تگ UHF مخصوص فلزip65

این محصول را به اشتراک بگذارید

تگ UHF مخصوص فلز تگ UHF مخصوص فلز پراستفاده‌ترین و رایج‌ترین نوع تگ برای استفاده در پروژه‌ها و کارهای مختلف می‌باشد. تگ RFID با فرکانس UHF یا همان تگ UHF،…

تگ UHF مخصوص فلز

تگ UHF مخصوص فلز پراستفاده‌ترین و رایج‌ترین نوع تگ برای استفاده در پروژه‌ها و کارهای مختلف می‌باشد. تگ RFID با فرکانس UHF یا همان تگ UHF، پرکاربردترین نوع تگ RFID است. به دلیل اینکه احتمال آسیب دیدن تگ در اثر رطوبت زیاد، دما، ضربه و … را کاهش می‌دهد. این نوع تگ‌ها به دلیل این که بدنه محکمی از جنس ABS داشته، می‌توانند حرارت، فشار و ضربه را به خوبی تحمل کنند.

تگ‌های RFID

لیبل‌های RFID از شناخته شده‌ترین تجهیزات  RFID هستند که مهمترین وظیفه آن‌ شناسایی شناسه موجود در هر چیز و اختصاص هویت منحصر به فرد به آن است. و اما تگ‌های RFID که تشکیل شده از یک چیپ الکترونیکی برای ذخیره و نگهداری اطلاعات و همین طور یک آنتن برای دریافت و انتقال سیگنال‌ها می‌باشد.

ویژگی تگ‌های UHF

تگ‌های UHF اشکال مختلفی دارند. مثلا یا به صورت کارت PVC با سایز استاندارد CR-80 و یا به صورت نوارهای باریک و یا به صورت برچسب‌های UHF مخصوص شیشه اتومبیل وجود دارند. تگ‌های UHF جهت استفاده بر روی فلز با شکل خاص موجود است. این نوع تگ‌ها که از نوع passive هستند، دارای فرکانس کاری 920~928MHZ هستند و استانداردهای مهم جهانی را ساپورت می‌کنند.

تگ و لیبل UHF با برد بلند از نوع Passive

این نوع بردها فاقد باتری هستند که در طول موج فرکانسی UHF کار کرده و انرژی مورد نیاز آن‌ها از طریق امواج الکترومغناطیسی تهیه و تامین می‌شود. تگ‌های UHF توانایی ارتباط برقرار کردن با دستگاه‌های ATM یا کارت خوان را تا حداکثر فاصله‌ای به طول 5 متر را دارند؛ که این برد در مقایسه با سایر تگ‌ها بسیار بیشتر است و همین طور این که از این نوع تگ‌ها در محیط‌هایی استفاده می‌شود که نیاز به شناسایی اجسام با تعداد بیشتر، سرعت بیشتر و همین طور از فاصله دورتر است. در تگ‌های UHF با برد بلند Passive، برای جلوگیری از خواندن تگ نمی‌توان روی آن رمز و پسورد قرار داد اما می‌توان برای جلوگیری از نوشتن از روی تگ، روی آن‌ها رمز قرار داد.

انواع تگ و لیبل UHF

تگ‌های UHF دارای تنوع زیادی هستند که هر کدام از آن‌ها برای کاربردهای گوناگونی ساخته شده‌اند. برخی از عنوان آن عبارتند از:

  • تگ UHF روی فلز IP65 155*33
  • تگ‌های اسفنجی مخصوص فلز
  • مچ بند UHF سیلیکونی
  • لیبل جوهر UHF
  • و غیره.

 

تگ‌های UHF مخصوص فلز

تگ‌های UHF مخصوص فلز در شرکت‌های تولید کننده فلز استفاده می‌شوند که وظیفه دریافت آمار تولید و همین طور ردیابی کالا موجود در بازار است. شرکت‌های تولید آهن آلات و فلزات معمولا محصولات خود را انبار می‌کنند که برای گرفتن آمار کالاهای انبار شده خود و دریافت آمار لحظه‌ای کالاها به تگ UHF مخصوص فلز نیاز دارند. از دیگر کاربردهای این تگ‌ها این است که می‌توان آمار خروج کالا را در آن‌ها ثبت و ذخیره کرد.

مشخصات تگ UHF مخصوص فلز

 

ماده ساخته شده ABS
مزایای ماده استفاده شده مقاومت در برابر رطوبت زیاد، خوردگی، حرارت و ضربه
برد دریافت اطلاعات 10 متر
نوع غیر فعال
نیاز به باتری ندارد
قابلیت بارگذاری دارد
قابلیت تخلیه دارد
قابلیت نگهداری اطلاعات به مدت 10 سال
قابلیت رمز گذاشتن برای جلوگیری از خواندن  ندارد
قابلیت رمز گذاشتن برای جلوگیری از نوشتن دارد
نیاز به آنتن ندارد

 

این نوع تگ‌ها نه تنها برای ثبت اطلاعات ورود، خروج و وضعیت موجودی آن در انبار کالا‌ها کاربرد دارند، بلکه می‌توانند به عنوان دزدگیر هم استفاده شوند. اگر با وجود آن‌ها کسی از گیت خروجی رد شود، صدای آژیر آن‌ها فعال می‌شود.

 

قیمت تگ  UHFمخصوص فلز

به دلیل وجود تحریم‌های اقتصادی در کشور ایران، و واردات و صادرات این نوع محصولات به صورت محدود، قیمت ارز بر روی قیمت آن‌ها تاثیر چشمگیر و زیادی دارد و مدام در حال تغییر است. تیم فروش فرزان کارت آسیا می‌تواند شما را از قیمت‌ روز انواع کارت‌ها و لیبل‌های rfid مطلع سازد و در خرید آسان و بی دغدغه شما را راهنمایی کند.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست