1. خانه
 2. آنتن RFid
 3. ریدر رومیزی uhf

ریدر رومیزی uhf

این محصول را به اشتراک بگذارید

طراحی و ساخت یک ریدر قدرتمند که بتوان آن را به راحتی حمل کرد و اینکه برای استفاده درمکان های با محدودیت فضا، گزینه مناسبی باشد، طراحان را در نهایت…

طراحی و ساخت یک ریدر قدرتمند که بتوان آن را به راحتی حمل کرد و اینکه برای استفاده درمکان های با محدودیت فضا، گزینه مناسبی باشد، طراحان را در نهایت به ساخت ریدر رومیزی uhf رساند.

ریدر رومیزی uhf از جمله دستگاه‌های با کاربرد بالا در میان رید‌ر‌های موجود در بازار است که با قابلیت‌های متمایزی که دارا است، توانسته تبدیل به انتخاب مناسب در این زمینه شود. این ریدر از توانایی خوانش و حتی ویرایش اطلاعات از فاصله نسبتا خوبی، بهره می‌برد و علاوه بر دریافت اطلاعات از تگ و یا لیبل uhf می‌تواند برای نوشتن اطلاعات نیز مورد استفاده قرار گیرد.

ریدر رومیزی uhf به بهره بردن از طراحی و ساخت مناسب توانسته انتخاب قابل اطمینانی برای مکان‌هایی که استفاده‌های زیادی از ریدر را دارا هستند، را فراهم کند. ابعاد کوچک این ریدر آن را مناسب برای استفاده بر روی میز کار، کرده است. ریدر رومیزی uhf کاربری آسان و البته سریعی دارد که برای استفاده کاربر در حجم کاری بالا کمک بزرگی به حساب می‌آید.

ویژگی های ریدر رومیزی uhf

 • ابعاد
  مهمترین ویژگی این ریدر ابعاد مناسب آن است که این ریدر را تبدیل به گزینه خوبی برای استفاده بر روی میزهای کار و یا استفاده در محل‌های با محدودیت فضا، کرده است. استفاده در مبادی ورودی پارکینک ها و یا بانک‌ها دو نمونه از کاربرد های این ریدر است.
 • برد خوانش
  برد خوانش در ریدر‌ها یکی از فاکتور‌های متمایز کننده آن‌ها است. برد خوانش بالاتر به کاربر در سهولت انجام کار و صرفه جویی در زمان و هزینه‌‌‌ ها کمک بزرگی می‌کند.ریدر رومیزی uhf می‌تواند برچسب‌ها ویا تگ‌های uhf را از فاصله 5 الی 30 سانتی متری بخواند که آن را مناسب برای استفاده‌های گوناگون کرده است.
 • سرعت بالا در دریافت اطلاعات
  سرعت بالا در دریافت اطلاعات می‌تواند از دو جهت کمک کننده باشد. اولین مزیت آن این مورد است که می‌تواند باعث صرفه‌جویی کاربر دارای لیبل و یا برچسب uhf، شود و از سمت دیگر باعث می‌شود که علاوه بر صرفه جویی در زمان، سرعت نیز بالاتر برود که سبب کاهش هزینه‌ها می‌گردد.
 • رابط کاربری قدرتمند
  برای ایجاد رابط کاربری و نصب آسان ریدر رومیزی uhfاز پورت USB برای اتصال به سیستم استفاده شده است که قابلیت سازگاری این ریدر را تا حد زیادی بالا برده است.
 • پیروی از استاندارد‌های ساخت

این ریدر با پیروی از استاندارد‌های جهانی در پروسه طراحی و تولید، توانسته مقاومت خوبی در شرایط سخت آب و هوایی از خودش نشان دهد. این ریدر تا حد زیادی در برابر گرد و غبار و رطوبت مقاومت دارد که استفاده از آن را در شرایط مختلف، ممکن می‌سازد.

 • موارد استفاده از ریدر رومیزی uhf
  این ریدر رومیزی مناسب برای استفاده در بانک‌ها، سازمان‌های دولتی، دفاتر پیشخوان دولت و یا برای اپراتور‌های با حجم کاری بالا مانند گیت‌‌‌های ورودی و خروجی پارکینگ‌ها، است. به طور کلی در مکان‌هایی که نیاز به یک ریدر خودکار با سرعت بالا باشد، ریدر رومیزی uhf از بهترین گزینه‌های موجود برای استفاده است.

سایر محصولات مرتبط

فهرست