1. خانه
 2. کارت خوان Rfid
 3. کارت خوان مایفر
 4. ریدر مایفر پورت سریال rft230-2

ریدر مایفر پورت سریال rft230-2

این محصول را به اشتراک بگذارید

این ریدر یا کدخوان به کمک فناوری rfid طراحی و روانه بازار شده است و از جمله کد خوان‌های محبوب در میان رقبای خود در سطح فروش است. برای بهتر…

این ریدر یا کدخوان به کمک فناوری rfid طراحی و روانه بازار شده است و از جمله کد خوان‌های محبوب در میان رقبای خود در سطح فروش است. برای بهتر شناختن این ریدر می بایست آشنایی هر چند مقدماتی با فناوری به کار رفته در آن، یعنی rfid داشته باشید.

RFID را می‌توان به طور خلاصه فناوریی نامید که به کمک امواج رادیویی و مغناطیسی، می‌تواند به انتقال اطلاعات از یک منبع به یک گیرنده بپردازد. کارت‌های PVC هوشمند، لیبل‌های RFID، تگ‌های RFID از جمله منابعی هستند که اطلاعات از آن‌ها به کمک یک گیرنده یا کدخوان، منتقل می‌شود.

ریدر مایفر پورت سریال rft230-2 هم یک کدخوان است که کاربر با استفاده از آن و بدون نیاز به تماس فیزیکی می‌تواند اطلاعات را دریافت کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با ویژگی‌ها و کاربرد‌های این ریدر بیشتر آشنا شوید.

ویژگی‌های ریدر مایفر پورت سریال rft230-2

 • قابلیت خواندن و نوشتن
  کاربر با استفاده از این ریدر قادر خواهد بود علاوه بر خواندن اطلاعات از کارت‌ها و یا لیبل‌ها، اطلاعات جدید را وارد آن‌ها کند و یا اطلاعات قبلی را به طور کامل پاک کند. این کاربرد در کنار تگ و یا کارتی که توانایی نوشتن را داشته باشد، می‌تواند در هزینه‌های کاربر به شدت صرفه جویی به دنبال داشته باشد.
 • پشتیبانی از رابط کاربری مختلف
  ریدر مایفر rft230-2، برای اتصال به سیستم کاربر، از پورت سریال استفاده می‌کند. این پورت علاوه بر سرعت مناسب جهت جابجایی اطلاعات، تا حد زیادی در دسترس‌تر از دیگر پورت‌ها می باشد.
  برای استفاده از این ریدر فقط کافی است آن را به سیستم خود متصل کنید و درایور مناسب را نصب کنید. این ریدر به دلیل استفاده از پورت سریال نیاز به درایور دارد، اما این کار زمان بر نخواهد بود و کاربر در کوتاه‌ترین زمان می‌تواند از ریدر استفاده کند. به علاوه این ریدر توانایی برقراری ارتباط با انواع سیستم‌های عامل مانند LINUX, MACINTOSH و موارد دیگر  را دارد.
 • پشتیبانی از استاندارهای مختلف
  ریدر مایفر پورت سریال rft230-2، با بهره‌گیری از استاندارد ISO14443A/B، می‌تواند کارت‌های MIFARE  و DESFIRE  را پشتیبانی کند. این ریدر با فرکانس کاری HF(13.56MHZ)، می‌تواند اطلاعات را با سرعت بالا از کارت‌های یاد شده بخواند و یا بر روی آن‌ها اطلاعات جدید را وارد کند.

 

کاربرد‌های ریدر مایفر پورت سریال rft230-2

 • کنترل دسترسی و حضور و غیاب
  یکی از مهم‌ترین کاربرد‌های این ریدر در اختصاص دادن دسترسی‌های خاص به افراد انتخاب شده است. این کاربرد، این ریدر را برای ادارات و سازمان‌های حساس و نیازمند امنیت بالا، مناسب ساخته است. به علاوه که می‌توان با نصب آن در ورودی شرکت‌ها و یا سازمان‌ها، از آن برای کنترل تردد و حضور و غیاب استفاده کرد.
 • پارکینگ هوشمند
  در جهت بالا بردن سرعت در ورود و ترخیص خودرو‌ها از پارکینگ‌ها، فرایند هوشمند سازی پارکینگ‌ها می‌تواند از این ریدر استفاده کرد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست