده مجدد دارند.

 

کاربرد تگ UHF مخصوص شیشه

این نوع تگ‌ها مدل‌های متنوعی دارند و می‌توان از آن‌ها در محیط‌های مختلفی استفاده کرد. از این نوع تگ‌ها می‌توان برای ردیابی محصولات متفاوت استفاده کرد. این تگ قابلیت چسبیدن بر روی کارت، عینک آفتابی، انواع محصولات شیشه‌ای، برگ درخت، گلدان‌های شیشه‌ای، قفل و همچنین شیشه خودرو را دارند. کاربردهای این مدل تگ کاربرد بسیار زیاد است. برخی از آن‌ها عبارتند از کنترل دسترسی، ردیابی محصولات، مدیریت موجودی محصولات، نمایندگی خودرو، تدارکات، ردیابی پرسنل، مدیریت، زمان حضور پرسنل و امنیت کالا.

 

تگ UHF مخصوص شیشه با برد بلند مخصوص شیشه خودرو

یکی از کاربرد‌های این نوع تگ چسباندن بر روی شیشه خودروها است که با استفاده از این نوع تگ‌ها سیستم هوشمند پارکینگ‌ها می‌توانند خودرو را شناسایی کنند. برای کار با این نوع تگ‌ها، به آنتن و دستگاه خواننده با برد بلند نیاز است. به دلیل امنیت بالای این نوع تگ‌ها، در بسیاری از کشورهای جهان استفاده می‌شوند و از داخل به شیشه اتومبیل می‌چسبانند.

 

قیمت تگ UHF مخصوص شیشه

در حقیقت قیمت تگ‌های هوشمند، به نوسانات ارز و قیمت دلار و ارز بستگی دارد و با تغییر آن‌ها قیمت تگ‌ها نیز تغییر می‌کند. کارشناسان فروش و مشاوران پیشگامان آسیا می‌توانند شما را در خصوص ویژگی‌های تگ‌ها، نوع تگ مناسب و قیمت به روز آن‌ها شما را مطلع سازد و به شما مشاوره تخصصی دهند. خرید تگ مناسب با بهترین قیمت را به ما بسپارید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست