1. خانه
  2. لوازم مصرفی پرینتر
  3. ریبون
  4. ریبون مشکی کره ای hiti cs200e

ریبون مشکی کره ای hiti cs200e

این محصول را به اشتراک بگذارید

از اصلی‌ترین اجزا تشکیل دهنده یک پرینتر هد دستگاه و ریبون‌های آن است. ریبون‌ها را می‌توان هم به صورت رنگی و هم به صورت تک رنگ مشکی تهیه کرد. ریبون…

از اصلی‌ترین اجزا تشکیل دهنده یک پرینتر هد دستگاه و ریبون‌های آن است. ریبون‌ها را می‌توان هم به صورت رنگی و هم به صورت تک رنگ مشکی تهیه کرد. ریبون مشکی کره ای hiti cs200e یک ریبون تک رنگ است که از کدرنگ مشکی در آن استفاده شده است.
کیفیت طرح چاپ شده توسط این ریبون که دارای رنگ مشکی است، به مراتب بالاتر از کیفیت رنگی است که با استفاده از ریبون‌های رنگی تولید می‌گردد.، چرا که در ریبون‌های رنگی از ترکیب رنگ‌های مختلف برای ساخت رنگ مشکی، استفاده می‌شود. در ادامه بر بررسی ویژگی‌های متمایز کننده این ریبون خواهیم پرداخت، پس همراه ما باشید.

ویژگی‌های ریبون مشکی کره ای hiti cs200e

 

  • مقرون به صرفه‌بودن از نظر اقتصادی

با استفاده از ریبون مشکی کره ای hiti cs200e، کاربر می ‌تواند تعداد 2000 کارت را به صورت یک‌ رو و تعداد 1000 کارت را به صورت دو رو چاپ کند. شرکت HITI این ریبون را با قیمت مقرون به صرفه و البته کاربری بالا به بازار فروش عرضه کرده است و این ریبون قابلیت سازگاری با پرینتر‌های HITI CS200- HITI CS200E-HITI CS220E را دارد و کاربران هر یک از این پرینتر‌ها می‌توانند از این ریبون استفاده کنند.

  • کیفیت در چاپ بالا
    همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم به دلیل استفاده از یک پنل مشکی خالص در این ریبون، کیفیت چاپ در محصول نهایی بسیار بالا خواهد بود و از وضوح و شفافیت بالایی برخوردار است. به علاوه لازم به ذکر است به علت بالا بودن کیفیت رنگ مشکی استفاده شده در این ریبون، ماندگاری و دوام محصولات چاپ شده توسط این ریبون هم بالا می‌باشد.
    اگر به دنبال یک ریبون با مزیت‌های بالا برای چاپ کارت PVC هستید، ریبون مشکی کره ای hiti cs200e می‌تواند یکی از بهترین و پرکاربردترین گزینه‌هایی انتخابی شما باشد، چرا که این ریبون هم از نظر اقتصادی به صرفه است و هم در بین ریبون‌های تک رنگ موجود در بازار از کیفیت بسیار بیشتری برخوردار است.

سایر محصولات مرتبط

فهرست