1. خانه
 2. آنتن RFid
 3. ریدر uhfبرد بلند مدل 6021e

ریدر uhfبرد بلند مدل 6021e

این محصول را به اشتراک بگذارید

سال‌ها ساخت و گسترش فناوری rfid طراحان را به سمت ساخت و ترکیب محصولاتی با این نوع از فناوری سوق داده است. فناوری UHF یکی از شاخه‌های این فناوری است…

سال‌ها ساخت و گسترش فناوری rfid طراحان را به سمت ساخت و ترکیب محصولاتی با این نوع از فناوری سوق داده است. فناوری UHF یکی از شاخه‌های این فناوری است که کاربرد‌های بالایی نیز دارد.

ریدر UHF برد بلند مدل  e6021 حاصل ترکیب فناوری RFID و UHF است که ازجمله ریدر‌های نسل جدید در بین ریدر‌های موجود در بازار به جساب می‌‌آید. ترکیب این دو فناوری توانایی‌ها و کارکرد بالایی را برای ریدرUHF برد بلند مدل e6021 به ارمغان آورده است. این ریدر با دارا بودن رابط کاربری آسان، کاربرد‌های و امنیت مناسب، توانسته به یکی از بهترین گزینه برای کاربرانی تبدیل شود که به دنبال ریدر برد بلند هستند.

همگام شدن سرعت در خوانش اطلاعات و دقت این ریدر باعث شده تا این کارتخوان در ساعات کاری طولانی و پر مشغله، شما را با مشکلی رو به رو نکند. در ادامه به ویژگی‌های کاربردی و موارد استفاده از این ریدر UHF بیشتر خواهیم پرداخت.

ویژگی های ریدر uhfبرد بلند مدل 6021e چیست؟

 • برد خوانش اطلاعات
  ریدر uhf برد بلند مدل 6021e با بهره بردن از استاندارد‌های جهانی شامل،ISO/IEC1800-6B/6C تا مقدار زیادی خیال کاربر را راحت می‌کند. این ریدر با فرکانس کاری 800/900 Mhz می‌تواند تا فاصله حداکثر 3 الی 4 متری به شناسایی و خوانش اطلاعات تگ‌های uhf، بپردازد. این میزان برد خوانش اطلاعات در بین ریدر‌های موجود در بازار، ریدر uhfبرد بلند مدل 6021e را به یکی از بهترین گزینه‌ها تیدیل کرده است. چرا که بالا بودن برد خوانش باعث صرفه جویی چشمگیر در سرعت و زمان خواهد شد.
 • پورت‌های ارتباطی
  ریدر uhfبرد بلند مدل 6021e برای اتصال به سیستم و کامپیوتر کاربر از درگاه‌های ارتباطی متنوعی بهره می‌برد که استفاده از آن را برای انواع مختلف کاپیوتر‌ها امکان پذیر است.
 • تشخیص همزمان چندین تگ
  کارتخوان برد بلند e6021 دارای توانایی شناسایی همزمان چند تگ مختلف می‌باشد که باعث افزایش سرعت شناسایی می‌گردد و صرفه‌جویی زمان را برای شما به ارمغان می‌آورد.
 • ابعاد و شرایط نگه‌داری
  ریدر uhfبرد بلند مدل 6021e ابعادو وزن مناسبی برای قرار گیری در مکان‌های با محدودیت فضا دارد. ابعاد این ریدر بسیار مناسب است و وزن تفریبی آن 1 کیلو گرم است.
  برای نگه‌داری از این ریدر می‌بایست آن را در بازه دمایی -20 تا +80، حفظ کرد. البته این بازه دمایی و کیفیت در ساخت مناسب باعث می‌شود که این ریدر رطوبت های بالا را هم بتواند تحمل کند.
 • قابلیت چند حالته
  این ریدر در سه حالت کاری می‌تواند توسط کاربر مورد استفاده قرار گیرد:

Command

با استفاده از این حالت کارتخوان UHF برد بلند با اتصال به نرم افزار فرمان خوانش اطلاعات را دریافت می‌کند و تا زمانی که توسط کاربر و نرم افزار این فرمان ارسال شود، خوانش اطلاعات را انجام می دهد.

Timer

با استفاده از این حالت دستگاه به طور خودکار خوانش اطلاعات را انجام می‌دهد وتگ ها را شناسایی می‌کند.

Trigge

این حالت به کاربر این توانایی را می‌دهد که با مشخص کردن یک بازه زمانی مشخص به ریدر اجازه خوانش اطلاعات را فقط در این بازه بدهد.

موارد استفاده کارتخوان برد بلند e6021 چیست؟

uhfبرد بلند مدل 6021e ساخته شده است تا فشار‌های کاری بالا را در مدت طولانی تحمل کند و همین قابلیت آن را به گزینه خوبی برای استفاده در ورودی پارکینگ‌ها، ادرات دولتی، سازمان‌های خصوصی و انبار‌ها کرده است.

پیش‌‌تر اشاره کریدم که این ریدر با دارا بودن استاندارد های جهانی و کیفیت در ساخت می‌تواند حتی در محیط‌های باز هم مورد استفاده قرار گیرد، برای مثال می‌توان علاوه بر موارد گفته شده، از آن برای موقعیت‌های لجستیکی و در حال حرکت استفاده کرد.

مشخصات فنی ریدر برد بلند e6021 چیست؟

در قسمت‌های قبلی در مورد ویژگی‌های و مشخصات فنی ریدر برد بلند e6021 صحبت کردیم و آن‌ها را برای شما توضیح دادیم، اما در این قسمت قصد داریم، در مورد مشخصات فنی این ریدر به طور کامل صحبت کنیم. برای مطالعه این مشخصات می‌توانید به جدول زیر مراجعه کنید.

MR6021e

Model

ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2)

Protocol

Standard ISM 902~۹۲۸MHz and ISM 865~۸۶۸MHz, other frequency available

Frequency

FHSS

Operation Mode

 

۰~۳۰dBm,software programmable

RF Power

Software Programmable,Average Reading per 64Bits:<6ms

Reading Speed

Timing or Touch,Software Programmable

Reading Mode

1Kg Weight

Standard: Wiegand26/34, RS485,RS232;software programmable Custom-made: WIFI,RJ45

Data Ports

Trigger input one team

Data Input Port

More than 6 m

Reading Range

Buzzer and LED

Reading Clue

Built-in round polarization antenna,Gain 7dBi

Antenna

DC+۹V direct current power(power adapter)

Power Supply

۲۴۰mm×۲۴۰mm×۳۰mm

Dimension

-۲۰℃~+۸۰℃

Operation Temp

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست