1. خانه
 2. کارت PVC
 3. لوازم جانبی کارت
 4. جاکارتی افقی عمودی گیره دار

جاکارتی افقی عمودی گیره دار

این محصول را به اشتراک بگذارید

کارت‌های پی وی سی پرسنلی و انواع مختلف دیگر کارت‌های دیگر نیاز به جاکارتی دارند که این جاکارتی می‌تواند به صورت افقی یا عمودی باشد و نیاز شما در این…

کارت‌های پی وی سی پرسنلی و انواع مختلف دیگر کارت‌های دیگر نیاز به جاکارتی دارند که این جاکارتی می‌تواند به صورت افقی یا عمودی باشد و نیاز شما در این زمینه را به طور کامل حل کند. جاکارتی افقی یا عمودی گیره‌دار از گم‌شدن کارت پرسنلی پی وی سی شما جلوگیری می‌کند و این مشکل را به طور کامل حل می‌نماید.

همچنین این جاکارتی‌ها باعث می‌شوند تا استفاده از کارت‌های پی وی سی راحت‌تر بشوند و در هنگام استفاده از این نوع کارت‌های پی وی سی دچار اذیت و آزار نشوید و بتوانید به راحتی آن‌ها را همراه خودتان ببرید و در جا‌به‌جایی آن‌ها محدودیتی نداشته باشید.

جاکارتی افقی عمودی گیره دار چه ویژگی‌هایی دارد؟

در قسمت قبل در مورد جاکارتی افقی عمودی گیره‌دار صحبت کردیم. اما در این قسمت می‌خواهیم در مورد ویژگی‌های مهم این جاکارتی‌های گیره‌دار صحبت کنیم تا آن‌ها را به خوبی بشناسید و بتوانید به درستی انتخاب خودتان را انجام دهید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا این مزیت‌ها و ویژگی‌ها را بشناسید.

 • استحکام بالا
  این جاکارتی‌های گیره‌دار دارای استحکام بسیار بالایی هستند و به راحتی شکسته نمی‌شوند و شما می‌توانید از هرکدام از این جاکارتی‌های افقی یا عمودی گیره‌دار تا مدت زیادی استفاده کنید و نیازی به خرید یک جاکارتی دیگر نداشته باشید.
 • دارای قابلیت ضدخش بودن
  شما نمی‌توانید بر روی این جاکارتی‌های افقی یا عمودی خش بیندازید. چون این جاکارتی‌ها ضدخش است و به‌راحتی بر روی خش یا ضربه وارد نمی‌شود.
 • دارای رنگ‌بندی متنوع
  این جاکارتی‌های عمودی و افقی دارای رنگ‌بندی متنوع و مختلف هستند که کمک می‌کند تا هرکسی بتواند با توجه به سلیقه خودش، رنگ مورد علاقه‌اش را انتخاب کند و مشکلی در این زمینه نداشته باشد.
 • دارای قابلیت انعطاف‌پذیری بسیار بالا
  این جاکارتی افق و عمودی از انعطاف‌پذیری بسیار بالایی برخوردار است که به شما کمک بسیاری می‌کند.
 • دارای قابلیت اتصال بر روی لباس
  گیره‌دار بودن این جاکارتی کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی آن را بر روی لباس خودتان متصل کنید و از این نظر محدودیتی نداشته باشید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست