جا کارتی سفید شفاف

این محصول را به اشتراک بگذارید

جا کارتی جزو مهمترین متعلقات مورد نیاز شما برای نگه داری و دسته بندی کارت‌های بانکی و دیگر کارت‌های  PVCشما است. جا کارتی‌های موجود در بازار انواع مختلفی مانند جا…

جا کارتی جزو مهمترین متعلقات مورد نیاز شما برای نگه داری و دسته بندی کارت‌های بانکی و دیگر کارت‌های  PVCشما است. جا کارتی‌های موجود در بازار انواع مختلفی مانند جا کارتی‌های چند خانه و یا جاکارتی‌های تکی و جا‌کارتی سفید شفاف دارند. همانطور که گفتیم جاکارتی سفید شفاف یکی از این نوع جاکارتی‌ها است که ظرفیت نگه داری یک کارت پی وی سی را دارا است.

بطور کلی جا کارتی‌ها در ایجاد نظم و پیشگیری از بهم ریختگی کارت‌های پی وی سی شما کمک بسزای می‌کنند و به علت حجم کم این جاکارتی شما می‌توانید چند عدد از آن‌ها را به راحتی در کیف و یا جیب خود و بدون ایجاد مزاحمت حمل کنید.

مزایا و ویژگی های جا کارتی سفید شفاف

  • شفافیت جا کارتی سفید شفاف

یکی از ویژگی‌های کارامد جاکارتی سفید، شفاف بودن آن است که بر خلاف انواع گسترده‌ای از جاکارتی‌ها شما می‌توانید بدون خارج کردن کارت بانکی و یا دیگر کارت‌های خود اطلاعات کارت موجود در این نوع جاکارتی را مشاهده کنید. این ویژگی در مواقعی که شما عجله دارید و یا استفاده از کارت‌های شناسایی فردی در سمینار‌ها و همایش‌ها و یا ادارات بسیار مفید است، به گونه‌ایی که شما را از خارج کردن هر کارت برای انتخاب و مشاهده کارت بی‌نیاز می‌کند.

  • استحکام بالای جا کارتی سفید شفاف

امروزه با استفاده گسترده از انواع پلاستیک در زمینه‌های مختلف زندگی خود آشنایی دارید، پلاستیک به علت قیمت پایین‌تر و مقاومت در برابر شکستگی تا حد زیاد محبوبیت زیادی پیدا کرده است. خوشبختانه برای ساخت این جا کارتی نیز از پلاستیک با کیفیت استفاده شده تا خیال شما را هم از نظر هزینه و همچنین حفظ کارت های شما از شکستگی راحت کند.

  • قابلیت انعطاف پذیری

با شنیدن کلمه پلاستیک اصولا جنسی خشک و سخت به ذهنتان خطور خواهد کرد، اما جا کارتی سفید شفاف با قابلیت انعطاف پذیری در دسترس شماست تا دیگر نگران شکستن کارت‌های پی وی سی خودتان نباشید.

  • قابلیت حمل آسان
    شما می‌توانید این جاکارتی سفید شفاف را به گردن خودتان آویزان کنید و به راحتی آن را به همراه خودتان حمل کنید.
  • حفظ کارت از شرایط محیطی

اطلاعات کارت های شناسایی فردی و یا کارت های پرسنلی و همچنین‌ کارت‌های  بانکی از جمله چیز‌هایی است که برای استفاده از کارت نیاز به آن دارید. جا کارتی سفید شفاف با حفظ کامل کارت شما آن را از عوامل محیطی مانند ضربه، خش و یا از بین رفتن اطلاعات شناسایی کارت حفاظت می‌کند.

  • قابلیت استفاده کارت همراه با جا کارتی

گاها برای همه شما اتفاق می‌افتد که برای استفاده از کارت‌هایی که قابلیت مغناطیسی دارند، مجبور به خارج کردن کارت از جا کارتی می‌شوید ، اما جا کارتی سفید شفاف شما را از این کار اضافه بی‌نیاز خواهد می‌کند و می‌توانید از کارت بانکی پی وی سی و یا کارت های پرداخت شهروندی پی وی سی خود بدون خارج کردن آن از جا‌کارتی استفاده کنید .

  • قابلیت استفاده آسان

ابعاد استادارد و مناسب جا کارتی شفاف و هماهنگی آن با انواع کارت‌های شناسایی، پرداخت شهروندی و یا کارت‌های بانکی آخرین ویژگی این جا کارتی سفید شفاف است.

سایر محصولات مرتبط

فهرست