رول لمینیت fargo hdp5000

این محصول را به اشتراک بگذارید

پرینتر های فارگو به وسیله ریبون و فیلم می‌توانند طرح ها را بر روی کارت های  PVC چاپ کنند، اما با استفاده از ماژول لمینیتور دستگاه می‌تواند با استفاده از…

پرینتر های فارگو به وسیله ریبون و فیلم می‌توانند طرح ها را بر روی کارت های  PVC چاپ کنند، اما با استفاده از ماژول لمینیتور دستگاه می‌تواند با استفاده از یک لایه لمینیت طرح‌های چاپی را دوام ببخشد و از آسیب‌های سطحی محافظت کند.

رول لمینت  FARGO HDP 5000در واقع یکی از مواد مصرفی پرینتر های  FARGO HDP 5000 است که در فرایند چاپ بر روی کارت های PVC  آخرین مرحله به حساب می‌آید و پس از چاپ طرح بر روی کارت اجرا می‌شود. رول‌های لمینت می‌توانند به صورت ساده و یا طرح دار تولید شوند  که در پرینتر‌هایی که دارای لمینیتور هستند قابل استفاده می‌باشند.

از نمونه‌های طرح‌دار آن بیشتر برای نمایش لوگو بر روی اخرین لایه کارت استفاده می شود . این رول لمینت با کد 82615 و با ضخامت 0.25 میلی متر در بازار یافت می‌شود و به کاربر قابلیت چاپ لب به لب را می‌دهد که در کیفیت خروجی بسیار موثر می‌باشد. کشور سازنده این لمینت کشور ژاپن است و دارای ماندگاری بسیار بالا می‌باشد.

وجود لمینیت بر روی کارت‌های  PVC باعث شفاف‌تر شدن طرح‌های چاپی و دوام بیشتر آن‌ها می‌شود که با هزینه پایین می توان از هدر رفت تولید دوباره این کارت‌ها جلوگیری کرد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست