1. خانه
 2. کارت خوان Rfid
 3. کارت خوان مایفر
 4. ریدر مایفر rft230-7 پورت شبکه

ریدر مایفر rft230-7 پورت شبکه

این محصول را به اشتراک بگذارید

ریدر مایفر rft230-7 پورت شبکه از سری ریدر‌های دسکتاپ است که با پشتیبانی از فناوری RFID توانسته به یکی از ریدر‌های محبوب در این زمینه تبدیل شود. برای آشنایی بیشتر…

ریدر مایفر rft230-7 پورت شبکه از سری ریدر‌های دسکتاپ است که با پشتیبانی از فناوری RFID توانسته به یکی از ریدر‌های محبوب در این زمینه تبدیل شود. برای آشنایی بیشتر با این فناوری لازم است آشنایی مقدماتی با فناوری به کار رفته در آن، یعنی RFID داشته باشید. به کمک این فناوری کاربر می‌تواند بدون نیاز به برقراری ارتباط فیزیکی، به تبادل اطلاعات بپردازد.
RFID به طور کلی شامل کد خوان‌ها و تگ‌هایی است که به کارت و یا لیبل متصل می‌شوند و به کمک امواج رادیویی می‌توانند اطلاعات را به دست کاربر برسانند.

در ادامه همراه ما باشید ا با ویژگی‌های و کاربرد‌های این ریدر بیشتر آشنا شوید.

ویژگی‌های ریدر مایفر rft230-7 پورت شبکه

 • قابلیت خواندن و نوشتن
  از جمله توانایی‌های این ریدر که به محبوبیت آن افزوده است، توانایی نوشتن بر روی تگ‌های RFID در کنار خواندن اطلاعات از آن‌هاست. کاربر قادر خواهد بود با کمک این ریدر اطلاعات جدید را به کارت و یا لیبل وارد کند و یا تمامی اطلاعات از پیش وارد شده را پاک کند و کارت یا لیبل را برای ورود اطلاعات جدید آماده کند.
 • رابط کاربری مناسب
  برای اتصال این ریدر به سیستم کاربر از پورت  LAN( ETHERNET )استفاده شده است. این پورت با توجه به کاربرد‌های این ریدر به آن افزوده شده است و برای کاربر سهولت در فرایند اتصال را به دنبال دارد. برای نصب این ریدر سعی شده است از رابط کاربری بدون دردسر استفاده شود و کاربر برای نصب و برنامه نویسی آن به مشکل بر نخواهد خورد.
 • پیروی از استاندارد‌ها
  ریدر مایفر rft230-7 پورت شبکه، با پشتیبانی از استاندارد ISO14443A/B، می‌تواند کارت‌های MIFARE 1K  و DESFIRE پشتیبانی کند. این ریدر در خواندن و نوشتن بر روی این کارت‌ها سرعت بالایی دارد و می‌تواند با فرکانس 13.56 MHZ، به تبادل اطلاعات با این کارت‌ها بپردازد.

کاربرد‌های ریدر مایفر rft230-7 پورت شبکه

 

 • کنترل دسترسی و حضور و غیاب
  کنترل تردد در سازمان‌ها و ادارات دولتی و شخصی، یکی از کاربرد‌های این ریدر است. با استفاده از این ریدر در حضور وغیاب و همچنین دادن دسترسی‌های خاص به افراد، علاوه بر بالا رفتن سرعت، دقت در انجام امور را نیز بالا خواهد برد.
 • پارکینگ هوشمند
  استفاده از ریدر مایفر rft230-7 پورت شبکه در هوشمند سازی پارکینگ‌ها، باعث صرفه جویی چشمگیر در زمان و هزینه‌های کاربر خواهد شد. با نصب این ریدر در مبادی ورودی و خروجی پارکینگ می‌توان تردد وسایل نقلیه را به آسانی زیر نظر داشت.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست