1. خانه
 2. تگ و لیبل rfid
 3. تگ و لیبل lf125khz
 4. ریدر رومیزی rft230-2 125khz wigand

ریدر رومیزی rft230-2 125khz wigand

این محصول را به اشتراک بگذارید

RFID فناوری به کار رفته در ریدر rft230-2 است. برای آشنایی بهتر با این ریدر لازم است اطلاعاتی راجع به RFID داشته باشید. سامانه شناسایی امواج رادیویی یا همان RFID،…

RFID فناوری به کار رفته در ریدر rft230-2 است. برای آشنایی بهتر با این ریدر لازم است اطلاعاتی راجع به RFID داشته باشید.

سامانه شناسایی امواج رادیویی یا همان RFID، فناوریی است که به تبادل اطلاعات بین یک تگ که به کارت یا لیبل متصل شده است و یک کد خوان می‌پردازد. در این فناوری برای نوشتن و خواندن اطلاعات از امواج الکترونیکی و یا الکترومغتاطیسی استفاده می‌شود. یکی از دلایل محبوبیت این فناوری و استفاده گسترده آن، عدم نیاز به تماس فیزیکی برای تبادل اطلاعات است.

ریدر رومیزی rft230-2  125khz  wigand، یک نمونه از کد خوان‌ یا ریدرهای RFID است. کاربر با نزدیک کردن ریدر به تگ حاوی اطلاعات می‌تواند اطلاعات آن را بدست آورد. استفاده از این ریدر و دیگر انواع آن به خصوص در انبار‌های بزرگ و کسب و کار‌های جامع می‌تواند تا مقدار بسیار بالایی سهولت و دقت در انجام امور را به دنبال داشته باشد.

در ادامه همراه ما باشید ا با ویژگی‌های و کاربرد‌های این ریدر بیشتر آشنا شوید.

ویژگی‌های ریدر رومیزی rft230-2  125khz  Wigand

 • قابلیت خواندن و نوشتن
  کاربر با استفاده از این ریدر قادر خواهد بود علاوه بر خواندن اطلاعات از کارت‌ها و یا لیبل‌ها، اطلاعات جدید را وارد آن‌ها کند و یا اطلاعات قبلی را به طور کامل پاک کند. این کاربرد در کنار تگ و یا کارتی که توانایی نوشتن را داشته باشد، می‌تواند در هزینه‌های کاربر به شدت صرفه جویی به دنبال داشته باشد.
 • رابط کاربری جذاب
  برای اتصال این ریدر به سیستم کاربر از پورت USB استفاده شده است. این پورت علاوه بر کارایی مناسب، بیشتر از انواع دیگر پورت‌ها قابلیت دسترسی در انواع سیستم‌ها را دارد. برای نصب این ریدر سعی شده است از رابط کاربری بدون دردسر استفاده شود و کاربر برای نصب و برنامه نویسی آن به مشکل بر نخواهد خورد.
 • پیروی از استاندارد‌های موجود
  ریدر رومیزی rft230-2  125khz  Wigand، با پشتبانی از استاندارد ISO14443A/B، می‌تواند کارت‌های MIFARE  و DESFIRE پشتیبانی کند. این ریدر در خواندن و نوشتن بر روی این کارت‌ها سرعت بالایی دارد و می‌تواند با فرکانس 13.56 MHZ، به تبادل اطلاعات با این کارت‌ها بپردازد.

کاربرد‌های ریدر رومیزی rft230-2  125khz  wigand

 • کنترل دسترسی و حضور و غیاب
  عمده کاربرد این ریدر در ادارات و سازمان‌های دولتی و خصوصی برای انجام حضور و غیاب و دادن دسترسی‌های خاص به افراد است.
 • پارکینگ هوشمند
  یکی دیگر از کاربرد‌های این ریدر استفاده در پارکینگ‌های به روز و هوشمند است. با نصب این ریدر در مبادی ورودی و خروجی پارکینگ می‌تواند تردد وسایل نقلیه را تحت نظر داشت. باید توجه داشت که استفاده از ریدر رومیزی   rft230-2  125khz  wigand در چنین فضاهایی دقت در انجام امور را به طور چشمگیر بالا خواهد برد

سایر محصولات مرتبط

فهرست