1. خانه
 2. کارت خوان Rfid
 3. کارت خوان 125Ro
 4. ریدر رومیزی rft200-7 پورت شبکه

ریدر رومیزی rft200-7 پورت شبکه

این محصول را به اشتراک بگذارید

ریدر رومیزی rft200-7  پورت شبکه ریدر رومیزی rft200-7  پورت شبکه یکی از ریدرها و کارتخوان‌های رومیزی و با امکانات زیاد است که از تکنولوژی RFid بهره می‌برد. این کارتخوان تنها…

ریدر رومیزی rft200-7  پورت شبکه

ریدر رومیزی rft200-7  پورت شبکه یکی از ریدرها و کارتخوان‌های رومیزی و با امکانات زیاد است که از تکنولوژی RFid بهره می‌برد. این کارتخوان تنها می‌تواند کارت‌ها و تگ‌هایی در محدوده‌ی فرکانس 125 کیلوهرتز را شناسایی کند و در محدوده‌ی فرکانسی بیشتر از این، امکان شناسایی و تشخیص ندارد.

این ریدر رومیزی می‌تواند از درگاه‌های مختلف USB، PS/2 و RS-232 پشتیبانی کند و دارای قابلیت‌های فراوان دیگری می‌باشد که در ادامه به بیان‌ آن‌ها می‌پردازیم.

ریدر رومیزی rft200-7 چه ویژگی‌هایی دارد؟

در قسمت قبل در مورد مزیت‌های این ریدر کمی صحبت کردیم. اما در این قسمت قصد داریم، ویژگی‌های این کارتخوان را به طور کامل برای شما بیان کنیم و در مورد آن‌ها کمی صحبت کنیم.

 • دارای قابلیت انتخاب درگاه براساس نیاز فرد
  افراد مختلف می‌توانند با توجه به نیاز خودشان درگاه اتصال کارتخوان خودشان را انتخاب کنند و با هیچگونه محدودیتی رو‌به‌رو نباشند.
 • کیفیت متریال و ساخت خوب
  این کارتخوان رومیز RFid از متریال و مواد اولیه بسیار خوبی ساخته شده است که باعث می‌شود تا مدت زیادی عمر کند و نیاز به تعویض نداشته باشد که هم از نظر اقتصادی برای شما به صرفه است و هم باعث افزایش راحتی شما می‌گردد.
 • دارای قابلیت صرفا خواندنی
  این ریدر رومیزی تنها قابلیت خوانش کارت‌ها و تگ‌های با فرکانس 125 کیلوهرتز را دارد و نمی‌توانید به هیچ وجه بر روی این نوع کارت‌ها چیزی را بنویسید.

 

ریدر رومیزی rft200-7 چه کاربردی دارد؟

 • استفاده به عنوان کارتخوان حضور و غیاب شرکت‌ها
  از این نوع کارتخوان می‌توان برای ثبت حضور و غیاب شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف استفاده کرد و فرآیند آن را بسیار راحت‌تر نمود.
 • استفاده به عنوان کارتخوان اتوبوس
  ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری‌ها می‌توانند از این نوع ریدر به عنوان کارتخوان اتوبوس درون شهری استفاده نمایند.


ریدر رومیزی
rft200-7 چه مشخصاتی دارد؟

در قسمت‌های قبل درمورد مهم‌ترین ویژگی‌ها و کاربردهای این نوع کارتخوان با شما صحبت کردیم. اما در این قسمت قصد داریم، مشخصات فنی این ریدر را به طور کامل بیان کنیم. برای خواندن این مشخصات می‌توانید به جدول زیر مراجعه نمایید.

Function
EM/TK 4100/02

Card type

0~ 70mm

Read distance

9600

Baud Rate

125KHz

Frequency

512 bytes

ERPROM

Power
+5DVC(±10%)

Voltage

<120mA

Current

Environment
Operation: 0°C~60°C, Storage: -20°C~60°C

Temperature

Operation: 20%~90%RH, Storage: 5%~95%RH

Humidity

Physical characteristics
122mm(L) x 99mm(W) x 32mm(H)

Dimension

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست