ریبون رنگی xid 8300

این محصول را به اشتراک بگذارید

در فرایند چاپ کارت‌های PVC از پرینتر‌های مخصوصی استفاده می‌شود. این پرینتر‌ها دارای قطعات اساسی، مانند هد پرینتر و یا ریبون‌ها هستند. ریبون‌های قابل استفاده در این پرینتر‌ها می‌توانند هم…

در فرایند چاپ کارت‌های PVC از پرینتر‌های مخصوصی استفاده می‌شود. این پرینتر‌ها دارای قطعات اساسی، مانند هد پرینتر و یا ریبون‌ها هستند. ریبون‌های قابل استفاده در این پرینتر‌ها می‌توانند هم به صورت تک رنگ یا مشکی و هم به صورت چند رنگ باشند.
ریبون xid 8300 یکی از انواع مختلف ریبون‌های رنگی قابل استفاده در پرینتر‌های چاپ کارت PVC است. ریبون‌ها از جمله تجهیزات مصرفی پر کاربرد در فرایند چاپ کارت‌ PVC هستند، پس کیفیت آن‌ها در محصول نهایی تاثیر مستقیمی خواهد داشت. ریبون رنگی xid 8300 یکی از ریبون‌های محبوب در بازار است که می‌تواند کیفیت بالا و همچنین ماندگاری را به کاربر خود ارائه دهد.

در ادامه همراه ما باشید تا با ویژگی‌های این ریبون بیشتر آشنا شوید.

ویژگی‌های ریبون رنگی xid 8300

در این قسمت قصد داریم، در مورد مهم‌ترین ویژگی‌های ریبون رنگی xid 8300 صحبت کنیم و آن‌ها را به طور مختصر و مفید برای شما توضیح دهیم تا با ابهامی رو‌به‌رو نشوید.

  • مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی
    این ریبون از جمله ریبون‌های رنگی محبوب است که توانایی چاپ 1000 کارت را به صورت یک رو را دارد و اگر پرینتر توانایی چاپ دو رو را نیز داشته باشد این ریبون می‌تواند 500 کارت را به صورت دو رو و البته رنگی چاپ کند.
  • ماندگاری و کیفیت بالا
    ریبون رنگی xid 8300، یک ریبون اورجینال است که برای استفاده در پرینتر‌های MATICA طراحی و به بازار فروش عرضه شده است. این ریبون کیفیت چاپ بالایی داشته و به علت استفاده از مواد اولیه باکیفیت، طرح‌های چاپ شده توسط این ریبون از دوام بالایی برخوردار هستند و همین مسئله این ریبون را از بسیاری از ریبون‌های تقلبی موجود در بازار متمایز می‌کند.

ریبون رنگی xid 8300 به عنوان یک ریبون به صرفه از نظر اقتصادی و همچنین با کیفیت، یکیاز بهترین گزینه‌ها در بین ریبون‌های رنگی موجود در بازار است

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست