1. خانه
 2. کارت خوان Rfid
 3. کارت خوان 125Ro
 4. ریدر رومیزی rft200-2 با پورت usb

ریدر رومیزی rft200-2 با پورت usb

این محصول را به اشتراک بگذارید

تهیه و انتخاب یک ریدر یا کارتخوان مناسب در شناسایی سریع‌تر و بهتر تاثیر بسزایی می‌گذارد، چرا که با استفاده از یک ریدر نامناسب هزینه‌های جانبی افزایش پیدا می‌کند. علاوه…

تهیه و انتخاب یک ریدر یا کارتخوان مناسب در شناسایی سریع‌تر و بهتر تاثیر بسزایی می‌گذارد، چرا که با استفاده از یک ریدر نامناسب هزینه‌های جانبی افزایش پیدا می‌کند. علاوه بر این یک ریدر مناسب می‌تواند بسیار در زمان اپراتور خود صرفه جویی کند. ریدر رومیزی rft200-2  پورت usb می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها است که برای کاربری‌های متوسط و نه حجم کاری بالا مناسب می‌باشد.

این ریدر به گونه ایی طراحی و ساخته شده تا کاربری آسانی داشته باشد و کاربر برای نصب و راه اندازی آن زمان زیادی را صرف نکند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با ویژگی‌های این ریدر بیشتر آشنا شوید.

ویژگی های ریدر رومیزی rft200-2  پورت usb چیست؟

 • قابلیت بالای خواندن
  این ریدر توانایی خواندن بر روی کارت‌های HF با فرکانس کاری  MHz13.56 را دارد. برد خوانش این ریدر به نسبت ریدر‌های هم رده خود بالا بوده و تا حداکثر 7 سانتی متری می‌تواند به خوانش اطلاعات بپردازد.
 • پشتیبانی از استاندارد‌های مختلف
  ریدر رومیزی rft200-2 با پورت usb با پیروی از استاندارد‌های جهانی می‌تواند خیال کاربر خود را  از نظر بازده و کارایی، راحت کند. این ریدر از استاندارد ISO14443 A/B بهره می‌برد که شامل کارت‌های Mifare 1k و   desfireمی‌شود. این ریدر قابلیت همگام شدن با انواع مختلف نسخه‌های ویندوز را دارد و حتی از LINUX هم می‌توان برای اتصال به این ریدر استفاده کرد.
 • کیفیت ساخت بالا
  در ساخت این ریدر از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده شده تا دوام فیزیکی آن تا حد زیادی تظمین شده باشد. برای نگه داری از این ریدر فقط کافی است آن را در بازه دمایی -20 تا +60 درجه سانتی گراد حفظ کنید.  این ریدر همچنین در قسمت سخت افزاری می‌تواند عملکرد خوبی را ارائه دهد و سرعت بالایی در خوانش اطلاعات دارد.
 • درگاه ارتباطی متنوع
  ریدر رومیزی rft200-2 برای برقراری ارتباط با سیستم از درگاه USB استفاده می‌کند. دلیل استفاده از این درگاه کاربرد گسترده آن در کامپیوتر‌ها و در نتیجه سهولت در نصب ریدر است. درگاه USB علاوه بر نقش درگاه ارتباطی حکم منبع انرژی را نیز برای این ریدر دارد، زیرا ریدر رومیزی rft200-2  پورت usb از این درگاه برای تهیه انرژی نیز استفاده می‌کند و در آن از باتری استفاده نشده است.

مشخصات فنی ریدر رومیزی rft200-2  پورت usb چیست؟

پیش تر در مورد ‌ویژگی‌هایریدر رومیزی rft200-2 با پورت usbصحبت کردیم، اما در ادامه شما می‌توانید با مراجعه به جدول مشخصات اطلاعات دقیق‌تری را ارجع به این ریدر به دست آوردید.

12.2 سانتی متر طول
9.9 سانتی متر عرض
3.2 سانتی متر ارتفاع
USB نوع پورت
13.56 MHz فرکانس
Linux, Macintosh osx(v5),windows xp, server 2003,Vista7/8/8.1/10,WinCE پشتیبانی
Mifare 1k,Desfire پشتیبانی کارت

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست