جاکارتی کشویی متحرک

این محصول را به اشتراک بگذارید

جاکارتی کشویی متحرک را در بازار مصرفی تحت عنوان نام‌های جای کارت شناسایی، هولدر کارت، کاور کارت یا نگهدارنده کارت نیز می‌شناسند و از آن برای نگهداری انواع مختلف کارت…

جاکارتی کشویی متحرک را در بازار مصرفی تحت عنوان نام‌های جای کارت شناسایی، هولدر کارت، کاور کارت یا نگهدارنده کارت نیز می‌شناسند و از آن برای نگهداری انواع مختلف کارت پی‌وی‌سی از جمله کارت شناسایی، کارت پرسنلی و کارت تردد به کار می‌گیرند؛ این محصول از کارت‌ها در مقابل ضربه‌های احتمالی محافظت می‌کند و باعث می‌شود تا آن‌ها طول عمر بالاتری داشته باشند؛ در ادامه به معرفی مشخصات و ویژگی‌های این جاکارتی‌ها را به طور کامل برای شما شرح می‌دهیم تا به آشنایی کاملی در مورد آن‌ها برسید؛ پس تا انتهای این متن همراه ما باشید.

جاکارتی کشویی متحرک چه مشخصاتی دارد؟

جاکارتی کشویی متحرک را به طور معمول از جنس پلاستیک پی‌وی‌سی می‌سازند؛ زیرا جنس مقاوم‌تری دارد و می‌تواند در برابر ضربه‌های احتمالی مقاومت خوبی از خودشان نشان دهند و از این بابت خیال شما را راحت می‌کند؛ همچنین استفاده از جنس پی‌وی‌سی باعث می‌شود تا انعطاف خوبی در مقایسه دیگر جاکارتی داشته باشد و براثر کشش‌های مختلف آسیب نبیند.

ویژگی جاکارتی کشویی متحرک چیست؟

جنس شیشه‌ای پلاستیک جاکارتی کشویی متحرک باعث شفافیت آن می‌شود که یکی از ویژگی‌های اصلی آن به شمار می‌رود؛ در پشت این جاکارتی گیره‌ای متصل شده است که امکان اتصال آن را به لباس می‌دهد و از این نظر شما را راحت می‌کند. وجود این جاکارتی به شخص قدرت مانور بالایی می‌دهد و به او امکان استفاده از دست‌هایش در جهت‌های متفاوت را می‌دهد که مطلوب هرکسی به شمار می‌آید.

جاکارتی کشویی متحرک در چه رنگ‌هایی موجود است؟

رنگ‌بندی جاکارتی کشویی متحرک بسیار اهمیت دارد؛ زیرا بسیاری از مجموعه‌ها برای تقویت نام خودشان در ذهن مخاطب سعی می‌کند تا از رنگ سازمانی خودشان بهره بگیرند؛ جاکارتی کشویی متحرک در دو رنگ سفید و مشکی موجود است و شما می‌توانید از آن‌ها در جهت‌های موردنیاز خودتان استفاده کنید و در این جهت بامحدودیتی روبه‌رو نباشید.

آیا می‌توان از جاکارتی کشویی متحرک برای کارت‌های افقی نیز استفاده کرد؟

بسیاری از کارت‌ها که برای همایش‌ها یا سازمان تهیه می‌شود؛ به صورت افقی هستند؛ همین موضوع باعث می‌گردد تا افراد این مجموعه‌ها برای جابه‌جایی و نگهداری کارت خودشان به جاکارتی مناسبی نیاز داشته باشند؛ جاکارتی کشویی متحرک همان تجهیز موردنظر است که می‌تواند به خوبی نیازهای موجود در این زمینه را برطرف کند.

کاربرد جاکارتی کشویی متحرک در چه زمینه‌هایی است؟

پس از آشنایی با مشخصات و ویژگی‌های جاکارتی کشویی متحرک، نوبت آن است که در مورد کاربرد این محصول و مکان استفاده از آن صحبت کنیم تا به طور کامل و دقیق با آن آشنا شوید و بدانید که از این محصول در چه مکانی می‌توان استفاده کرد و در کجا کاربرد دارد.

نگهداری کارت شناسایی در همایش‌ها

در همایش‌های مختلف به طور معمول، افراد از جاهای خودشان پا می‌شوند تا قدمی بزنند و برای این کار به بیرون از سالن همایش می‌روند؛ در هنگام بازگشت آن‌ها باید دوباره کارت خودشان را از جیبشان خارج کنند تا توسط فرد کنترل‌کننده چک شود که دردسرآفرین و اذیت‌کننده به شمار می‌رود؛ جاکارتی کشویی متحرک این مشکل را از بین برده است و به این افراد کمک می‌کند تا کارت موردنظر را برروی سینه خودشان داشته باشند یا آن را به یک گردن‌آویز، متصل کنند تا فرد کنترل‌کننده بتواند به سرعت آن را مشاهده کند و مهمان نیازی به توقف برای چک‌کردن کارتش نداشته باشد که مطلوب همگان است.

جابه‌جایی و نگهداری کارت پرسنلی اداره‌ها و مجموعه‌های مختلف

در ادارات، کارمندان به طور معمول کارت پرسنلی دارند که بااستفاده از آن شناخته می‌شوند؛ نگهداری و جابه‌جایی این کارت، کار سختی است و به راحتی امکان‌پذیر نیست؛ اما جاکارتی کشویی متحرک می‌تواند این مشکل را به طور کامل حل کند و کارمندان را از این جهت آسوده نماید.

حمل و نقل کارت تردد

در مکان‌های امنیتی نیز برای نگهداری کارت‌های تردد، افراد جاکارتی کشویی متحرک را به کار می‌برند؛ زیرا کار را راحت و آسوده می‌کند و از این جهت موانع را از بین می‌برد.

خرید جاکارتی کشویی متحرک از کجا می‌توان انجام داد؟

فرزان کارت انواع جاکارتی‌ها، از جمله جاکارتی کشویی متحرک را دارد و شما می‌توانید برای هدف‌های خودتان به این فروشگاه مراجعه کنید؛ کیفیت و ماندگاری بالا شعار اصلی این فروشگاه است و محصولات ارائه‌شده توسط این فروشگاه تا مدت زیادی برای شما عمر خواهند کرد؛ در صورت وجود هرگونه سوال نیز می‌توانید بااستفاده از شماره‌‎های موجود در سایت با ما تماس بگیرید

سایر محصولات مرتبط

فهرست