جاکارتی شفاف شیشه‌ای

این محصول را به اشتراک بگذارید

بسیاری از شرکت‌ها و برندها به دنبال محصولی می‌گردند تا بتوانند از آن برای نگهداری کارت‌ها در همایش و سمینارهای مختلف استفاده کنند؛ جاکارتی شفاف شیشه‌ای همان محصول موردنظر آن‌ها…

بسیاری از شرکت‌ها و برندها به دنبال محصولی می‌گردند تا بتوانند از آن برای نگهداری کارت‌ها در همایش و سمینارهای مختلف استفاده کنند؛ جاکارتی شفاف شیشه‌ای همان محصول موردنظر آن‌ها است و می‌تواند به خوبی نیاز این افراد در این زمینه را برطرف کند؛ این محصول تحت عنوان نام‌های جای کارت شناسایی، هولدر کارت، کاور کارت یا نگهدارنده کارت نیز شناخته می‌شود و می‌توانید در بازار مصرفی با این نام‌ها آن‌ها را پیدا کنید.

به طور مختصر و مفید در بخش‌های بعدی مشخصات، ویژگی‌ها و کاربردهای جاکارتی شفاف شیشه‌ای را برای شما بیان می‌کنیم تا با آن‌ها آشنا شوید و در این زمینه ابهام یا سوال خاصی نداشته باشید.

جاکارتی شفاف شیشه‌ای چه مشخصات و ویژگی‌هایی دارد؟

جاکارتی شفاف شیشه‌ای را به طور معمول از جنس پی‌وی‌سی می‌سازند؛ همین موضوع باعث می‌شود تا این محصول مقاومت خوبی در برابر ضربه داشته باشد؛ همچنین از انعطاف بسیار بالایی نیز برخوردار باشد؛ این محصول برای نگهداری کارت شناسایی، کارت پرسنلی، کارت تردد، کارت همایش، کارت خبرنگاری استفاده می‌شود.

هنگامی که شخصی از نگهدارنده استفاده می‌کند، قدرت مانور بسیاری دارد و نیازی به نگهداری آن در دستش ندارد؛ این موضوع همچنین باعث ایجاد راحتی برای فرد موردنظر می‌گردد. استفاده از جاکارتی شفاف شیشه‌ای علاوه بر اینکه راحتی را به ارمغان می‌آورد؛ باعث آراسته‌شدن ظاهر فرد زمان حضور در همایش و کنفرانس‌های مختلف می‌شود که از ارزش بسیار بالایی برخوردار است.

برای اتصال جاکارتی شفاف شیشه‌ای نیز مشکلی نخواهید داشت؛ زیرا می‌توانید آن را بااستفاده از یک گیره ساده به لباس خودتان متصل کنید که نشان‌دهند کاربری آسان و بدون‌دردسر این محصول است. اگر نیز علاقه‌ای به گیره نداشتید؛ امکان اتصال آن به انواع مختلف بند گردن‌آویز است و در این جهت شما با محدودیت روبه‌رو نخواهید بود.

محکم و مقاوم‌بودن نیز دیگر ویژگی این محصول به شمار می‌آید که باعث ماندگاری بسیار بالایش می‌شود و شما را از خرید نمونه‌ای دیگر بی‌نیاز می‌کند.

آیا می‌توان از جاکارتی شفاف شیشه‌ای برای کارت‌های استاندارد افقی هم استفاده کرد؟

بسیاری از کارت‌های پرسنلی، خبرنگاری و تردد در ابعاد استاندارد افقی تولید می‌شوند؛ همین موضوع باعث ایجاد سوال برای افراد می‌شود که آیا می‌توانند از جاکارتی شفاف شیشه‌ای برای این کارت‌ها نیز استفاده کنند یا امکان انجام این کار وجود ندارد؟

جواب این سوال بله است و شما می‌توانید به راحتی از جاکارتی شفاف شیشه‌ای برای نگهداری و جابه‌جایی کارت‌های استاندارد افقی نیز را خواهید داشت و از این نظر با محدودیتی روبه‌رو نخواهید بود.

کاربرد جاکارتی شفاف شیشه‌ای چیست؟

در قسمت‌های قبلی مشخصات و ویژگی‌های جاکارتی شفاف شیشه‌ای را به طور دقیق و کامل برای شما بیان کردیم و در مورد آن‌ها توضیحاتی را نیز ارائه نمودیم؛ اما در این قسمت قصد داریم؛ در مورد کاربردهای جاکارتی شفاف شیشه‌ای و آن‌ها را شرح دهیم؛ پس تا انتهای متن همراه ما باشید.

قراردادن کارت شناسایی در همایش‌های مختلف

یکی از مشکلاتی همواره در همایش‌ها، کنفرانس‌ها و یا جمع‌ها وجود دارد؛ اتصال کارت شناسایی به لباس و نگهداری آن است؛ زیرا استفاده از سوزن برای این کار جالب نیست و باعث ایجاد نامنظمی در لباس می‌شود؛ اما جای نگرانی نیست؛ زیرا جاکارتی شفاف شیشه‌ای این مشکل را به طور کامل حل کرده است و به شما امکان می‌دهد تا بتوانید آن را نگهداری کنید و به همراه خودتان به جاهای مختلف ببرید که برای همه مطلوب به شمار می‌آید.

قرار دادن کارت تردد خبرنگاری

در کنفرانس‌های خبری، تعداد افراد زیاد است و مقامات مهم در آن‌ها حضور دارند؛ همین موضوع باعث اهمیت بالای چک‌کردن کارت تردد افراد می‌شود؛ اما برای انجام سریع این کار باید کارت برروی لباس باشد که همین کار را سخت می‌کند؛ زیرا بسیاری افراد این کار را به خاطر دردسرهایش انجام نمی‌دهند؛ جاکارتی شفاف شیشه‌ای می‌تواند این مشکل را به طور کلی حل کند و در این جهت مورداستفاده قرار بگیرد تا سرعت انجام این کار به طور قابل‌توجهی افزایش یابد.

خرید جاکارتی شفاف شیشه‌ای

خرید جاکارتی شفاف شیشه‌ای بسیار مفید است و می‌تواند در جهت نگهداری کارت‌های مختلف برای شما کمک‌کننده باشد؛ به همین دلیل توصیه می‌کنیم که اقدام به تهیه آن کنید و این موضوع به وقت دیگری موکول نکنید.

فرزان کارت آسیا این محصول را باکیفیت و قیمتی مناسب به شما ارائه می‌دهد تا بتوانید از آن برای هدف‌های موردنظر خودتان استفاده کنید و محدودیتی در زمینه آن‌ها نداشته باشید.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست